Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy páli fordulat az...

Mi ez a nagy páli fordulat az emberek véleményében a vírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Néhány hete még ha meg mertem említeni, hogy szerintem ez csak egy műbalhé és csak a saját gazdaságunkat lőjük lábon ezekkel az "óvintézkedésekkel" egy influenzánál is gyengébb vírus miatt, aminek 0,2% a mortalitása, akkor mindig le lettem hurrogva milyen gyökér vagyok, bezzeg biztos más lenne a véleményem ha a rokonom lenne az az alapból háromféle betegségben szenvedő veszélyeztetett. Most meg hirtelen ugyanezeket a véleményeket olvasom itt, hogy hamarosan le kéne zárni ezt a műhisztit, mert így hamarosan kifúj a gazdaság. Megunták az emberek a hetek óta otthon ücsörgést és hogy a csapból is ez a #maradjotthon baromság folyik, vagy mi ez a hirtelen fordulat?

2020. ápr. 12. 21:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
37%

Te 41 %-os, szerintem neked szükséged lenne egy olyan kúrára, amit a cikk írója kapott: [link]

Utána kíváncsi lennék a véleményedre.

2020. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

"Én elolvastam de úgy látszik te nem."

Vagy megint hazudsz, vagy nem vagy képes szöveget értelmezni. Többet nem tehetek érted, bármelyikről is van szó.


"Elolvastam. A cikk mindössze egyetlen nap adatai alapján levont egy következtetést. Az kemény!"

És nyilván a többi napon teljesen más arány jött volna ki, mert ez a koronavírus már csak olyan, hogy egy nap után meggondolja magát, ugye? :D


"Az ugye megvan, hogy a lappangási idő 5-14 nap? Az, hogy valaki a fertőzés kimutatásakor nem mutat tünetet, nem jelenti azt, hogy később nem is fog."

Nem jelenti azt, de az emberek nagy része később sem mutat tünetet, ez tény.


"Számítottam erre a reakcióra. Igen, a daganat szó ott van, szerepel pár helyen, viszont a végstádiumot sehol nem látom. A rosszindulatú daganat kifejezés is csak 1 helyen szerepelt, ami még mindig nem jelent végstádiumot."

Azért azt ugye nem állítod, hogy akinek rákja és koronavírusa van, annak a koronavírus nagyobb eséllyel okozza a halálát, mint a rák? Mert ennyire butának még téged sem gondoltalak.


"Te hazudsz, mert rohadtul nem a belinkelt kérdésről van szó. Abban semmilyen előrejelzést nem tettem, hogy mikor éri utol a halálok száma az influenzáét"

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

26-os hozzászólás, kedves Pinocchio.


"De hihetőbbnek tartod őket."

Mivel hihetőbbek. Egyre jobban bűzlik ez a koronavírus-dolog, és egyre több ember jön erre rá, még a hozzád hasonló trollok hisztériakeltése mellett is.


"Lefogadom, hogy nem nézted meg a videót, amiben utánanéznek ezeknek a szaktekintélyeknek. Akkor ugyanis tudnád, hogy hatalmas öngól volt ezt a linket idetenned."

A kedvedért belenéztem, és elég szánalmas a "doktor úr" indoklása. A kedvencem, amikor egy teljesen más témában írt cikk miatt vonja kétségbe Ioannidis szakértelmét. Kb. mintha azt mondaná, hogy valaki azért nem jó szakács, mert mulatós zenét hallgat. A vak is látja, hogy a propaganda a célja ennek a videónak is. És ha már itt tartunk, azt honnan tudod, hogy aki a videóban szerepel, az nem kókler, illetve hogy kap-e pénzt az ilyen videókért, illetve kiktől? Ahogy nézem, tele van koronapropagandával a csatornája, ami minimum gyanús.


"Miért is? Csak mert egy-két thaiföldi újság úgy értesült, hogy koronavírusban halt meg? Attól még a hatóságok nem sorolták közé sohasem. Nem azért nem sorolták közé, mert a magyar külügy érdeklődött."

Többek között pont azért nem sorolták közé. Na meg azért, mert Thaiföldön elhunyt magyarként könnyű lenne beazonosítani, és nagyon kilógna a lóláb.


"Tehát nincs példa, de azért kijelented, hogy vannak ilyenek. Nice!"

Te elhiszed, hogy összesen a világon egyetlen embert próbáltak koronavírusban elhunytként beállítani, aki nem abban halt meg? Költői kérdés volt, nyilván te sem hiszed el, csak azért kapod a pénzt, hogy elhidd és másokkal is elhitesd.

2020. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
43%

"És nyilván a többi napon teljesen más arány jött volna ki, mert ez a koronavírus már csak olyan, hogy egy nap után meggondolja magát, ugye?"


