Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy páli fordulat az...

Mi ez a nagy páli fordulat az emberek véleményében a vírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Néhány hete még ha meg mertem említeni, hogy szerintem ez csak egy műbalhé és csak a saját gazdaságunkat lőjük lábon ezekkel az "óvintézkedésekkel" egy influenzánál is gyengébb vírus miatt, aminek 0,2% a mortalitása, akkor mindig le lettem hurrogva milyen gyökér vagyok, bezzeg biztos más lenne a véleményem ha a rokonom lenne az az alapból háromféle betegségben szenvedő veszélyeztetett. Most meg hirtelen ugyanezeket a véleményeket olvasom itt, hogy hamarosan le kéne zárni ezt a műhisztit, mert így hamarosan kifúj a gazdaság. Megunták az emberek a hetek óta otthon ücsörgést és hogy a csapból is ez a #maradjotthon baromság folyik, vagy mi ez a hirtelen fordulat?

2020. ápr. 12. 21:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
59%
Nagy Páli fordulatnak az oka, hogy a palik nem szeretnek otthon családban/egyedül iszogatni. Minnél előbb mennének már bárokba
2020. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
68%
Ez igy van betervezve, azert kellett bevezetni a korlatozast mert tudtak, hogy az emberek majd kovetelik hogy oldjak fel. Igy mar nem a kormanyok felelossege hogy nem tettek semmit.
2020. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%
300 ezer / hó a minimum létfenntartás? jó az 100-nak is ha megszorul a szekér.
2020. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
51%
de am tényleg egyesek azt hitték oylan lesz ez mint a pestis? én máe akko mondtam hogy amédia harsogja túl de leoltottak.
2020. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
tibi atya is erről papol hetek óta , de őt is lehyülyézték..
2020. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
61%
Mert egyre többet tudnak a vájruszról, és az indokolatlan félelmet és pánikot felváltja a düh, hogy kollektív rabságba és szegénységbe taszítanak egy olyan dolog miatt, ami a társadalom jelentős részére teljesen veszélytelen. Illetve kezdenek mentálisan, lelkileg, anyagilag is elfáradni az emberek. Nem fikció, a német belügyminisztérium is ír erről, ahogyan az olasz lapok is arról cikkeznek, hogy Olaszországban, ami a média szerint a földi pokol az emberek egyre jobban lázadóznak az intézkedés ellen.
2020. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
49%
Néhány hete is voltak a kérdezőhoz hasonló értetlenek és most is, akik még nem értik, hogy mit jelent egy járvány.
2020. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
65%
Egyre több embernek tűnik fel, hogy valami nem stimmel a dologban. Egyre nyilvánvalóbb, hogy a vírustól nincs miért tartani, és csak azért fújják fel, mert pont a gazdasági válság a cél.
2020. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Estádio de Felchút ***** válasza:
63%

gyerekek, ez a vírus lehet már átment a fél lakosságon, csak aki egészséges, fiatal, annak fel sem tűnt...

értem én, hogy meghalt pár idős és/vagy beteg ember, de eddig telente 100-120 ember fagyott halálra (jelzem, ezt kb. mindenki telibetojta), na majd most meg lehet nézni, mekkora lesz ez a szám

térjünk már észhez, könyörgöm, egy járvány miatt ne éheztessük már ki az országot, mert nem lesz fäsza!

2020. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
36%
Jó tudni, hogy a világ összes országának kormánya hülye, csak az itteni kommentelők okosak.
2020. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!