Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki elköltözik Magyarországról azért, mert kicenzúrázta a kormány az Előré-ből a leszbi küklopszot mint az arabok meg a ruszkik?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam el akar menni, mert azt mondja nála ezzel betelt a pohár a "Bayer-i parasztkodásból."

2020. márc. 10. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Tömegek költöznek el ezért.
2020. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Felháborító hogy mennyire normálisak az emberek még az ország!
2020. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Meg*
2020. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

És így terjed a hazugság.

NINCS kicenzúrázva a küklopszod! Ott van benne.

Lényegtelen hogy nem engedném én sem és rengeteg más ember sem megnézni egy gyereknek ezt a rajzfilmet, ettől az még ott van.

Nekem jogom van nem elvinni rá a gyerekemet - neked meg jogod van tizenhétszer megnézetni vele és külön magyarázni neki hogy ki is az a küklopsz, mi az hogy transznemű és mi is a problémád azzal hogy a határozottan genderfóbiás (szerintetek) CSAJ szó helyett a "gendersemleges" PÁR szó került a szinkronba.

Amúgy jó lenne ha minden fordítási eltérésnél reklamálnátok, kezdhetnétek a káromkodásoknál. Mert legtöbbször nem azt használják amit lefordítanak, gyakran egyszerűen nem is léteznek olyan szavak az angolban, mint amilyen mocsok káromkodásokat manapság betesznek egyes amerikai filmek szinkronjaiba. Ha már nem tetszik a szinkron és ragaszkodunk a szavakhoz én támogatom.

Legyen a CSAJ szó a PÁR helyett - cserébe a káromkodásoknál is bizony minden alkalommal használják azt amit az angol verzióban, ne a sokkal mocskosabb magyar káromkodásokat!

2020. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Én már el is költöztem a hír hallatán Mongóliába. Kicsit szakadozik a net de faxa.
2020. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nincs kicenzúrázva!!!!!


Párom a fordítás. Magyar nyelvbe nincs olyan, hogy he/she amivel utalhatsz a nemre! Ilyen fordítást tudtak csinálni.


Mielőtt kérdést tennél fel, gondolkodnál...inkább... csak egy kicsit?

2020. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nincs, de minden embernek máshol telik be a pohár.

Olyan ismerősöm van, aki akkor ment el, amikor Orbán azt mondta, hogy elégtételt fog venni azokon, akik nem a Fideszre szavaztak.

2020. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
#6 Nem is tudtam, hogy a "girlfriend" szó nem utal a nemre. Szerencsére itt vagy, hogy gondolkodj helyettünk is.
2020. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

#8 Ezért ciki ha zsigerből válaszol valaki, mert ekkora bakit csinál mint most te is.

"Magyar nyelvbe nincs olyan, hogy he/she amivel utalhatsz a nemre!" EZT válaszolta a #6-os. NEM az angol hanem a magyar nyelvről írta.

Amúgy itt megy a pattogás azon hogy a CSAJOM szó helyett a PÁROM szerepel a szinkronban, miközben eleve a "girlfriend" nem is csajomat jelent hanem barátnőt, ennek szleng kifejezése a csajom. A magyarban a barátnőm pedig egyben barátot is jelent - szemben az angollal ahol ennél szorosabb kapcsolatot fed.

Vagyis ha maradnak az eredeti barátnő szónál, ahogy fordítani kellett volna, akkor meg egyáltalán nem derül ki belőle, hogy egy pár a küklopsz meg az akinek a gyerekével gondja van.

2020. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ne akarjon, menjen! bájbáj
2020. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!