Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kérdésem most a jobboldali...

A kérdésem most a jobboldali (fidesz, mi hazánk) emberekhez szól: ti mit tennétek, ha látnátok egy lányt az új IKEÁS, szivárványos táskával?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem alapvetően nincs semmi bajom a melegekkel, van egy meleg ismerősöm és tök normális srác, úgyhogy nem értek egyet azzal, hogy sokan szidják őket. Pont emiatt arra gondoltam, ha már úgyis van ez az új táska, ezzel kifejezhetném, hogy nem értek egyet azzal, hogy a szexuális orientációjuk miatt gyűlölnek embereket.


De apám szerint ha ezt az utcán meglátják nálam, engem is összevernek miatta, hiába vagyok heteró.


Ti mit gondoltok erről? Tényleg összevernének ezért az utcán?


19/L



2020. máj. 18. 14:38
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"sem a fideszesek, sem a jobboldaliak nem szélsőséges vagyis fideszt támogató része nem fog még csak foglalkozni sem azzal ha valakinek szivárványos táskája van"

Remélem :D


"nálunk eddig sem bántotta senki a melegeket, ezután sem fogja"

Ez azért nem így van... ez a srác, akiről írtam, hogy homoszexuális ismerősöm, ő 4 évig gimis osztálytársam volt. Nálunk még tanár is volt, aki órán nyíltan beszólt neki, meg tudom, hogy facebookon álprofilokról mennyit fenyegették név nélkül :( Pedig tényleg az egyik legrendesebb ismerősöm, ő soha a légynek sem ártana.


Nekem az tűnik nevetségesek, amikor már férfiak mintha félnének tőlük, pedig az a meleg ismerősöm is már több mint 3 éve stabil párkapcsolatban él a barátjával, mellette nem érdeklik más férfiak.


Nem értem, miért csinálnak ebből politikai kérdést... Én pl. emiatt nem találok olyan pártot, akikre szívesen szavaznék. Mert amúgy nagyon sok "jobboldali" dologgal egyetértek, pl. haza szeretete-védelme, erdélyi magyarok támogatása, stb... De közben meg a gyomrom kifordul azoktól a politikusoktól, akik szexuális orientáció alapján gyűlölnek embereket és uszítanak ellenük másokat :(

2020. máj. 18. 15:28
 12/33 anonim ***** válasza:
20%

Miért nézném meg? Mert azt akarta, azért tesz ki magára -elég feltűnő, nagy- jelzést.

Az ilyen embert érdemes elkerülni, amikor a táska nélkül van, akkor is.

2020. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
24%
Úgy vagy te 19/L, mint én dk-aktivista. Egy szánalmas kis provokátor vagy. Ahogy azok is, ahogy szivárványos táskácskával igyekeznek felhívni magukra a figyelmet. Megjegyzem, a homokosokat nemcsak a jobb oldaliak nem szívlelik, hanem magukon kívül nagyjából senki. Ami nem jelenti azt, hogy kezet is emelnének rátok. Az ellenszenv jogát talán nem kellene elvitatni.
2020. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

"Úgy vagy te 19/L, mint én dk-aktivista."


Ez esetben te egy dk-s aktivista vagy, sorry :D

2020. máj. 18. 15:56
 15/33 anonim ***** válasza:
19%

Kedves 19 éves kérdező, én meg ismerek olyan férfi párost, akik közül hol az egyik-hol a másik nem dolgozik egy-egy évig, hogy egész nap a gép és telefon mellett ülve dolgozzon az lmbtq-éknak. Sabbatical kutatóévnek mondják, hogy azt töltik, és rendszeresen összejöveteleket tartanak a gimis tanítványaiknak.

Az lmbtq csinál politikai kérdést a szexuális eltéréséből. Amit bűn hagyni, mert kárt okoznak.

2020. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
34%
Én semmit nem gondolnék, tudom, hogy van ez a meleglobbi mint jelenség és megfertőzte a lány gondolkodását. A nővérem is ki szokott menni a pridera megtapsolni a felvonulókat pedig heteró, semmi köze a melegekhez. Ettől még ugyanúgy jóban vagyunk hatalmas hülyeség engedni különb{ző politikai lobbi tevékenységeknek engedni beférkőzni az emberi kapcsolatokba.
2020. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Néhány extra kivételtől eltekintve f$-t se érdekel, hogy ki miben öltözködik, milyen kiegészítőket aggat magára.
2020. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%

17 voltam:

Nem vagyok meleg párti, az LMBTQ baromságok nagy részét megvetem, a felvonulásokat pedig kifejezetten ellenzem. DE engem egy kicsit se érdekel, hogy ki kivel b*, ahogy az sem, hogy minek öltözik. A felvonulásokkal az a bajom, hogy ott az ember képébe akarják dörgölni, hogy ők b*, elkerülni őket nem lehet.


Vannak nekem is meleg ismerőseim, még kedvelem is őket, de ők soha se járnának ki ilyen felvonulásokra. Az egyiknek a szexualitásáról csak azért tudok, mivel kocsmai mulatozásnál beszélgettünk a csajokról, és valahogy arra terelődött a téma, hogy kinek milyen csajok jönnek be. Itt mondta el, hogy neki egy sem, mivel ő b*. (Ezekkel a szavakkal, nem melegezett vagy homokozott)

2020. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
61%
Mi Hazánk szimpatizáns vagyok, és legfeljebb csúnyán néznék rá. Senkit nem vertek még meg Magyarországon szivárványos táska miatt, és valószínűleg a közeljövőben nem is fognak.
2020. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
41%

A kérdésem most a jobboldali (fidesz, mi hazánk) emberekhez szól: ti mit tennétek, ha látnátok egy lányt az új IKEÁS, szivárványos táskával?


1. A szivárvány előbb volt, mint a melegek. A szivárvánnyal nekem nincs semmi bajom. A szivárvány csodálatos dolog. A természet csodája. Attól, hogy a melegek a szivárvánnyal azonosítják magukat, még nem egyenlőek vele. Tehát a szivárványos táskát én nem kötöm össze velük.


2. A jobboldali embereknek nem a melegekkel van bajuk, hanem hogy a meleg lobbi a többségre akarja erőszakolni pl a gendert, a nemsemleges wc-ket, a néni, bácsi kifejezések eltörlését..stb, tehát ezt az elmebetegséget.


3. Ez az IKEÁS húzás is egy tipikus meleg lobbi húzás, amivel szándékosan a feszültséget akarják szítani. Ugyan miért kéne piedesztálra emelni azokat az embereket, akik nem heteroszexuálisak? Csak mert itt az történik. Heteroszexuális beállítottságú táskát mikor fognak gyártani? Soha.


4. A meleg lobbi mondja, hogy ne közösítsék ki a melegeket, miközben pont ők különböztetik meg magukat ilyen akciókkal. Ha nem provokálnák a társadalmat szándékosan pl a meleg felvonulásokkal, akkor a kutya se tudna róluk, és pont úgy élhetnének, mint a heterók. Tehát nem a heterók vagy a jobboldaliak rekesztik ki őket, hanem ők saját magukat. A normális melegek amúgy el sem mennek a meleg felvonulásra.

2020. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!