Na ezzel a bekezdéssel le is buktattad magad, hogy nem vagy mérnök, bár ezt eddig is tudtam. "Egy mérés nem mérés" - ezt még az elsőéves mérnökhallgatók is tudják.


"Nem jelenti azt, de az emberek nagy része később sem mutat tünetet, ez tény."


Ha tény, akkor van rá bizonyítékod is. A linkelt cikk nem az.


"Azért azt ugye nem állítod, hogy akinek rákja és koronavírusa van, annak a koronavírus nagyobb eséllyel okozza a halálát, mint a rák? "


Amennyiben jól kezelt a rákja, mint édesapámnak, igen. Látszik amúgy, hogy nem értesz hozzá, vagy nincs olyan ismerősöd akinek krónikus betegsége van. Azért teszel fel ilyen hülye kérdéseket.


"26-os hozzászólás, kedves Pinocchio."


Most komolyan hülyének nézel? Hol is írtam abban a hozzászólásban pontos napot? Pontos napot egyedül abban a hozzászólásban, amit ecseteltem. Akkor 9 napot írtam, az április 19-et jelent. Korábbi dátumot soha nem állítottam! Kikérem magamnak, hogy hetek óta ezt fújom, ne hazudozzál.


"A kedvedért belenéztem, és elég szánalmas a "doktor úr" indoklása. A kedvencem, amikor egy teljesen más témában írt cikk miatt vonja kétségbe Ioannidis szakértelmét. Kb. mintha azt mondaná, hogy valaki azért nem jó szakács, mert mulatós zenét hallgat. A vak is látja, hogy a propaganda a célja ennek a videónak is. És ha már itt tartunk, azt honnan tudod, hogy aki a videóban szerepel, az nem kókler, illetve hogy kap-e pénzt az ilyen videókért, illetve kiktől? Ahogy nézem, tele van koronapropagandával a csatornája, ami minimum gyanús."


Ez a bekezdésed a fénypont. Zéró érv, csak sírás, vinnyogás. Persze kiragadtál egy mondatot az egészből. Van ott még jópár. Az említett emberek nem szaktekintélyek, hanem olyan senkiházik mint Lenkei. Egyiküknek sem szakterülete a virológia, ez tény. Arra is rámutat, hogy mitől olyan idézettek. És nem, nem attól, mert jelentős kutatási eredményeik lennének, hanem a botrányokat keltő cikkeiktől :DDD


"Többek között pont azért nem sorolták közé. Na meg azért, mert Thaiföldön elhunyt magyarként könnyű lenne beazonosítani, és nagyon kilógna a lóláb."


Újabb összeesküvés-elmélet, amire nincs bizonyíték, találj ki jobbat.


"Te elhiszed, hogy összesen a világon egyetlen embert próbáltak koronavírusban elhunytként beállítani, aki nem abban halt meg?"


Mivelhogy a motorbalesetes magyarral sem ez a helyzet, csak te belelátod az összeesküvés-elméletet.


Azt pedig ismét le kell, hogy írjam, hogy nem fizet nekem senki sem ezért. Azért válaszolok mindig, mert képtelen vagyok tolerálni az idióta embereket, és te bizony a nagyon súlyos fajtába tartozol.


Egyúttal ismét leírom, hogy két okból is törvénysértő amit csinálsz:

- nyilvánosan álhírekkel bagatellizálod a vírust, amivel akadályozod a védelmet

- azzal vádolsz már sokadszorra, ami nem igaz: hogy pénzt kapok ezért, és fizetnek. Ez már bőven kimeríti a rágalmazás fogalmát, amiért akár fel is jelenthetnélek. Ha ez egy olyan oldal lenne, ahol arccal és névvel lehetne csak kommentelni, meg is tenném. Bár így is lehetne nyomozni IP-címről, hogy hol vagy.

2020. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

"Na ezzel a bekezdéssel le is buktattad magad, hogy nem vagy mérnök, bár ezt eddig is tudtam. "Egy mérés nem mérés" - ezt még az elsőéves mérnökhallgatók is tudják."

Attól vagyok mérnök, hogy képes vagyok önálló gondolkodásra, és nem vakon követek mások által meghatározott törvényeket olyan helyzetekben, amikre nem alkalmazhatók.


"Ha tény, akkor van rá bizonyítékod is. A linkelt cikk nem az."

Rajtad kívül mindenki tisztában van vele, hogy a fertőzöttek nagy része végig tünetmentes marad. Vita csak azon van, hogy hány %-uk.


"Amennyiben jól kezelt a rákja, mint édesapámnak, igen. Látszik amúgy, hogy nem értesz hozzá, vagy nincs olyan ismerősöd akinek krónikus betegsége van. Azért teszel fel ilyen hülye kérdéseket."

