Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülsz, hogy bevezették a...

Örülsz, hogy bevezették a melegházasságot az USA egész területén?

Figyelt kérdés

Én nagyon! Tovább,előre a fejlődés felé! Így kell ezt csinálni. Aki bezárkózik,és nem fejleszti a kultúrát,nem sokszinüsíti,az az állam elbukik nagyon gyorsan! Az USA tudja ezt,mérföldkővel vannak sok nemzet előtt! Európa is tudja ezt,ezért vezetik be egyre több helyen.

Büszke vagyok,hogy európai vagyok. USA-Európa fogja megmenteni a világot a pusztulástól úgyérzem, mi leszünk a példa az USA-val együtt,hogy merre kell haladni a boldogabb világ felé! Ez történelmi döntés volt! Sok sikert kívánok továbbra is nekik! :)

A kérdés nem provokáció.


2015. jún. 27. 22:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
24%
Örülök neki. Ingyen vízumot is adnék minden homárnak, de vissza már egyet sem engednék.
2015. jún. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
16%

"Jó, hogy nem engedélyt kellene kérni az itt fintorgóktól a közterületen megjelenésért. Kik vagytok ti?"


Az magosfölségű Kirájhekker vagyok a te mindenható urad és parancsolód, Magyarország tejhatalmú kormányzója. Az maji naptul kezdődőjen pediklen kiráji rendeletbe tiltom be fölséges hazánk fölségterűlettyin a buzulást és elrendelem a búzacsírák usába való deportálását marhavagonírozás úttyán!

2015. jún. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
8%
Errendelem továbbá hogy Magyarország fölségterűlettyin az ősi magyar jogrend és faji értékek állíttassanak vissza. A mindenkori törvényhozás kizárólag a Vérszerződés mint alapító alkotmány figyelembevételivel működhetik. Kormányzásra továbbá kizárólag tiszta fajú ősmagyar származású szeméj jogosult. Errendelem a fidesz tagjainak elfogatását trónbitorlás vággyával, majdan a főtéren hajnalba végeztessenek ki, vagyonnyuk koboztassék el csalággyok pedik Magyarország fölségterűlettyirűl száműzessék!
2015. jún. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
65%
Az szép és jó, hogy bevezették, hogy mindenki házasodhasson, de sajnos az igazi problémát (homofóbia) ez nem oldja meg. Ettől még ugyanúgy kidobják a meleg csemetéiket a homofób szülők otthonról; ugyanúgy kirúgj a homofób főnök a meleg alkalmazottat; ugyanúgy belekötnek az utcán idegenek a meleg párba, ha kézen fogva látják őket sétálni; ugyanúgy csúfolják, kiközösítik a meleg gyereket az iskolában, a meleg felnőttet a munkahelyén, stb. Inkább az oktatásra kéne fektetni a hangsúlyt, és már fiatal korban elmagyarázni, megtanítani az embereknek, hogy vannak heterók, vannak melegek, meg egyéb szexuális orientációjú emberek is, és mindenki egyenlő, és nem szabad egymást b*szogatni azért, mert ő másmilyen, mint a többi. Akkor talán egy-két évtized múlva visszaszorulna a sötétség az emberek fejében, és elfogadóbbak, kedvesebbek lennének egymással. Addig nem sokat ér, hogy összeházasodhatsz a pároddal, amíg az élet minden más területén ugyanúgy az utálatot meg ellenszenvet kapod a többi embertől.
2015. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
21%

"Abbol is latszik hogy nem vagy tul okos, hogy most ervek hianyaban elkezdtel itt vergodni meg hisztizni."


Te beszélsz érvekről?

Te egyszerűen kikötötted, hogy kiben mi nem okozhat undort és kész(ez nem érv), majd mikor ezt szóvá tették, akkor leálltál személyeskedni.

És a legjobb, hogy te beszélsz toleranciáról meg elfogadásról.

2015. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
74%

Itt a globális felmelegedés!

Egyébként nem unjátok még ezt a sok buzulós kérdést? Tőlem azt a férfit lőcsölöd meg, akit akarsz, fogadd már el, hogy számomra közömbös a dolog. Nem utállak érte, egyszerűen kb annyira érdekel, mint hogy Mari néni Mucsaröcsögén mit főz ma ebédre.

2015. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 Duenna ***** válasza:
8%
A "meleg" az természetellenes. Ezért nemcsak visszariasztó, hanem undorító is. Meg kell nézni az ősi magyar szavainkat, mit jelent: "feleségem" - fele, felem, az egyik felem, tehát nem egész. Ha egész, akkor van egész-ség. Ha csak fél vagyok, akkor nem vagyok egészséges, csak akkor vagyok egészséges, ha megvan a másik felem is, és így lesz egész, mint egész-ség. Nyílván egy valódi férfire és egy valódi nőre kell gondolni és érteni. A természetben, például a mágnesnél hiába akarjuk az egypólusúakat összepászítani, örökké taszítani fogják egymást. A természetellenes az nem egészséges.
2015. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
71%

ma 10:29

Te beteg vagy :D

2015. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 Duenna ***** válasza:
44%
51-es! Te vagy agyilag beteg, ha nem érted!
2015. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 Ozmium42 ***** válasza:
78%
Már megint a mágnesek, hihetetlen! Ennél idiótább érv nem létezik! Amúgy a hetero házasság továbbra sincs betiltva, meg a homo házasság sem kötelező, nem tudom, feltűnt-e?!
2015. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!