Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülsz, hogy bevezették a...

Örülsz, hogy bevezették a melegházasságot az USA egész területén?

Figyelt kérdés

Én nagyon! Tovább,előre a fejlődés felé! Így kell ezt csinálni. Aki bezárkózik,és nem fejleszti a kultúrát,nem sokszinüsíti,az az állam elbukik nagyon gyorsan! Az USA tudja ezt,mérföldkővel vannak sok nemzet előtt! Európa is tudja ezt,ezért vezetik be egyre több helyen.

Büszke vagyok,hogy európai vagyok. USA-Európa fogja megmenteni a világot a pusztulástól úgyérzem, mi leszünk a példa az USA-val együtt,hogy merre kell haladni a boldogabb világ felé! Ez történelmi döntés volt! Sok sikert kívánok továbbra is nekik! :)

A kérdés nem provokáció.


2015. jún. 27. 22:47
 81/106 Rubicon87 ***** válasza:
65%

"ma 12:16"


vicces vagy. Esetleg valami bizonyíték a sok sületlenségre amit írtál?? Tudod itt ilyen is kell, ez nem az ezoteria.

2015. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 Duenna ***** válasza:
55%
81-es! Én csak a tényeket írtam le, amit orvosok derítettek ki, akik mélyhipnózisban dolgoznak! Ha érdekel a téma, nézzél utána!
2015. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 Rubicon87 ***** válasza:
65%

" ma 12:27"


magyarul csak hantázol és bizonyítékaid nincsenek. Köszönöm én is így gondoltam.

2015. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 Duenna ***** válasza:
55%
83-as! Ha bizonyítékot keresel, akkor ott van a kezed ügyében a net, keressél rá! Ha nem érdekel a téma, akkor ne is szólj hozzá fölöslegesen, plne olyat ne, hogy hantázol.
2015. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 Rubicon87 ***** válasza:
65%

"ma 12:34"


Nagyon egyszerű a képlet, te állítasz valami nevetségeset akkor előtte illene bizonyítanod. Ez nem az ezoteria. De persze amire nincs bizonyíték azt nehéz is bizonyítani. Szóval ne hantázz, főleg ne ilyen ökörséget. Ezért még egyszer, az orvostudomány nem foglalkozik a karmával. Mivel benne van a nevében hogy tudomány.

2015. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
100%

73as xD

Rég röhögtem ilyen jót. Orvos ilyet biztos nem írna le. De még csak az se aki elvégzett egy középiskolát. Elmesélek neked egy titkot. A homoszexuális férfi nem érzi magát nőnek, és a homoszexuális nő sem érzi magát férfinak (többnyire, persze vannak átfedések). Te kevered a szexuális orientációt (tehát hogy valaki a férfiakhoz vagy a nőkhöz vonzódik szexuálisan) és a nemi identitást (tehát hogy valaki férfinak vagy nőnek érzi magát). Mivel fogalmad sincs erről a két alapvető fogalomról, így innentől kezdve bármi amit írsz marhaság.

Én neked is csak azt ajánlom, mint a többinek, aki szart nem tud az egészről, csak találgat és feltételez úgy ahogy neki kellemes, esetleg különböző "tanulmányokkal" is alátámasztja a véleményét. Kukába mindennel és beszélgess el egy homoszexuális emberrel, ne adj isten kettővel. Nem dinoszauruszokról beszélünk, hanem ma is élő, létező emberekről, szóval nem kell találgatni, oda kell menni és meg kell kérdezni.

2015. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
nem mernek odamenni, mert felnek hogy elkapjak a b.ivirust.
2015. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 Duenna ***** válasza:
55%
85-ös + 86-os! Azért, mert ti nem olvastok, nem hallottok ilyenről, attól még létezik, és bizony, magasan képzett orvosok tanulmányozzák a témát, olyanok, akik mélyhipnózist és korregressziót alkalmaznak! gondolom, ehhez is 0, azaz nulla tanulmányotok van, de sebaj, a legegyszerűbb azt mondani, hogy mivel én nem hallottam erről, akkor olyan nincs is - mondják a tanulatlan buták! Ha így jól érzitek magatokat, ám legyen.
2015. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
69%

"magasan képzett orvosok tanulmányozzák a témát, olyanok, akik mélyhipnózist és korregressziót alkalmaznak! "


Nosza, akkor adj nehany hiteles forrast.

2015. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 Duenna ***** válasza:
55%
89-es! Nem adok! Keress saját magad! Ha 100 hiteles forrást is adnék, és mivel abszolút tájékozatlan (de inkább tudatlan) és szkeptikus (de inkább nihilista) vagy, mindre azt mondanád, hogy ez nem hiteles!
2015. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!