Aha, szóval ezek szerint a koronavírus halálozási aránya magasabb, mint a ráké, ugye?


"Most komolyan hülyének nézel? Hol is írtam abban a hozzászólásban pontos napot? Pontos napot egyedül abban a hozzászólásban, amit ecseteltem."

Nem hülyének nézlek, hanem gerinctelen hazudozónak, aki egy kis aprópénzért minden méltóságát eladja egy fórumon :D Már akkor azt írtad, hogy hamarosan több halott lesz. Nem hetekkel, de 8 nappal ezelőtt. Persze a magadfajták már egy hónapja fújják, hogy mind meghalunk, de korábbi hozzászólással nem tudlak szembesíteni.


"Az említett emberek nem szaktekintélyek, hanem olyan senkiházik mint Lenkei. Egyiküknek sem szakterülete a virológia, ez tény."

Attól még nem tény, hogy te velük értesz egyet :D


"Arra is rámutat, hogy mitől olyan idézettek. És nem, nem attól, mert jelentős kutatási eredményeik lennének, hanem a botrányokat keltő cikkeiktől :DDD"

Egyrészt ez nem zárja ki, hogy értenének a témához. Másrészt aki igazán okos, az nem követi a birkanyájat, hanem saját gondolatokat fogalmaz meg, és ez automatikusan botrányosnak számít a mai világban.


"Újabb összeesküvés-elmélet, amire nincs bizonyíték, találj ki jobbat."

Persze, minden összeesküvés-elmélet, ami nem hisztériakeltés :D


"Azt pedig ismét le kell, hogy írjam, hogy nem fizet nekem senki sem ezért. Azért válaszolok mindig, mert képtelen vagyok tolerálni az idióta embereket, és te bizony a nagyon súlyos fajtába tartozol."

Akkor elég szar lehet, hogy folyamatosan együtt kell élned magaddal, hiszen különösen nagy idióta vagy :D Nem, nem is ez a legjobb szó, hanem hogy amint már írtam, minden méltóságodat képes vagy eladni, csak mert mérnöknek olyan csapnivaló vagy, hogy nem találsz jobb munkát, mint a netes trollkodást.


"nyilvánosan álhírekkel bagatellizálod a vírust, amivel akadályozod a védelmet"

Tényekkel "bagatellizálom" a vírust, és ezzel egyáltalán nem akadályozom a védelmet, mivel amit most csinálnak, az minden, csak nem védelem. Ellenben igyekszem minimalizálni a gazdasági károkat a tőlem leginkább telhető módon azzal, hogy az embereket próbálom megnyugtatni, így munkára, vásárlásra, utazásra buzdítani.


"azzal vádolsz már sokadszorra, ami nem igaz: hogy pénzt kapok ezért, és fizetnek. Ez már bőven kimeríti a rágalmazás fogalmát, amiért akár fel is jelenthetnélek."

Egyrészt nem rágalmazás, mert igaz. Másrészt te is név nélkül írsz, én sem tudom a nevedet, így nem köthető hozzád konkrétan semmi, már csak ezért sem lehetne rágalmazás.


Azért kicsit sajnállak :D A munkád, illetve az, hogy időről időre hagynod kell magad megszégyeníteni a pénzedért, valahol a koldus és a BKV-ellenőr megbecsültsége között lehet.

2020. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Elképesztő mekkora képtelenségeket bírtál ismét összehordani. Amiket rólam állítasz, minden hazugság. Hidd el, nekem teljesen tiszta a lelkiismeretem. Nem okoz gondot együtt élnem magammal. Annak, hogy ezt felhoztad, oka van, mindenki magából indul ki ugyebár :)


Na szevasz, a továbbiakban nem veszek rólad tudomást se. Nem fogok fáradozni, hogy mondatonként rámutassak a nagyobbnál nagyobb és újabb hülyeségeidre. Aki olvas minket és tájékozott, mindenki el tudja dönteni, kinek hisz. A százalékokból ítélve, az nem te vagy :)

2020. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nem szakadt le a plafon, amikor az utolsó hozzászólást írtad? :D

A százalékokra hivatkozni gyerekes dolog, de azért elmondanám, hogy itt (is) az első 1-2 válaszomat 50% fölé pontozták, ahogy általában más kérdéseknél is koronahiszti témában. Amióta csak te és pár pontozótroll nézitek a kérdést, azóta 0%-osak a válaszaim. Vajh miért? :)

Amúgy pont ezért akartam én is abbahagyni ennél a kérdésnél. Ahogy már írtam, trollokkal nem szoktam leállni vitázni, csak azért teszek kivételt koronahiszti témában, hogy akik olvassák a kérdést, tisztán lássanak. Viszont ha már más nem olvassa, csak a trollok, akkor ennek sincs értelme, úgyhogy csá :)

2020. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!