Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közel a kötelező karantén?...

Közel a kötelező karantén? Ismét be kell vásárolni?

Figyelt kérdés

Orbán azt mondta, amíg nem emelkednek számottevően az esetszámok,betegek,halálozás addig nem zárjuk be az iskolákat, nem lesznek lezárások. Viszont minden fertőzés mutató (esetszám,halálozás,tesztek) rohamosan emelkednek. FB-on azt írják már vásárolni kell tartós élelmiszereket, mert közeli a kötelező karantén. Akkor pedig mindenkinek otthon kell maradni. Nem lesz vásárlás.


Mit hoz a jövő szerinted? [link]



2020. okt. 19. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
94%
Ja és nem, nem az okos ember táraz be, hanem a birka aki elfelejti hogy rajta kívül még több száz ember szeretne vásárolni a boltba és nem kéne 3 4 ilyen s*ggfejnek felvásarolni a bolt összes készletét.
2020. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
79%

Tavasszal sem volt áruhiány, legfeljebb élesztőből volt rövid ideig hiány. Az esetleges üres polcokat pár boltban sem szó szerinti áruhiány okozta, hanem az, hogy a boltok nem voltak felkészülve a karácsonyi időszakot idéző forgalomra. Nem volt elég árufeltöltő a boltokban, hogy a vevőkkel tudják tartani az iramot. Meg történt a pánik, majd pár nap múlva helyre állt a rend a boltokban is, mivel ott volt a raktárakban az áru és az élelmiszeripar sem állt le.

Nem tudom, melyik csoport a szánalmasabb, aki azt mondja, hogy nincs is vírus vagy az, amelyik szerint itt a világvége és betáraz 10 évre elegendő lisztet meg élesztőt, holott nem is szokott sütni.

2020. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
91%
Akik tavasszal betáraztak azok biztos még mindig liszten élnek 😂😂
2020. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
95%
Ha lesz is karantén, a boltok akkor is nyitva lesznek és lesz áru is.
2020. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

"Pont azért kell előre gondolkodni és megvenni a legszükségesebbeket"


Tehát ha most megrohamozod a boltot és felvásárolsz minden szart, az jó, mert olyan állapotokhoz vezet, mint ami "olaszba'" volt?


Érdekes, hogy én tavasszal is el tudtam menni vásárolni, ha akartam. Igaz, a sok háborúra készülő idióta miatt időnként nem mindent tudtam megvenni, de ha nincsenek értelemtől mentes emberek, akkor lett volna akkor is minden.

2020. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaszról csak arra emlékszem, hogy nem lehetett sehol kapni hónapokig élesztőt, meg néha cukrot és lisztet sem, mert a sok idióta kartonszám vásárolta fel. Meg a vécépapírt is.

Mi nem ezt csináltuk, mégsem haltunk éhen.

2020. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj. Tavasszal sem volt olyan húdenagy korlátozás ami még volt azt napi szinten kerülték ki az emberek. Mi konkrétan minden hétvégén mentünk túrázni tavasszal is. Olyan szintű lezárás meg úgyse lesz mer instant hatalmas gazdasági válság lenne.
2020. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
36%

Azt kellene megérteni, hogy a lezárásoknak, korlátozásoknak semmi közük a vírushelyzethez. Az csak ürügy. Idénre be volt tervezve a világgazdasági válság, és éppen ezt találták ki, amire rá lehet fogni.

Most, hogy ezt tisztáztuk: Magyarország gazdasága leginkább a német autóiparra épül, tehát a német autógyárak határozzák meg, hogy nálunk mekkora lesz a válság, nem pedig az itthon bevezetett intézkedések. Magyarországon csak a turizmus, a vendéglátás és a szórakoztatóipar vannak (részben) magyar tulajdonban, ezeket pedig jelenleg is igyekszik kivéreztetni a kormány, hogy aztán ezeken a területeken is átvehessék a piacot a "kiválasztottak".

2020. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem lesz karantén, mert ezzel a növekedéssel heteken belül úgy elszabadul ez a szar, hogy a jó isten se állítja meg.


De a boltot nem kell kirabolni, az badarság.

2020. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kikapolni a cba-t megveszed a fél boltot aztán meg 1 hónap múlva dobod ki a kaját mert megromlott. Kicsit kevésbé kellene pazarolni.
2020. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!