Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek abban, hogy az...

Egyetértetek abban, hogy az EU-s pénzeket az LMBTQ jogokhoz kösse az EU ahogy Donáth Anna felvetette FB oldalán?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek betartva az LMBTQ jogok akkor ne kapjon pénzt Magyarország, ezért dolgozik Donáth Anna, egyetértetek?
2020. jún. 27. 12:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Tehát ha jól értem, Donáth Anna szerint nem az a legnagyobb baj, hogy az EU-s támogatások oligarchák zsebébe jutnak, hanem az, hogy Magyarországon nincsenek LMBTQ jogok, vagyis ha lennének akkor Donáth Annát nem is zavarná, hogy oligarchákhoz kerülnek az EU-s pénzek.
2020. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
25%

#Szerintem nem jól érted, nyilván nem csak ezen az 1 dolgon múlik ez.

Alapvetően egyetértenék vele, bár félő, hogy az ellenkezőjét érnék el vele és csak bűnbakok lennének az emberek szemében.

2020. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
42%

Ha viszont nem jól értem akkor vajon miért nem ebbe köt bele Donáth Anna?

Az oktatási rendszert minősíti, hogy a magyar emberek egy része még azt sem tudja, hogy egy homoszexuális annak születik, és nem saját döntéséből lessz az, de (többek között) az oktatási rendszerre egy forintot sem költ a kormány, mert nincs miből annyit lopnak.

Talán először ezt kellene számon kérni és csak utána a polkorrektség hiányát, ha kérhetem.

2020. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
62%
Én személy szerint jobban kötném az Európai Ügyészséghez.
2020. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 tgt ***** válasza:
46%
Ha egy kormány megsérti egy kisebbség jogait, akkor megsérti az EU értékrendjét, így nem jár neki támogatás.
2020. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
Ezt is számon kérték már szerintem elég sokszor, de abban igazad van, hogy az ilyesmit lehetne egy csomagban az összes többivel benyújtani. Bár mivel a lopásokat úgysem ismerik el, bizonyítani pedig sajnos nem is igazan tudják, így gyanítom, hogy úgysem lenne semmilyen következménye.
2020. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2020. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
39%
Én alapból elzárnám a pénzcsapot. A fidesz bukását jelentené, ha nem jönne a pénz.
2020. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
61%
#8 pontosan ezért nem jelente bukást a fidesznek, mert ha elzárják a pénzcsapot, akkor TI lesztek az okai, akik annyira szurkolnak annak, hogy Magyarország tönkremenjen. Értem én, hogy annyira gyűlölni kell a fideszt, hogy még Magyarországot is aláaknáznátok a bukásáért, de az ilyen hamis zászlós akcióknál először ki kell találnotok valamit, amivel a fideszre tudjátok kenni Magyarország tönkretételét. Még mielőtt felgyújtjátok a Reichstagot, ugyebár.
2020. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
48%
Magyarország nem menne tönkre, ha elzárják a pénzcsapot csak a Fidesz és a haverok. A magyar nép egy forintot se lát az EU-s pénzből.
2020. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!