Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszeseket nem zavarja az...

Fideszeseket nem zavarja az stadionokat építünk, szerintük nem lenne ez a pénz jobb helyen? Miért építünk stadionokat?

Figyelt kérdés
Nyilván fontos egy stadion, nyilván kell az hogy külföldi emberek ezáltal jobb megitélésbe részesítsék országunkat. Ezt én mind megértem de úgy érzem nem olyan gazdag ország ez a Magyarország, ezt a pénzt máshova is lehetett volna tenni
2019. nov. 18. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Te sajnálod azt a 200 milliárdot a Puskás Ferenc Stadionra, hogy a botlábúaknak legyen hol bohóckodnia? Hát micsoda magyar vagy te? Ha nem tetszik, költenek rá még 500 milliárdot, és ráadásul meghosszabbítják Bicskéig!
2019. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére van pénz minden másra is.
2019. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Tényleg ilyen gazdag ország lettünk?
2019. nov. 18. 12:56
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

,,nyilván kell az hogy külföldi emberek ezáltal jobb megitélésbe részesítsék országunkat"

Na, ezt fejtsd ki nekem mitől lenne jobb megítélésünk egy stadion miatt.

A Puskást kötelező felújítani, mivel Budapesten is lesz EB, már nem mondhattuk volna vissza súlyos következmények nélkül.

2019. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem azt mondom, hogy támogatom, mert ellenük vagyok, főleg amiket leművelnek más sportokkal szemben (pl.: volt, hogy nem nevezem nevén melyik nem is olyan húdenagy stadion tulajdonosa pont a meccs előtt szólt a hazai amerikai focisoknak, hogy nem használhatják egy nemzetközi mérközés előtt a stadionjukat, mert a labdarúgók szétrugdosták szószerint a füvet a pályán és az amerikai focisokra fogták, így egy libalelegő állapotában lévő másik pályán kellett fogadni az ellenfelet. Volt olyan játékosuk az ellenfélnek, aki elnézést kért, de nem merte azon a pályán vállalni a meccset, mert ő egy nagyobb nyugati csapatban játszik hivatalosan, ha eltöri itt a lábát, akkor kint nem tud játszani. Utána mikor kiderült nem is az amerikai focisok voltak, csak annyira tellett a tulajdonostól, hogy ,,Bocs, tényleg nem ti voltatok"), de a Puskást tényleg meg kellett építeni. A többi NB1es csapat stadionjával én se értek egyet.
2019. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Cseppet sem zavar.
2019. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Oké legyen stadionja Magyarországnak a Puskás, még megértem de a többit egyszerűen hihetetlen amit művelnek. Nagyon remélem 22ben el lesznek kergetve
2019. nov. 18. 13:08
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Szabó Tünde, az Emberi Erőforrások Minisztériumának sportért felelős államtitkára tavaly decemberben még azt mondta, a sportra költött pénz több mint háromszorosan térül meg az egészségügyben, májusban pedig Rétvári Bence államtitkár jelentette be, hogy a sportlétesítményekre fordított összeg hoz háromszoros megtérülést.
2019. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

hM..

Épült stadion Szombathelyen az önkormányzat (sem) tudja eltartani, és a Haladás sem fizetni az üzemeltetés költségeit.

Akkor minek? Végiggondolta valaki?

2019. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És miért térülne nem, áruljátok már el nekem?
2019. nov. 18. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!