Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A media marktra is vonatkozik...

A media marktra is vonatkozik a korlátozás?

Figyelt kérdés
9 és 12 között oda is csak az idősek mehetnek?

2020. márc. 29. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Media Markt piacnak,élelmiszerüzletnek,gyógyszertárnak vagy drogériának minősül,akkor igen.
2020. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
A Media Markt vélhetően teljesen bezár.
2020. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20:38: nem zárt be teljesen, de a Pink Floyd lemezeket drágábban árulja, mint valaha.
2020. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igaz.

Hogy miért?

Amiket ezek "mondanak"...!?!

"We don't need no education

We don't need no thought control"

:)

2020. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem zár be teljesen, de csak 3-ig lesz nyitva.
2020. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én még soha nem vásároltam műszaki cikket műszaki boltban. Mindent internetről rendeltem világ életemben.

1. Kiválaszthatod a legjobbat a legjobb áron.

2. Nem csak egy bolt kínálatából válogathatsz.

Egyáltalán nem éri meg elmenni műszaki boltba. Ráadásul ha vidéken laksz, akkor még többet is kell fizetned ugyanazért a termékért, mivel kisebb a konkurencia, és magasabbak az árak.

2020. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4: Dupla tagadás az angolban kijelentés. Azaz "We don't need no education" annyit tesz, hogy szükség van az oktatásra. :D
2020. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ma néztem, elvileg 3-ig egyelőre nyitva van. Nincs a tájékoztatóban, hogy csak idősek mehetnének.
2020. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#4: Dupla tagadás az angolban kijelentés. Azaz "We don't need no education" annyit tesz, hogy szükség van az oktatásra. :D


Igazából, az angolban a dupla tagadás nem kijelentés, hanem egy nyelvtanilag hibás, de sajnos - bizonyos körökben - bevett tagadás. Ez olyasmi, amit minden szülő/tanár igyekszik kijavítani, mert ez sehogy sem jó, és semmiképpen sem jelent semmit. De nem kijelentésre használják.

2020. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én is néztem a weblapot és nem találtam semmit erről, de azért gondoltam, megkérdem. Mindenesetre akkor dél utánra intézem, 9 előtt nem tudom, mert akkor nyit.


Én sem sűrűn járok médiába meg én is a netet preferálom, de múlt szerdán rendeltem egy webkamerát, amire nagy szükségem van, most így a 21. századba lépés idején és pénteken küldték le, hogy 14 nap múlva érkezik meg a raktárukba, holott a honlapon, rendeléskor erről nem volt semmi. Nekem szerdára kellene, szóval máshol már nem tudok rendelni, hogy ide is érjen szerdára, szóval maradnak ezek a boltok.

2020. márc. 29. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!