Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova menekülnétek, ha kitörne...

Hova menekülnétek, ha kitörne a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
USA, mint Ukrajnak szövetségese, háborút kezdeményez, hogy megállítsa az "orosz agressziót", ezáltal kitör egy háború. Egyelőre nyugat és közép európában még nincs semmi, de nagyon benne van a levegőben, továbbá atomháború kitörése is felmerülhet. Ti melyik országba menekülnétek, mit vinnétek magatokkal, (pénz, arany stb)?

2014. aug. 4. 12:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
39%

Egy világháborúban nincs hová menekülnöd!!!

Ez a háború nem olyan lesz, mint az első vagy a második!

ha érdekel nézd meg ezt az oldalt: masodikeljovetel.hu

Abban az esetben, ha további kérdésed merülne fel, szívesen válaszolok rá (ha tudok)!

2014. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
63%
Bekéretőznék Svájcba mint annak idején a zsidók.
2014. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
66%
Az álmaimba.
2015. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
73%
Vicces, hogy Afrikát senki nem írta. Vajon miért nem? xd
2015. febr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim válasza:
96%

Bekéretőznék Svájcba. Ha nem engednének be, Grönland, Antarktisz, lakatlan szigetek sok-sok konzervvel és könyvekkel:D Esetleg 10 db mobillal, 100% töltöttséggel, mobilnettel.(Y) Ja és persze vinném a macskámat is, 100 db macskakonzervvel együtt!


Viccet félretéve, nem mi kavartuk a sz.rt, hagyjanak ki a háborúból bennünket !!

2015. febr. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
17%
Nem menekülnék hanem mennék harcolni jobb az első vonalban harcolni mint bujkálni valahol.
2015. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Peti1988 ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!


A kérdésed nem is lehetne aktuálisabb, magam is ezen gondolkodtam. Chile az egyetlen alternatíva szerintem. Az Andokban el lehet bújni, ráadásul ott ismerik és szeretik a Magyarokat. Chile ráadásul az egyik legbiztonságosabb dél-amerikai ország. Én minden mozdítható ingóságomat pénzzé tenném és aranyat vásárolnék belőle, csak a családi képeket vinném

2015. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Peti1988 ***** válasza:
53%
Az atomháborút pedig mindenki készpénznek veheti. Georgiai tanúkövek mondd valakinek valamit? Az első pontjában le van írva, első pont így kezdődik: tartasd az emberiség létszam
2015. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
44%
A csatatérre és kiállok hazámért
2018. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
40%
Szerintem fölösleges menekülni, hiszen magyarország nem valami fejlett állam, ezért fölösleges lenne ránk is lőszert pazarolni. Persze szerintem...
2020. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!