Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valaki úgy antiszemita...

Lehet valaki úgy antiszemita hogy keresztény, nem iszlámellenes és nem is hisz sovinizmusban, hanem a nemzetek összefogására törekszik, kivéve a zsidóéra?

Figyelt kérdés
Van egy hasonló haverom.

2020. ápr. 7. 19:35
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Éljen a protestansizmus, takarodjanak az álszent katolikusok!
2020. ápr. 8. 12:21
 32/45 anonim ***** válasza:
A kérdező újra bizonyítja, hogy az agyhalál után is van élet.
2020. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet is az, de nem feltétlenül az. Lehet benne mondjuk nem utálat, hanem pl félelem -jellegű tartózkodás is akár énszerintem. És ez még lehet akár alaptalan is. Én ezt nem tudom megítélni. De lehet szal, hogy valakitől pl hallott valamit,és akkor azért csak így tartózkodik, és nem utálkozik mondjuk.
2020. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező jól példázza a szellemi létminimum alattiság fogalmát.
2020. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

#25, #26-nak:


Nekem hiába célzol a képmutatásra a viselkedésem kapcsán!


Mondtam én, hogy Jehova tanúja vagyok, vagy akár csak vallásos?

Egy széles érdeklődési körű materialista vagyok. Tehát nem ateista! Javaslom hogy guglizz rá a különbségre!


Jó néhány vallást "megszemléltem" mielőtt belefutottam Jehova tanúiba. Ők úgy kezdik a tanítást, hogy többek közt elkezdik ismertetni a főbb és kisebb vallásokat, azok alaptételeit, tanait.

Soha jobb ötletem nem volt, mint velük szóba állni! XD


Ha vallásos lennék, Jehova tanúja lennék.

2020. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Ismét #25:


Tehát te tiszteled a papokat? Ők ugyebár azok, akik a hívők felett helyezkednek el a ranglétrán, és tisztelet jár nekik?


Nyisd csak ki a bibliádat!

Lukács 9:43-48


A laikusok számára kiemelem a lényeget Jézus tanításából: " mert aki legkisebb mindnyájan ti közöttetek, az lesz nagy."


Vagyis ellenezte a vezető réteg kialakulását!


Te vagy keresztény, azaz Krisztus-követő, miközben semmibe veszed az intelmét?


Fojtassuk?

5 perc alatt felmosom veled a padlót!

2020. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Újfent #25:


Mindig is csodálattal töltött el, ahogy Jehova tanúi bemutatják a hazai vallások felépítésének, tanainak, a Bibliában leírtakkal való ellentmondását!

Ezért is szereztem meg nagy nehezen egy, csak a prédikátoroknak fenntartott kiadványt.


A címe: érveljünk az írásokból. XD

2020. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
A Jehova tanui egy szekta, nem vallás, szekta. Vallás a katolicizmus, a kálvinizmus, az evangélizmus, a karizmatizmus, a pünkösdi-karizmatizmus.
2020. ápr. 9. 12:12
 39/45 A kérdező kommentje:
Tehát te nem tiszteled a papokat és a lelkészeket?? Ők az igehírdetők, Isten szavát kimondók.
2020. ápr. 9. 12:13
 40/45 anonim ***** válasza:
Miss Dzsihad mar megint jatssza az eszet.
2020. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!