Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örülsz, hogy bevezették a...

Örülsz, hogy bevezették a melegházasságot az USA egész területén?

Figyelt kérdés

Én nagyon! Tovább,előre a fejlődés felé! Így kell ezt csinálni. Aki bezárkózik,és nem fejleszti a kultúrát,nem sokszinüsíti,az az állam elbukik nagyon gyorsan! Az USA tudja ezt,mérföldkővel vannak sok nemzet előtt! Európa is tudja ezt,ezért vezetik be egyre több helyen.

Büszke vagyok,hogy európai vagyok. USA-Európa fogja megmenteni a világot a pusztulástól úgyérzem, mi leszünk a példa az USA-val együtt,hogy merre kell haladni a boldogabb világ felé! Ez történelmi döntés volt! Sok sikert kívánok továbbra is nekik! :)

A kérdés nem provokáció.


2015. jún. 27. 22:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 Duenna ***** válasza:
30%
31-es! "Egy egeszseges hetero pasit nem undorit ez a dolog." - Akkor te nem vagy egy egészséges pasi! Agyilag sem! Ugyanis az egészséges pasikat tényleg undor fogja el, ha lát két pasit smacizni! Nem véletlen, hogy az egészséges pasi csak és kizárólag a másik nemmel létesít szexuális kapcsolatot!
2015. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 Ozmium42 ***** válasza:
38%
Örülök neki. Annak is, hogy az előítéletes embereket provokálják. Sokan teljesen téves képzeteket társítanak a homoszexualitáshoz, de saját véleményük jelentőségéhez is. Jó, hogy nem engedélyt kellene kérni az itt fintorgóktól a közterületen megjelenésért. Kik vagytok ti?
2015. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
55%

30: Én:

"Az az igazság, hogy a hetero férfiakat úgy általában undorral tölti el, ha azt látja az utcán, hogy két férfi smacizik"

Te:

"Valojaban nem tolti el oket undorral. Akit ez undorral tolt el annak problemai vannak a sajat nemi identitasaval es szexualitasaval. Meg ha nem is tudatosak."

Én:

"Értem, akinek taszító két férfi csókolózása, az maga is meleg."

Te:

"Hetero ferfikent semmifele negativ erzest nem okoz bennem ha ket ferfit latok csokolozni."

Majd:

"Senki nem beszelt sem kamatyolasrol, sem smacizasrol, sem vonaglasrol."

Valóban bővítettem a kört, de konkrétan a smacizásról volt szó és többször is a smacizásra válaszoltál. Bocs. Azért azt kijelenthetjük, hogy egy melegfelvonuláson van smacizás és vonaglás.


"Arrol volt szo hogy ket ferfi megcsokolja egymast."

Ez egyenértékű a smacizással. Nem pusziról beszéltünk.

[link]


Mivel eltért a véleményem, azzal érveltél, hogy gond van a nemi identitásommal, önismeretemmel, mert téged nem zavar a férfiak csókolózása és hetero vagy. Ezzel úgy minősítetted magad (bizony, általánosítottál), hogy TE vagy a standard, én vagyok a sérült/tudatlan.


Ne haragudj, de bizony lehet, hogy benned van a hiba. De nyilván a megoldás az, hogy én nézzek magamba. Megtettem, ezért írtam a húsos példát. Ha nem érted, szívesen kifejtem, mit akart az jelenteni, hogy ha taszít a húsevés gondolata, akkor nem fogom telepakolni a konyhát és a hűtőt hússal. Ha valaki húst hoz a konyhámba, az bunkóság! Én sem tenném vele, ő miért teszi velem?


Ha egy ember meleg, engem sem bosszant. Még csak az sem ha smaciznak az utcán. Nem is szólok be nekik (ki vagyok én, hogy megítéljem őket), de taszít és elkerülöm őket, ha nyilvánosan csinálják. Mondhatni zavar. De ettől még nem fogom szétzavarni/leordítani őket. Tudod, ez az egészséges tolerancia.

2015. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
30%

"Jó, hogy nem engedélyt kellene kérni az itt fintorgóktól a közterületen megjelenésért. Kik vagytok ti?"

Szó sincs erről, csak csöppet bunkóság egy forgalmas utcán smacizni, egymást taperolni. Még a heteroknak is, mert elképzelhető, hogy vannak olyanok a közterületen, akiket ez a dolog megbotránkoztat(pl vallási okokból), taszít, stb. Tudod, nem csak Te létezel a világon, hanem vannak mások is körülötted.


Ki vagy te, hogy megmondd, ki mitől fintoroghat? Mindenkinek a saját döntése, mit tart egészségesnek, elfogadottnak. A közterületen az ilyesféle normákat illik betartani a fent leírtak miatt.


Ha a melegek kézen fogva mennek az utcán, netán megölelik egymás, elcsattan egy PUSZI, engem nem zavar.


Ha fogdossa a fenekét és megy a nyelves puszi, az már valamiért taszít, ezért zavar, akárcsak egy nagy adag kutyaszar a járda közepén. Ki szaratta már megint a sétáló utca közepére a kutyát és miért nem vitte el az kutyagumit utána...?


