Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok nyugtalanság után mégis a...

Sok nyugtalanság után mégis a fidesze szavazok, normális vagyok?

Figyelt kérdés

2 év múlva szavazgatás.


Nekem csak bajt hozott a fidesz, Apámat lefokoszták mert mondta nem politizál. Így kevesebb fizuja lett ezáltal kevesebb bevétel. (2011től)


Lejebb vitték a tankötelezettséget és én -mint utóbb kiderült diszkalkuliás ember megbuktam matekból majd 16 évesen át akartak tenni a híd programba a c-typeok közé egy gyűjtőbe, azon múlott, hogy megjött a papírom, hogy mentesítenek matekból így nem bukok meg, de azt a 2 hónapot kissé nehéznek éltem át, 60 napból 48 napban 3 órákat tudtam aludni mert féltem mikor jön a mentesítés és elfogadják e.


Következő a taigetosz törvény, érettségi előtt évben bejelentették, btm-es arcoknak -mint én visszaveszik a felmentést, így a könnyedén vett középiskola ( azért könnyen mert nem volt matek jegyem) után lehetett 3 hónap rettegés, hogy mi lesz, hogy lesz, szerencsére akinek megvolt a papír nem vették el, de necces volt, megúsztam.


Más nem, ismerek olyat aki középiskola elején kapta volna meg a mentesítést, de már nem járt, azóta egy sittes bűnöző lett egyébként angol nem ment neki, fizikus akart lenni mert penge volt belőle. Elveszett, ledobták a Taigetoszról ( egyébként tévhit mert csak otthagyták a Spártaiak másnak az életképtelennek véltgyerekeket ).


Mégis valahogy nézve az ellenzéket, az az elvük, hogy csak ne Orbán, mindegy ki csak ne Viktor. Nos, a jelenlegi külpolitikát nézve meg kicsit visszanézve a múltat, egy erős kormánya van ennek a nyomorult országnak. Bajnai idejében 11 éves voltam. Emlekszem, hogy uncsi tesómék szüleit kirúgták a munkahelyükről majd hónapokig nem találtak melót , akkor kaptak 53 ezret segély címen, majd bejött, hogy egy családban csak 1 ember kaphat 23 ezerből éltek volna ha nem megy kamionozni a nagybácsi. De nem mindenki tudott lépni.

Szóval ott a válság csökkentést hozott,most meg igaz semmi láthatót, de nem kell fizetni 1 évig a hitelt ( jobb ha fizetik , ezt csak zárójelben).


Meg persze a fidesz nyakán marad retard Bence mondata, hogy 47 ezerből meg lehet élni, arrogáns sz@r aki ilyet mond.


Mégis azt gondolom mégis jobb a mostani hányas ami látható mint a még kikívánkozó rókamóka.


Jól vélem, vagy ostoba vagyok?


2020. szept. 27. 01:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem nem vagy normális ha a fideszre szavazol 2011 óta.
2020. szept. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer szavaztam, mert egyszer lehetett. Akkor a jobbikra nyomattam az X-et. De már nem tenném. Az mégsem a baloldal volt, meg nem is a fidesz.
2020. szept. 27. 02:06
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagy egyedül a meglátásoddal...

Az Orbán kormány rengeteg hibát követett el, ami miatt mondhatnánk, ideje lenne leváltani, de mit csináljuk, ha nincs jobb lehetőség?

Nem is értem azokat, akik ismét Gyurcsányra bíznák az ország vezetését, mit várnak, mit remélnek, ha ismét hatalomra kerülne?

Meg lehet nézni mit műveltek, amikor ő volt a miniszterelnök, vagy mit művelnek most Budapesten, mióta ismét az övék lett a főváros, fejetlenség, káosz van.

Jogos dilemma tehát, hogy mit csináljon az a választó polgár, aki nincs megelégedve a jelenlegi kormány tetteivel, de a másik lehetséges választás bizonyítottan rosszabbnak véli, arra nem hajlandó szavazni.

Nem jó megoldás, hogy otthon marad.

Vagy nem teljes meggyőződéssel, de a FIDESZ-re szavaz, mert még mindig jobb, mint a másik lehetőség, vagy keres egy szimpatikus kis pártot, aminek viszont nem sok esélye lesz a bejutásra, de bízik a csodában.

