Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kérdésem most a jobboldali...

A kérdésem most a jobboldali (fidesz, mi hazánk) emberekhez szól: ti mit tennétek, ha látnátok egy lányt az új IKEÁS, szivárványos táskával?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem alapvetően nincs semmi bajom a melegekkel, van egy meleg ismerősöm és tök normális srác, úgyhogy nem értek egyet azzal, hogy sokan szidják őket. Pont emiatt arra gondoltam, ha már úgyis van ez az új táska, ezzel kifejezhetném, hogy nem értek egyet azzal, hogy a szexuális orientációjuk miatt gyűlölnek embereket.


De apám szerint ha ezt az utcán meglátják nálam, engem is összevernek miatta, hiába vagyok heteró.


Ti mit gondoltok erről? Tényleg összevernének ezért az utcán?


19/L



2020. máj. 18. 14:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
22%

"Nem olyan régen lehetett olvasni, hogy megtámadtak egy heteró lányt a szivárványszínű táskája miatt."

Majd ha megbízható forrásból olvasom, akkor elhiszem. Nem vagyok benne biztos, hogy 444-en írtak valaha igazat.

2020. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat,egyenesen a kérdésre válaszolok:

Fideszes vagyok,nem tennék semmit,mert nem érdekel.Nincs bajom a melegekkel,jobban zavarnak a metróban összedörgölőző hetero párok.

2020. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
43%

Szerintem ez teljesen független attól hogy fideszes e valaki vagy nem.

Engem konkrétan nem zavarna, hogy ilyet hord valaki... de mi értelme van? Ne haragudj, de ezt a mai fiatalok többsége divatból csinálja.. mert most ez menő. Heterokat "jelölő" színű táska vmiért nincs

2020. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!