Ezek amolyan íratlan szabályok, amiket a sikeres együttélés érdekében illene betartani.


Ha nem tartod be, akkor bizony provokálod a többieket. És az csak rajtuk múlik, hogy szóvá teszik e...Joguk van hozzá.

2015. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 Duenna ***** válasza:
19%
A smacizás után jön a kemény szex. Tehát ha "csak" smacizni látok két pasinak látszó fehérjehalmazt, akkor a smaciban már eleve benne van, hogy ettől többről van szó. Azért undorító, mert férfi testű mindkettő, töke van mindkettőnek, szőr nő a képén mindkettőnek, férfihormonok termelődnek mindkettőben, csak épp az agyuk trafált mellé, amikor azt hitték magukról, hogy ők mások, mint ahogy a természet megteremtette őket.
2015. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 Ozmium42 ***** válasza:
78%

"Szó sincs erről, csak csöppet bunkóság egy forgalmas utcán smacizni, egymást taperolni. Még a heteroknak is, mert elképzelhető, hogy vannak olyanok a közterületen, akiket ez a dolog megbotránkoztat(pl vallási okokból), taszít, stb. Tudod, nem csak Te létezel a világon, hanem vannak mások is körülötted."


Ez igaz, de valamit vegyél figyelembe. Heterok ezt tömegesen csinálják, legálisan, aki pedig fintorog, szíve joga, legfeljebb elfordul. De nem tudok róla, hogy jogi szabályozás egyáltalán felmerült volna a párkapcsolat nyilvános megélésével kapcsolatban. Illetve a közszeméremsértés kész jogi tényállás. Az a baj, hogy a melegek kapcsán speciális igények lépnek fel, például hogy ők bújjanak el. Miért? Ha fintorogsz, az nem az ő bajuk. Fordulj el, és kész.


"Ki vagy te, hogy megmondd, ki mitől fintoroghat?"


Én senkinek nem mondtam meg, mitől fintoroghat. Azt viszont megmondom, hogy kit érdekel: csak a fintorgót magát. Egy dolog az, hogy maga a fintorgás forrása félreértés és téves előítélet, ez egy másik vita. Sokkal fontosabb, hogy a fintorod, amit szíved joga fenntartani, ne korlátozzon másokat abban, hogy egyáltalán joguk legyen létezni, megjelenni közterületen, és ne adj isten, úgy viselkedni, ahogy a hetero pároktól megszokott és törvényes.


"Ha fogdossa a fenekét és megy a nyelves puszi, az már valamiért taszít, ezért zavar, akárcsak egy nagy adag kutyaszar a járda közepén. Ki szaratta már megint a sétáló utca közepére a kutyát és miért nem vitte el az kutyagumit utána...?"


Meglehetősen beszédes a (heterokkal megegyező viselkedésű) meleg szerelmes pár - kutyaszar párhuzam, végül is majdnem ugyanaz a kettő, elvárható lenne, hogy mind a kettőt eltakarítsák az útból, nem? Ez nem olyan szemlélet, ami átgondolásra szorulna? Mégis csak emberekről beszélünk.


"Ha nem tartod be, akkor bizony provokálod a többieket."


A provokálás néha jó, néha kell. Így lehet kizökkenteni embereket a berögzült előítéleteikből, így lehet társadalmi vitát generálni, aminek során tévedéseket lehet eloszlatni.


"csak épp az agyuk trafált mellé, amikor azt hitték magukról, hogy ők mások, mint ahogy a természet megteremtette őket."


Pont azért homoszexuálisok, mert a természet ilyenre teremtette őket. Az emberiség bizonyos százalékát a természet ilyenre teremti. Ezzel a gondolattal kellene megbarátkozni. A természetet akarod igazítani a társadalmi konvenciókhoz, pedig fordítva kellene.

2015. jún. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:
62%
Én örülök. Alapvetően kib#szottul nem érdekel ki mit csinál, de a gyűlölködők ebben a témában azért néha képesek kibillenteni a lelki egyensúlyomból. Szóval most kicsit elöntött a káröröm melengető érzése. C=
2015. jún. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
3%
Nem vezetik be.
2015. jún. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 BlackSword ***** válasza:
31%

Hát igen... Az USA-ban vannak nem rendesen átgondolt törvények... Meg ha már a homoszexuálisok házasodhatnak, akkor miféle rasszizmus már az, hogy a heteroknak meg nem lehet bejegyzett élettársi kapcsolatuk??? Mert akkor ez már diszkrimináció...


Meg ha lehetne, akkor meg hogy hangozna a "leszel a bejegyzett élettársi kapcsolatom"??? Mennyivel szebb a "leszel a feleségem?"...


Aztán meg két azonos nemű esetén melyík a férj és melyík a feleség??? Vagy ki fog szülni??? Mondjuk nők esetén még világos, aki szül az a feleség... de ha már mindketten szünek... oké, ebbe ne menjünk bele... de két pasi között...

2015. jún. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
28%

"Hetero ferfikent semmifele negativ erzest nem okoz bennem ha ket ferfit latok csokolozni. "


Akkor neked eleve a neveltetéseddel, az alapvető emberi értékrendeddel is bajok vannak és nem kicsik.

2015. jún. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!