Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jogos a félelmem, hogy nem...

Jogos a félelmem, hogy nem merek Németországba költözni a müncheni lövöldözés, meg a sok muszlim miatt?

Figyelt kérdés

Félek, hogy egyszer én is áldozatul esek egy ilyennek. Mindig is Münchenben szerettem volna élni, de mára már teljesen elbizonytalanodtam. De most ne gyertek azzal, hogy ennyi meg annyi az esélye. Nem gondoltam volna, hogy Európában ilyen rossz a közbiztonság. Egyszerűen ezek a muszlimok minden jólétű országban ott vannak, de tömegével. Ennek a lövöldözésnek is németorszagi születésű muszlim volt az elkövetője. És mindez egy Mc Donald'sban. Magyar is volt az áldozatok közt.

Nem akarom úgy leélni az életem, hogy nem merem kitenni a lábam a lakásból, meg nem mehetek oda, ahova akarok.


2016. nov. 10. 22:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
79%

"Most azt akarjátok mondani, hogy a muszlimoktól való félelmet a média akarja az emberekbe belebeszélni?"


Igen.

20 éve élek egy mecset mellett.

Nem kell a duma.


Egyébként 2001 óta összesen körülbelül 800 európai halt meg terrortámadásokban.


Ez azt jelenti, hogy az esélyeid arra, hogy a következő 15 évben megöljenek:


1 : 630 000


ami: 0,0001587 %


Szerinted tényleg ez az amitől félned kell?


csak összehasonlításképpen, az esélyed arra, hogy autóbalesetben halsz meg Magyarországon:


1 : 20000


vagy


0.005 %

2016. nov. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy jogos. Én most épp Münchenben vagyok és tűzharcba keveredtem a muszlimokkal. Gránátom már nincs több és most raktam be az utolsó tárat. Ha Münchenbe akarsz jönni elegendő tartalék lőszert kell magaddal hoznod.
2016. nov. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes.

Mikor a Magyar Gárda vonulgatott akkor valahogy nem magyarázkodtak ennyire baloldalon, hogy nem kell félni, minden szép és jó.

Miért?

2016. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
30%

"Igen.

20 éve élek egy mecset mellett.

Nem kell a duma. "


Baaaasssszus!!! Semmi bajom az itt (vagy bárhol máshol, mondjuk évtizedek óta élő) muszlimokkal, ismerek is párat, teljesen normális emberek, akik asszimilálódtak nagyjából, mondjuk a csajok még kendőt hordanak, de komolyan, kit zavar, én is hordhatnék, ha az tetszene. De a százalékokból is látszik, amiket a válaszaimra kaptam, hogy ti ezt az egészet szándékosan félreértitek, innentől nincs mit magyarázzak. Ja, meg lehet halni bármiben. Ja, nőtt a terrorfenyegetettség ezek miatt az emberek miatt, akikről nem tudunk SEMMIT. Mindkettő igaz, de nem csak szélsőségek léteznek. Védjétek azért őket, ahol csak lehet... Hajrá...

2016. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, azt irtad Ausztriában élsz. Mióta ott vagy hány embert lőttek le abban a városban muszlimok?
2016. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%
Attól nem félsz, hogy amíg kiérsz Németországba, addig baleseted lesz az úton? Mert annak nagyobb az esélye, mint annak, hogy lelőjenek.
2016. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
53%

28-as, ne kötekedj, ő Münchenben akar élni, hazánk snassz, Ausztria- noha ott jó keres, és nincs semmi baja-, de snassz, csak München Váo.


"Nem akarom úgy leélni az életem, hogy nem merem kitenni a lábam a lakásból, meg nem mehetek oda, ahova akarok."


Ez jogos - hányan is élünk itt hazánkban, hogy AZT CSINÁLJUK, AMIT AKARUNK?

Én biztos, én így élek, 1. már van.

2016. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Sokat elmond, hogy 82%-on áll a "gyere haza és maradj a seggeden". Miért ne lakhatna ott, ahol akar? Biztonságban. Ja, hogy az Európába beilleszkedni képtelen muszlimok, azok menjenek csak, oda, ahova a szívük diktálja. De ő feltett gy kérdést, mert az az álma, hogy ott éljen, ahol. Az egy dolog, hogy ti nem válaszoltatok érdemben. Az a csúcs, hogy még meg is akarjátok mondani neki, mit tegyen és mit ne. Gondolom már rég megbánta, hogy itt egyáltalán feltette ezt a kérdést, normális válaszokra számítva.
2016. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"ő feltett gy kérdést, mert az az álma, hogy ott éljen, ahol. Az egy dolog, hogy ti nem válaszoltatok érdemben. Az a csúcs, hogy még meg is akarjátok mondani neki, mit tegyen és mit ne." 31

----

Izgatottan várjuk, hogy te 31-es, hogyan oldod meg a kérdező álmát? hogy ott éljen, ahol akar?

Ha sikerül jót mondanod - azt ugye, hogy ez a rohadt a népvándorlás álljon meg, azt nem tudjuk mi itt elérni-, hozom a saját megvalósíthatatlan álmomat Neked, hogy megvalósítsd, vagy legalább segíts.

2016. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

LOL. Nekem nem célom megoldani a kérdező álmát. Se a menekültkérdést - Európa jól betett magának, majd ők találnak megoldást, ha megjön az eszük.

A kérdező meg saját akaratából oda költözik, ahova akar, de ÉN nem fogom azt mondani neki, hogy nyugodtan, mert nem lett nagyobb a terrorfenyegetettség, mikor egyértelműen nagyobb lett, Európa szerte.

2016. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!