Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezdenek el komolyan...

Mikor kezdenek el komolyan tesztelni?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy a hivatalos adatoknál nagyságrendekkel több beteg van az országban. A felhívások és ajánlások ellenére sem végeznek elegendő tesztet, és hosszú távon ez rettenetesen vissza fog ütni.


Mikor látja be a kormány és/vagy az operatív törzs, hogy itt az ideje komolyabban venni a járványt, és nem lehet megspórolni a tömeges tesztelést?



2020. ápr. 5. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
Mert mivel lesz jobb ha letesztelünk mindenkit?Kiderül hogy az ország több mint 50%a fertőzött vagy átesett rajta?Azt szeretnéd nagyobb legyen a pánik?Jó az ha fenn tartjuk ezeket a kamu adatokat inkább mint kiderüljön az igazság így is hülye az emberek nagy része aki bevette ezt azt egészet.
2020. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

Néhány mai adat:

• Norvégia: az 1 millió lakosra jutó teszt 19 528. Az 1 millió lakosra jutó elhunyt 11.

• Olaszország: az 1 millió lakosra jutó teszt 10 870 . Az 1 millió lakosra jutó elhunyt 254.

• Németország: az 1 millió lakosra jutó teszt 10 962. Az 1 millió lakosra jutó elhunyt 17.

• Spanyolország: az 1 millió lakosra jutó teszt 7 593 . Az 1 millió lakosra jutó elhunyt 256.

• USA: az 1 millió lakosra jutó teszt 5 006. Az 1 millió lakosra jutó elhunyt 26.

• Franciaország: az 1 millió lakosra jutó teszt 3 436. Az 1 millió lakosra jutó elhunyt 116.

• Magyarország: az 1 millió lakosra jutó teszt 2 200. Az 1 millió lakosra jutó elhunyt 4.

[link]

2020. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
59%
2020. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
Ha esetleg bárki végiggondolja normálisan, a minthavételhez való dolgokat kézzel készítik,nincs gépesítve.
2020. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:

Mindnki, aki meghal mostanában, leellenőrzik, hogy az is volt a bajai között, vagy elsunnyogják, vagy még rá is erősítenek pl egy piros zebrán átrohanó, elütött közlekedési balesetessel aki mint kiderül utólag szintén vírushotdozó volt?


De tisztességesen tesztelni a népet... na azt EZEK nem fogják. A lényeg, a hisztériázás, kézzel fogható alap nélkül.

2020. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nincs elég teszthez szükséges dolgunk. A laborosok így is túlóráznak, hétvégén is bejárnak

Illetve felesleges mindenkit tesztelni,kb mindenki el fogja kapni

2020. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:

"Soha, mert akkor kiderülne, hogy a valódi halálozási arány 1% alatt van, úgy pedig nem menne olyan hatékonyan a hisztériakeltés, és nem lenne gazdasági válság sem. Utóbbi a világhatalom célja."


Már megint itt osztod az észt? Te voltál az, akit a nyers adatok se győztek meg arról, hogy a covid sokkal veszélyesebb mint az influenza, és törölni kellett miattad egy teljes kérdést? :D


Na, de hogy okulj egy kicsit: https://www.youtube.com/watch?v=sz1bGzYdRdk


A számokban az a jó tudod, hogy objektívek

2020. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:

"Mindnki, aki meghal mostanában, leellenőrzik, hogy az is volt a bajai között, vagy elsunnyogják, vagy még rá is erősítenek pl egy piros zebrán átrohanó, elütött közlekedési balesetessel aki mint kiderül utólag szintén vírushotdozó volt?



De tisztességesen tesztelni a népet... na azt EZEK nem fogják. A lényeg, a hisztériázás, kézzel fogható alap nélkül."


A hisztériát éppen te kelted.

Annyira be vagy prörögve, hogy az első mondatod teljesen értelmetlen.

A többi meg csak hiszti.

2020. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 Szeiff ***** válasza:

Na ezért kéne a tömeges teszt !!!

Most vasárnap este enyhén megszédültem, elgyengültem, majd este az ágyban elkezdtem nagyon fázni. Ez már az lenne? Törtem a fejem, hova a fenébe tettem a lázmérőt, és nem tudtam elaludni. Majd néhány óra múlva, mint egy szaunába kerültem volna, olyan forrónak éreztem magam. Végül nehezen elaludtam. Ma náthára ébredtem, és rég óta köhögök, de most erősebb az inger. És ez a meggyengülés, fázás, kimelegedés ciklusok már kétszer végigfutottak rajtam idáig. (11:43) Na most mi van?

80 elmúlt szívbeteg anyámmal élek együtt. Van egy felújítás alatti lakásom, pillanatnyilag oda átsiettem. A körzeti orvosom dél után rendel, ahogy olvastam tőle kaphatok felhatalmazást tesztelésre. Ez így nagyon lassú, felőrlő, és anyura nézve veszélyes. Már tudnom kéne, hogy most mi bujkál bennem, mert elsősorban őt érinti. Ha ez az, akkor én ezt úgy látom átvészelem. De Ő?

És épp a járvány miatt most nincs 30.000 a zsebembe egy magántesztre.

2020. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
39%
Na ez a baj, hogy minden hülye egy kis náthától is rögtön koronavírusra gondol.
2020. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!