Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért tekintene...

A jobboldaliak miért tekintenek úgy a pártjukra, mint egy közösségre?

Figyelt kérdés

Én például nem úgy tekintek. Most szavaztam pl. Karácsony Gergelyre, de ha elcseszi a dolgokat, simán szavazni fogok másra, rezzenéstelen arccal. Számomra a politikában ismeretlenek olyan fogalmak, mint “közösség”, “lojalitás”, “eszmék”. Csak az számít, hogy jól csinálja-e vagy sem.

Szerintem a jobboldaliak teljesen tévesen gondolkodnak. De a balosok közül is, akik vakon hisznek különböző eszmékben (marxizmus, polkorrektseg, ultra liberalizmus stb.)



2019. okt. 14. 23:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mert nem egy menőző kibic vagyok. Ezért. Képzeld, ma egy másik válaszban azt írtam, hogy "mea cupla". Húú de menő vagyok. Azta mindent neki! Pedig csak közöltem valamit egy másik emberrel, aki azt megértette és nem játszotta direkt a hülyét, hogy nem érti és nem is kötött bele ebbe, mert nem akkora az egőja mint egy hegy (szokás szerint a semmire).
2019. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A szakszavaknak tekintett szavak használata nem szakmai környezetben beilleszkedésképtelenség, már bocs.

Különben pedig szakbarbárság; az általános hétköznapi műveltség hiánya.

Az Utálatosok Pártjába (UP) jó ajánlólevél, az biztos.

2019. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Bocs, "mea culpa" a pontos idézet, még mielőtt belekötnél.
2019. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22: Ez elég értelmetlen volt a részedről, hogy visszavágj, már bocs.

Hasonló és még sok más egyéb szavakat naponta használunk a kollégákkal, ez volt a lényeg.

Tudod te, hogy a "szakbarbár" szó pontosan mit jelent? Ha az lennék, akkor nem írnék válaszokat politikai témába, hanem kizárólag az informatikával kapcsolatos kérdésekre válaszolnék (de abból meg délutánra elegem szokott lenni, mert éppen eleget kérdeznek az ügyfelek).

2019. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%

"Húú de menő vagyok. Azta mindent neki!"



Pont ezt magyarázzuk, hogy nem vagy menő. De nem is azért mert használod, hanem mert valaki megkérdezi mit jelent, te meg előadod itt magad nagy mellénnyel ahelyett, hogy három szóban leírnád: '=zöld kézre nyomtam'

2019. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Előző, még a szarkazmust sem érted. Akkor még te akarsz engem kioktatni.
2019. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"te meg előadod itt magad nagy mellénnyel"

Nem, nincs nagy mellényem, sőt, semmilyen. Világos, hogy az illető, akinek írtam értette, de direkt adta a hülyét. Na azt nem szeretem. Ezért válaszoltam azt, amit.

Nem mintha ennek már bármi köze lenne a kérdéshez.

2019. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mert a jobboldal közösségben gondolkodik nem egyénekben. Ez a különbség jobb és baloldal között.
2019. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!