Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valaki úgy antiszemita...

Lehet valaki úgy antiszemita hogy keresztény, nem iszlámellenes és nem is hisz sovinizmusban, hanem a nemzetek összefogására törekszik, kivéve a zsidóéra?

Figyelt kérdés
Van egy hasonló haverom.

2020. ápr. 7. 19:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Huh, van baj a fejbe rendesen. :D
2020. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
"Ki ne ejtsd a szádon azt hogy Palesztína" Német Sándor. Én református vagyok.
2020. ápr. 7. 21:49
 23/45 anonim ***** válasza:
91%

#15, #16-nak:


Te totálisan meg vagy zakkanva!


Tehát a te eszmefuttatásodat követve, Jehova tanúinak is a zsidókhoz van köze?

Te még a Jehova (Jahve, Jahvu) szó eredetével sem vagy tisztában.

A mi "Isten" szavunk a is Jehovát jelöli.


Az ószövetségben négy mássalhangzó jelöli, a magánhangzói ismeretlenek. Ezt a négy mássalhangzót magyarították Isten-re, de ÚR-ra is.

2020. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Ő nem a mi Istenünk, ő a zsidóké. Ja, meg nekin van még egypár aranyos "szentkünyvük" az ószövetségen kívül pl. az emlegetett Talmud. Az nem zsidó, de eléggé közel vannak az eljárásaikhoz. A Jehova tanui álkeresztények. A keresztény nem szektavallás, hanem térítő és nyíltan vállaló.
2020. ápr. 7. 22:52
 25/45 anonim ***** válasza:
93%

Jehova tanúi ál-keresztények?


Szerencséd hogy fáradt vagyok, mert most darabokra szedném a Kálvinizmust, bemutatva a képmutatásotokat.


Farízeus!

2020. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok, református, de tisztelek katolikus papokat is, pl. Prohászka Ottokárt. Igen. :-) Nagyon békés vagy. ;-) Igazi keresztény szeretetben hívő ember. :-)
2020. ápr. 7. 23:39
 27/45 A kérdező kommentje:
Mi protstánsok vagyunk az igazi keresztények. A katolikusok között is vannak jó keresztény emberek, de a legtöbb csak keresett egy kibúvót arra hogy miért is olyan r**adt gazdagok. A Jehova tanui egy szekta.
2020. ápr. 7. 23:42
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad, öcsém. Még nem késő.
2020. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Alex Fly ***** válasza:
100%
Természetesen nemcsak lehet antiszemita, hanem egyértelműen az is. Az viszont kizárt, hogy keresztény legyen.
2020. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Vicces látni ahogy a valláskárosultak egymás nyakának ugranak.
2020. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!