Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek abban, hogy az...

Egyetértetek abban, hogy az EU-s pénzeket az LMBTQ jogokhoz kösse az EU ahogy Donáth Anna felvetette FB oldalán?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek betartva az LMBTQ jogok akkor ne kapjon pénzt Magyarország, ezért dolgozik Donáth Anna, egyetértetek?
2020. jún. 27. 12:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
67%
Hol népszerűsítik pl. a balkezeseket? Pedig évezredekig átnevelték őket, hátrányban voltak, és még ma is abban vannak. Előbb halnak, több baleset éri őket, stb, stb.
2020. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
25%
Donáth egy alattomos, szánalmas hogyhívják! Legalább maga alatt vágja a fát a mikropártjával együtt.
2020. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
42%

"Magyarországon nincsenek LMBTQ jogok, vagyis ha lennének akkor Donáth Annát nem is zavarná, hogy oligarchákhoz kerülnek az EU-s pénzek."


Főképpen ha ezek a donáth-félék lennének az oligarchák.....

2020. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
27%
Inkább, a Momentumtól kéne, minden állami támogatást megvonni.
2020. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem több dologhoz kell kötni, és nem vagyok biztos abban, hogy Donáth Anna nem így gondolja. Szerintem ő csak egy hosszú listát kiegészít ezzel is, de nem mondja sehol, hogy a többi nem kell.


#10 Magyarország is rendesen tönkremenne, bár a fideszes haverok is igen megéreznék, de azoknak lenne más alternatív forrásuk, hiszen a közbeszerzések akkor sem állnának le, ráadásul az OLAF sem ellenőrízné őket, mindent elsunnyoghatnának végképp következmények nélkül. Viszont máshonnan vonnának el és ezt megéreznénk rendesen. Persze kitalálnának valami bűnöst, migráncs, Soros, pomoogács, zsidó, cigány, meleg, leszbikus, szingli, poligám, gyermektelen, nem keresztény, nem fideszes...

2020. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"A reálértéket az mutatja meg, hogy itthon, forintban mit tudsz megvenni belőle."


Fordítva ülsz a lovon. Nem a balkezeseket kell népszerűsíteni, hanem a balkezesek problémájára kell felhívni a figyelmet, és arra megoldást keresni. Ennek része az, hogy érzékenyíteni kell a társadalmat a problémájuk iránt, pl. felvilágosítás, ill. támogatni a cégeket, hogy balkezeseknek is gyártsanak eszközöket, ill. olyan eszközöket fejlesszenek ki, ami ergonómiai szempontból mindkettőnek jó, ha lehet.


Tehát nem arra kell rávenni az embereket, hogy barátkozzanak többet balkezesekkel, hanem hogy ismerjék fel a problémájukat, fogadják azt el, és legyen arra is megoldás.


Jogos kérdés ez, de ez a társadalom még a mozgássérültek felé is rendesen adós. Nem értem pl. hogy 2020-ban még mindig fél métert kell lépni a HÉV-en, a vasút, távolsági buszok akadálymentesítéséről, netán a magyar legális internetes archív felvételeinek feliratozásának opcionális megjelenítéséről nem is beszélve, amikor létezik felirat.

2020. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
40%
#36 Beraktál egy idézett szövegrészt, de amit utána írtál, annak kb. annyi köze volt hozzá, mintha a menyétek párzási szokásairól írtál volna valamit.
2020. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Valóban... bakiztam, mert a vágólapomon más volt, és nem figyeltem oda...

Természetesen ezt akartam idézni, de szerintem egyértelműen lejött ez:

"Hol népszerűsítik pl. a balkezeseket? Pedig évezredekig átnevelték őket, hátrányban voltak, és még ma is abban vannak."

2020. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
45%

38

Az lmb..-seket bizony hogy népszerűsítik, nem mást csinálnak. És azon az alapon, hogy szeeeegények, ooolyan nagyon hátrányban vannak.

Miközben CSAK a SAJÁT szavukra hivatkozva MÁSOK, semmi, de semmi nem bizonyítja, hogy mások lennének.

Ezzel ellentétben pl. a balkezesek agyában kimutatható a MÁS működés. Mégsem követelőztek évezredig, hanem megtanultak beilleszkedni a közösségekbe.


Szerintem, legközelebb akkor követelőzzenek az lmbsek, amikor konkrét vizsgálatok -és nem csak érdekpszichológusok és mások- mutatják ki a MáSságukat.

2020. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
32%

Azért a balkezesek tudtommal házasodhatnak balkezesekkel is, és jobbkezesekkel is. Leszbikus nő nem házasodhat a barátnőjével.

De én biztos vagyok benne, hogy az LMBTQ-sok nem háborodnának fel, ha a balkezesek tüntetést szerveznének, hogy legyen több balkezes holmi.

2020. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!