2020. szept. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Kb a következő hasonlattal tudok élni. Aközül kell választani, hogy melyik testrészünket vágják le. Vagy bizonytalan, tehát lehet a fejem, vagy a farkam is, vagy a jobb karom. A fideszre szavazással csak a lábujjamat fogják levágni. Ez is szar, de talán a legkissebb szar. A többi az bizonytalan, vagy még szarabb. Sajnos nincs olyan a választékban, hogy tutira jó. Aki semmit nem választ, az a bizonytalanra szavaz, ami még rosszabb, mint a biztos, ismert rossz.
2020. szept. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Ember! Két év múlva... akkor most mi a kérdés?

Sírhelyet választottál már magadnak? A 20-as éveid elején ez legalább annyira aktuális kérdés, mint a "kire szavazzak" két évvel az ikszelés előtt.


Lesz itt még pitty-putty addig bőven. Szépen belassul a világgazdaság és akkor minden szemellenzős idiótának le fog esni, hogy orbánisztán csodája végig nettó hazugság volt, a viktor kartellének egyetlen szerencséje, hogy hatalmuk alatt tőlük függetlenül épp felszállóágban volt a világgazdaság. Ők is ugyanúgy loptak, sőt, szerintem nagyságrendekkel többet, mint előtte bárki, de a pénzbőség idején ez kevésbé fájt az átlag szavazópolgárnak, mert valahogy mindenki eltengődött, esetleg picit fejlődött is. A gond mindössze annyi, hogy ezek alatt a bőséges évek alatt rakétaként kellett volna kilőnünk, ehelyett viktorék ellopták az esélyünket, a lehetőségeinket, a jobb jövőnket.

Szerintem is szavazz rájuk, hogy az ínségben is kiderülhessen milyen remek emberek alkotják ezt a kormányt.

De ne aggódj, a viktor sleppjének, azok gyerekeinek, unokáinak az ínség szó már ismeretlen fogalom lesz köszönhetően a sok idióta fidesz szavazónak. Ők tényleg megcsinálták a szerencséjüket az átlag hülyét megvezetve.

2020. szept. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis valahogy nézve az ellenzéket, az az elvük, hogy csak ne Orbán, mindegy ki csak ne Viktor."


Én is a Kétfarkú Kutyákra tervezek szavazni. A Fideszt szívből gyűlölöm, az ellenzék meg csak simán szánalmas.


"Szóval ott a válság csökkentést hozott"


Nem Bajnait mentegetve, de itt a VÁLSÁG szót húzd alá! Gazdasági világválság volt, mi kellett volna Bajnainak tennie? Miből segélyezte volna a rokonaidat?

2020. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Én a Fideszre vagy a mi hazánkra fogok szavazni.

Mondjuk kérdés hogy lesz e összefo(g)sás a baloldal részéről. Azok ellen a leghatékonyabban kell fellépni.

Ha azok hatalomra kerülnek Magyarországnak vége lesz mint a botnak. Egy rakás pénzre kiéhezett politikus akik eladták a lelküket is csak hogy hatalomra kerüljenek.

Csak remélni tudom hogy nem következik be.

2020. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

#7


Már bocs, hogy belekötök a véleményedbe, de azért a Fideszre szavazni, mert félsz a pénzéhes politikusoktól, elég nagy oximoron.

2020. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#8


Úgy képzeld el mintha egy oroszlán heti szinten megölne 3-4 zebrát. Majd ha egyszer a háttérbe szorult hiénák jutnának a csorda közelébe akkor levadásznák az összes zebrát.

Persze az oroszlántól is fél a zebra, és nehéz helyzetbe van, de a hiénától retteg, mert a csordából senki élné túl ha ők "vadásznának".

Gondolom nem kell lefordítanom hogy a hiéna az a moslékkoalíciót szimbolizálja.

2020. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

#9 elvtárs, ez volt a mondás 2010 előtt is, hogy elvtársaid már loptak eleget, 98-02 közt.


Aztán kiderült hogy nagyságrendekkel többet lopnak, mert soha, semmi sem elég, hisz ahogy telik az idő, úgy lopnak egyre többet.

Ez mindig így szokott lenni az ilyen "embereknél", a világegyetem összes kincse sem elég nekik.

2020. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!