Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valaki úgy antiszemita...

Lehet valaki úgy antiszemita hogy keresztény, nem iszlámellenes és nem is hisz sovinizmusban, hanem a nemzetek összefogására törekszik, kivéve a zsidóéra?

Figyelt kérdés
Van egy hasonló haverom.

2020. ápr. 7. 19:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Mindenféle ember van. Pl. gyakran előfordulnak romaellenes liberálisok is. Bár amit leírtál, az teljesen normális. Ha pl. a zsidó állam tetteit nézzük...
2020. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Határozdd már meg légyszíves mi az a cionista? Kíváncsi vagyok, tudod-e az értelmét a kifejezéseknek amiket használsz. Talán akkor megértem hogy nézhetsz cionistának. Egyébként pedig, a kereszténység a felebarátság vallása. Te kb olyan keresztény lehetsz amilyen keresztények voltak az inkvizítorok. Visszataszító, tényleg.
2020. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
20:58: te nem vagy normális.
2020. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
De normális, csak éppen ezt helyesli. Mindent amivel legalább valamennyire igazolhatja magát és az ellenszenvét olyan emberek iránt akiket nem ismer személyesen. Lelki szegény, ezt így hívják. De legalább boldogtalan az élete. Meg is érdemli.
2020. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
91%

#9, #10-nek:


Na ugye!


Csak előkerült az a Mein Kampf!


Talán el kellene gondolkodnod egy picit, hogy vajon honnan tudhattam?


Agy-mosott vagy.

2020. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Nem olvastál még filozófusokat. Hát akkor meg tudd meg hogy a zsidó vallás erőszakos, áldozatot kíván. Jehova, nem Isten, ő az Isten ellenfele. Áldozatot kíván. Szerinted ez békés?? A talmud kimondja hogy a "goj" avagy nem zsidó népek elsőbbrendűek. Bésé ugye... (Üdv, egy hittoktató)
2020. ápr. 7. 21:32
 17/45 A kérdező kommentje:
* Békés. Telefonról írok.
2020. ápr. 7. 21:35
 18/45 anonim ***** válasza:
91%
Értem, kedves hitoktató, de azt ugye tudod, hogy az antiszemitizmus az nem 'hit'? És Bayer Zsolt meg Joseph Goebbels az nem szint.
2020. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Izrael terrorizálja az arabokat. Ők a valódi rasszisták és faji nacionalisták.
2020. ápr. 7. 21:38
 20/45 A kérdező kommentje:
Pont mint Német Sándor akit csak a pénz érdekel, ő is egy "keresztény", iszlámellenes.
2020. ápr. 7. 21:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!