Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog csökkeni a kivándorl...

Mikor fog csökkeni a kivándorlás az országból?

Figyelt kérdés

És most mondhatjátok azt, hogy ha nem a Fidesz lesz a hatalmon, akkor talán. De a többi párt sem jobb. Inkább válasszunk meg egy olyan pártot, aki aztán tömegével engedi be a migránsokat, de a fizetéseket növeli és csak amiatt érné meg megválasztani miközben idővel több lesz a migráns mint a magyar? Szóval sajnos a többi párttal sem mennénk sokra. De a kivándorlást mégis lekéne állítani.

Amúgy még azt nem értem, hogy sokan azt akarják, hogy olyan fizetések legyenek mint nyugaton. De miért pont Magyarországon lennének olyan fizetések, ha Lengyelországban, Csehországban és még néhány nyugatabbra levő országban sem olyanok. És annak is lennének hátrányai, ha mindnekinek magas fizetés járna. Gondoljatok bele, mennyi bevándorló lenne, akik a magas fizetés miatt jönnének. A múltkor olvastam, hogy Németországban olyan sok a bevándorló, hogy minden 4.születendő gyermek csak félig német, tehát az egyik szülő más nemzetiségű. Ezzel pedig csökken a németek száma, mert olyan sok a bevándorló, akik szintén ott is a fizetés miatt mennek. Ha Magyarországon is ez lenne, akkor itt is a rengeteg bevándolró miatt csökkenne a magyar népesség. Persze így meg a kivándorlás miatt csökken, de szerintem mégis jobb mintha idegen népek miatt, akiknek semmi közük az országhoz lennénk kevesebben.


Szóval szerintem mindennek vannak hátrányai. Bár szerintem is siralmasak a fizetések, de szerintem már az is jobb lenne, hogy ha valamennyivel nőne. Úgy hallottam, hogy jelenleg csökkenőben van a kivándorlás, de csak idő kérdése, hogy mikor erősödik fel újra. Szerintetek még mennyien fognak elmenni? És mennyien maradnak az országban mondjuk 100 év múlva?



2020. máj. 3. 15:26
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Valószínúleg mivel régóta külföldön élsz, nem tökéletes már a magyar tudásod.

Hol írtam azt, hogy soha nem életél Magyarországon?

Hol írtam azt, hogy nem tudtad gyerekként, hogy mi folyik körülötted?

Ki esett neked azért, mert Mo-n szeretnél élni?

Segítek a válaszokkal: sehol, sehol és senki.

Azért "estek neked" egyesek, mert migránsozol meg a migráció ellen beszélsz, miközben te és szüleid is migránsok vagytok, hazaárulózod azokat, akik (hozzátok hasonlóan) külföldön kerestek és találtak munkát, stb.

A honvágy nem bűn, senki sem esett neked emiatt. A szüveged többi részével van baj. Meg azzal, hogy azt gondolod, hogy ha Mo-on laknál akkor minden problémád megoldódna, maga lenne a Paradicsom csak mert neked szar Angliában.

18 éves vagy, ha akarsz bármikor visszajöhetsz ahelyett, hogy a gyk-n nyavajogsz, migránsozol és hazaárulózol.

2020. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

41-es,

1-a migránsozást nem az átlagos külföldiekre értettem, hanem az arabokra, muszlimokra akik Európába akarnak bejönni. Hisz ez a migráns veszély fenyeget minket jelenleg, erre értettem, hogy ha más párt lenne választva, akkor lehetséges, hogy ezeket a migránsokat ő beengedné, és akkor meg ez lenne probléma az országnak.


2-Egy szóval sem írtam, hogy Magyarország maga a paradicsom. Ezzel kapcsolatban meg én kérdezem tőled, hogy hol olvastál ilyet, mert én ilyet nem írtam. Azt mondtam, hogy én szeretem Magyarországot, és én ott jól érzem magam, mert OTTHON VAGYOK. De ebben nincs benne az, hogy ott maga a mennyország az élet, hisz írtam is, hogy tudom, hogy kevés fizetés van, és nem lehet olyan jól megélni mint itt.

2020. máj. 3. 23:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!