Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közel a kötelező karantén?...

Közel a kötelező karantén? Ismét be kell vásárolni?

Figyelt kérdés

Orbán azt mondta, amíg nem emelkednek számottevően az esetszámok,betegek,halálozás addig nem zárjuk be az iskolákat, nem lesznek lezárások. Viszont minden fertőzés mutató (esetszám,halálozás,tesztek) rohamosan emelkednek. FB-on azt írják már vásárolni kell tartós élelmiszereket, mert közeli a kötelező karantén. Akkor pedig mindenkinek otthon kell maradni. Nem lesz vásárlás.


Mit hoz a jövő szerinted? [link]



2020. okt. 19. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
Még mindig nehéz neked de nagyon, hogy a szeptember vége óta tartó szakaszt nézd...
2020. okt. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
#30 Ahogy berajzoltad, azon világosan látszik, hogy te nem vagy képes grafikont értelmezni, vagy mindenáron rettegést akarsz kelteni. A fekete vonalat az egyik legalacsonyabb értéktől az egyik legmagasabb értékig rajzoltad be, amik lokális minimumok és maximumok is egyben (bár kétlem, hogy tudnád, mit jelent ez, hiszen a mozgóátlagot sem tudod), mozgóátlagot pedig nem így rajzolunk. Ráadásul az elmúlt 2 hétről volt szó, te pedig minimum 1 hónapot rajzoltál be, persze a dátumokat lefelejtve (feltételezem, szándékosan).
2020. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, akkor úgy néz ki nem én voltam aki érthetetlenül próbálta elmagyarázni, mert úgy néz ki pl Te is érted :)
2020. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
0%
Tehát most tetőzik a járvány ha jól értem, innentől már csökkenni kezd majd az eset szám.
2020. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
32%

42 nem, 2 heteet, 30 tol 14 ig.

"Minimum" pont akkor volt, es berajzoltam az utolsóig.


Aztán rajzoltam az akkori középtől a mostaniig.


Nem pánikot keltek, az ott a valóság.


A mozgó átlag pedig látható lenne, ha akarnád látni.

Nem egyébként nem értek ehhez, de azért láthatóan hülyékkel vagyok körülvéve, bár ez nagyon nem újdonság

2020. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek, valóban nem értesz ehhez. Ne próbálj mozgóátlagot rajzolni, ha nem tudod, mi az! Az, hogy levágtad a dátumokat, aztán még hazudsz is erről (az eredeti grafikonnal összevetve egyértelműen látszik), egyértelműen bizonyítja, hogy szándékosan pánikot akarsz kelteni.

Jelentettelek, mert troll vagy.

2020. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
79%

Nem próbáltam rajzolni mozgó átlagot te szerencsétlen, nincs kedvem számolgatni 2 percnél tovább.


Azt lehet látni. Egyszerűen a trendet rajzoltam meg, és tudom mit jelent, hiába írkálod a fszagod.


Nem vágtam le semmit, csak így látható. Az eredeti grafikonnal összevetve jól látszik, hogy a zöld vonal jelzi az utolsó 2 hetet.


Pánik lenne a valóságről levonni a tényszerű konzekvenciát? Pánik kelés azt mondani, hogy az utolsó 3 nap mind az utolsó 2 hét átlaga felett van?


Rendben, akkor dugd a homokba a fejed a többi lelkisérülttel, nekem teljesen mindegy.


Fél éve ezt csináljátok, és miattatok járunk most itt.

2020. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
4%
Jó, legalább kibújt a szög a zsákból, ezt már nem amgyarázod ki.
2020. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
0%

Most már azért a tavaszinál jobban ismerjük a vírust és mindenki tudja, ha baj van, mit kell tenni. Ezért már pánik sincsen, tavasszal azért volt pánik.

Nem lesz lezárás, mert erőltetik, hogy menjen minden, pedig én örülnék neki, mert ha 2 hétig mindenki otthon maradna, a vírus éhen pusztulna és jóval hamarabb túl lennénk rajta, mint ezzel az óvatoskodó játékkal. Így csak elhúzzuk.

2020. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
50%
Ha 2 hétig mindenki otthon maradna, az orvosokat, ápolókat, rendőröket, tűzoltókat is beleértve, az több ember halálához vezetne, mint ha minden korlátozást eltörölnénk. Ha az említettek nem maradnak otthon, akkor pedig semmit nem ér az egész.
2020. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!