Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki elköltözik Magyarországról azért, mert kicenzúrázta a kormány az Előré-ből a leszbi küklopszot mint az arabok meg a ruszkik?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam el akar menni, mert azt mondja nála ezzel betelt a pohár a "Bayer-i parasztkodásból."

2020. márc. 10. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden liberális elköltözik emiatt. Jah nem...
2020. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"girlfriend"


Igen. Barátnőt jelent. És akkor most szerintetek arra kellene fordítani a magyar szinkronban, hogy barátnő?


Az angolban a girlfriend arra utal, hogy egy párt alkotnak.


A magyarba a "barátnő", ha lány mondja, utalhat arra, hogy a BARÁTJA! Aki nő! Tehát az óvis kisgyerek is azt mondja a barátjára, hogy a barátnőm.


Tetszik érteni? Vagy talán még mindig nehéz a felfogás?

2020. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

A vélemény szerint a mesékbe meg nem kéne belevinni ezt a melegségi programot azért, mert néhányan ilyenek a világban. Nem ez a normális elvárt viselkedés. Nem véletlenül van férfi és nő. Elfogadom, hogy vannak bizonyos emberek akik másképpen gondolkodnak, a saját nemüket szeretik vagy éppen mind a két nemet, de könyörögök:


A gyerekekbe ne eröltessük már bele ezt! Majd, ha felnőnek döntenek.

2020. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Ki volt az a szerencsétlen aki végig figyelte mit mondanak mind a magyar mind az eredeti szinkronnál? Irigylem a szabadidejét de az eszét nem hogy erre pocsékolja . Hülyék paradicsoma
2020. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már várom hogy a der die is eltűnjön a németből, azt csak a gendersemleges das maradjon meg.
2020. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%

"A gyerekekbe ne eröltessük már bele ezt! Majd, ha felnőnek döntenek."


Miről döntenek?

Nézd, a gyerek csak kicsi, de nem hülye. Viszont kíváncsi, és kérdez. Manapság már nem kell bujkálniuk a homoszexuálisoknak, előbb-utóbb találkozik a jelenséggel. Néha a szűk környezetében is. Akkor a szülő elmondja, hogy ilyen is van.


Én 60 éves vagyok, de jól emlékezem, hogy a szüleim egyik barátja homoszexuális volt, pedig akkoriban erről nem beszéltek. Amikor rákérdeztem, hogy Dénes bácsi miért egy másik bácsival lakik együtt, miért nem egy nénivel, elmondták, hogy ritkán, de előfordul, hogy férfiak férfiakkal szeretnek együtt élni. Nem rázott meg különösebben.


Hogy helye van ennek egy mesében? Nem tudom. De mert ez is része a világnak, amivel akár naponta találkozhat egy gyerek, én nem csinálnék ebből problemát.

2020. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Én szívesen itt hagynám ezt a szellemi, kulturális dögkutat.
2020. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Innen annyi libsi költözik folyamatosan elfelé 2010 óta. Mégis, még mindig itt vannak. De minek...
2020. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Liberálisok el kell költözni nincs más. Adjátok fel!


Hagyjátok meg a magyaroknak Magyarországot.

2020. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!