Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülsz, hogy bevezették a...

Örülsz, hogy bevezették a melegházasságot az USA egész területén?

Figyelt kérdés

Én nagyon! Tovább,előre a fejlődés felé! Így kell ezt csinálni. Aki bezárkózik,és nem fejleszti a kultúrát,nem sokszinüsíti,az az állam elbukik nagyon gyorsan! Az USA tudja ezt,mérföldkővel vannak sok nemzet előtt! Európa is tudja ezt,ezért vezetik be egyre több helyen.

Büszke vagyok,hogy európai vagyok. USA-Európa fogja megmenteni a világot a pusztulástól úgyérzem, mi leszünk a példa az USA-val együtt,hogy merre kell haladni a boldogabb világ felé! Ez történelmi döntés volt! Sok sikert kívánok továbbra is nekik! :)

A kérdés nem provokáció.


2015. jún. 27. 22:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
68%

Átléptük a 100 kommentet!

Szivárványos szép álmokat minden langyos polgártársnak!

2015. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 Főmufti válasza:
74%
Bazki megérte végigolvasni a kommenteket! :D Mellesleg semmi bajom nincs a melegekkel amíg nem tolják az arcomba hogy azok. Én se vonulgatok fel hirdetni hogy (ilyen szempontból) normális vagyok. Hagggyák otthon a kánikulát, és senki nem fog rájuk mondani annyi csúnyát. Házasodjanak csak, a megítélés nem fog változni, ahogy eddig egy felvonulás után sem sikerült meghatni a homofóbokat. Aztán meg keresik az okokat hogy miért...
2015. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim válasza:
74%
Fhuu ennel a kerdesnel forro a hangulat... Engem nem erdekel ez addig mig nem fuj homokot a szemembe a szel.... Tessek a szivarvany labanal keresni a koboldot majd o osszead titeket..
2015. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
100%
nem örülök
2015. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
64%
Ez kamu kérdés! Ne etessétek a trollt!
2015. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2015. aug. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!