Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért tekintene...

A jobboldaliak miért tekintenek úgy a pártjukra, mint egy közösségre?

Figyelt kérdés

Én például nem úgy tekintek. Most szavaztam pl. Karácsony Gergelyre, de ha elcseszi a dolgokat, simán szavazni fogok másra, rezzenéstelen arccal. Számomra a politikában ismeretlenek olyan fogalmak, mint “közösség”, “lojalitás”, “eszmék”. Csak az számít, hogy jól csinálja-e vagy sem.

Szerintem a jobboldaliak teljesen tévesen gondolkodnak. De a balosok közül is, akik vakon hisznek különböző eszmékben (marxizmus, polkorrektseg, ultra liberalizmus stb.)



2019. okt. 14. 23:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

9

El vagy tévedve többszörösen is. Valami bajod van, üldözési mánia vagy ilyesmi. Neked lehet, hogy van több akármid, és lehet hogy van időd is értékelgetni másokat. Nekem nincs, nem is érdekel, csak leírom a véleményem, ha más nem írta ugyanazt már előttem.

Nem érdekel az se, amivel sértegetni akarsz.

Nyugodj meg.

2019. okt. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Hát én nem mert például szavazom a fideszes jelöltre és a momentumos képviselőre is. Tehát abszolút nem pártszínek alapján ítélkezem.
2019. okt. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 meszike91 ***** válasza:
Ezt identitáspolitikának hívják. Egyre gyakoribb jelenség.
2019. okt. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%
Mert a Fidesz olyan, mint egy jól felépített MLM szekta.
2019. okt. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

Up=Felfele


Rányomott a zöld, felfelé mutató kézre, ennyit jelent, csak van aki azt hiszi ettől trendi, hogy így írja.

2019. okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

15

Ja jó; persze, rendben. Kösz.

2019. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#15: Ez nem trendiskedés, hanem szleng, amiből sokan megértik, hogy az ember mit akar mondani. Ha nem tudnád. Ne magadból indulj ki, én az ilyen szavakat automatikusan használom, annál is inkább, mert informatikus vagyok. Csoda, hogy a fideszes nyuggerkommandótok halad a korral és van, aki néhány dolgot megért. Mi meg lassan azt nem értjük, hogy mi az a veranda, sezlony, mégsem mondjuk rátok, hogy okoskodtok, amikor ti öregek régiesen beszéltek. S akkor még ti öregek követelitek a tiszteletet. Mire fel? Van, aki megérdemli, de sokan nem. Úgyogy szállj le a magas lóról, mert semmi keresnivalód rajta és soha nem is lesz.
2019. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

#10: Na, melyik is él úgy, mint egy dél-amerikai kokainbáró? A fideszesek bűnei már ezerszeresen meghaladták az összes többiét, a bárókat is közöttük lehet megtalálni.

Borkai nyerésének ugyanúgy nem örülök, mint Wittinghoffénak, akiről ugyanúgy volt már egy szexvideó. Hogy egy példát említsek. Ez egy nagy különbség köztünk. habár lehet, hogy W. nem lopott milliárdokat és nem kábítószerezik.

Valld be, egyszerűen fáj nektek, hogy van még egyáltalán olyan, aki nem fideszes ebben az országban. Egypártrendszert szeretnétek, még ha nem is valljátok be. Tudod, mint a jó öreg kedvenc komcsi időtökben. S akkor még ti komcsiztok másokat, akik valószínűleg marhára nem azok, bennetek viszont látják a vöröset. Sőt nem is igazán komcsi rendszert, hanem egy kommunista és feudalista keveréket akartok. Csak amikor teljesen kiépül majd ez a rendszer, nehogy megbánjátok.


#9: Miből gondolod, hogy nem vagyok nyugodt? Ne én vagyok paranoiás. Több kérdésben is fejtegette több fideszes, hogy szerintük itt azért van ellenzéki többség, mert az az 1-2 ellenzéki aki igazából itt van, több felhasználóval van jelen. Okoskodtak is egyet, hogy rögtön lepontozások vannak és utána nőnek vissza a százalékaik, ahogy megjön a többi fideszes elvtársuk. Na ez pont fordítva van. Nem a lepontozás zavar, ahogy írtam, hanem a konokság. Tessék nyugodtan lepontozni, ezzel levezetni azt az óriási nagy csalódottságot, amit éreztek. Inkább így vezessétek le, mint tömeges dühöngéssel az utcán. Idős korban ez úgysem lenne illő már.

2019. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem #9, hanem #11. Mindegy. Ezt is le lehet pontozni, vezetődjenek csak le azok az indulatok.
2019. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
40%

"Ne magadból indulj ki, én az ilyen szavakat automatikusan használom, annál is inkább, mert informatikus vagyok."


És ez most itt miért érdekes, hogy informatikus vagy? Én is az vagyok, na és?

2019. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!