Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Kezd eldurvuln...

Mi bajom lehet? Kezd eldurvulni a helyzet.

Figyelt kérdés
Kb 2 éve nem nézek világosban tükörbe, csak sötétben. Sminkelni is sötétben szoktam. Ha nem itthon vagyok egyáltalán nem merek belenézni. Ez mind azért van, mert gyűlölöm az arcom. A bőrömet teljesen elcsúnyítottam a sok nyomkodással és kaparással, heges, gyulladt pattanásos az egész arcom. Egy nap többször is piszkálom, mindent rákenek, hogy javuljon, de egy ördögi körbe kerültem és nem tudok kiszállni belőle. Minden percemet elrontja, utálom ha valaki rám néz, vagy ha esetleg a szememen kívül máshova mászik a szeme az arcomon egyenesen rosszul vagyok. Ez nem hiszti, a helyzet nagyon komoly. Nincsen pénzem sajnos lézeres, meg hasonló kozmetikai kezelésekre, de így nem tudok és nem is akarok élni. Mit csináljak? Kérlek segítsetek

2015. aug. 26. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A barátomnak is olyan az arca, én meg hozzád hasonlóan utálom, ha nézik az arcomat. Nekem is tele volt pattanással az arcom, javaslom az arctisztító szappant, eltávolítja a szennyeződéseket, a zsírt. Emellett, ha nyomkodod a pattanásokat, akkor utána kend be bőrnyugtató krémmel, különösen ajánlom a gyógyfüves mesterbalzsamot, vagy a lóbalzsamot, hamarabb begyógyul a seb és puhítja is a bőrt. Nekem a szappan és ez bevált. Sok szerencsét :)
2015. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki

[link]

[link]

2015. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ne egyél annyi zsiros szemét kaját és megvan oldva
2015. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát hogyha ez igaz lenne, akkor én már életképtelenség miatt rég elpusztultam volna, és rajtam kívül még elég sokan. egyáltalán nem eszem szenny kaját, a lehető legegészségesebben táplálkozom. a kérdés lényege éppen az volt, hogy az arcom nem lenne pattanásos, csak én teszem azzá. hiszen ha nyomkodod és kaparod lényegében a semmit, akkor gyulladások keletkeznek. itt nem máj meg tüdőbetegségről és egészségtelen életmódról van szó, hanem annál sokkal többről. de köszönöm a válaszotokat!
2015. aug. 27. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akarattal tudod megállni, hogy ne nyomkodd! Ez nálad pszichés, elmehetsz pszichológushoz esetleg.
2015. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!