Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közel a kötelező karantén?...

Közel a kötelező karantén? Ismét be kell vásárolni?

Figyelt kérdés

Orbán azt mondta, amíg nem emelkednek számottevően az esetszámok,betegek,halálozás addig nem zárjuk be az iskolákat, nem lesznek lezárások. Viszont minden fertőzés mutató (esetszám,halálozás,tesztek) rohamosan emelkednek. FB-on azt írják már vásárolni kell tartós élelmiszereket, mert közeli a kötelező karantén. Akkor pedig mindenkinek otthon kell maradni. Nem lesz vásárlás.


Mit hoz a jövő szerinted? [link]



2020. okt. 19. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag lehetetlen ez a 2 hétig otthon maradás. Orvosok pl kórházakban betegeket nem lehet 2 hétre úgymond hazaküldeni.
2020. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell felvásárolni semmit.

Csak a kisnyugdíjasokkal tolnak ki a felvásárlók.


Tavasszal láttam olyat, hogy egy öregasszony csak egy kiló lisztért jött volna a boktva de az se volt már.



Egyébként valahol olvastam, hogy a Németek kezdenek már megint bevásárolni.

2020. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
8%

“Márciusban is jól kipakoltuk a tescot emlékeztek?”

Én ugyan nem. Attól még, hogy kijárási korlátozás volt, boltba, gyógyszertárba, drogériába lehetett menni.

Tavasszal pont az ilyen bolondok miatt fogyott ki egy-egy árucikk a boltokból, mert őrült módjára kifosztották a polcokat, mintha kb. háború lenne vagy apokalipszis. Azért használjuk már a józan eszünket...

2020. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
67%
Nah, 1700 nal nem lesz növekedés, igaz? Mondtam megbeszéljük később, mi a véleményed most zsenikém?
2020. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
50%
Hol vannak a parasztok, akik pánik keltéssel vádolnak mindenkit?
2020. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
5%

#54 Mert csak ráfogják, hogy covidos az illető.

Ki van adva egy nap mennyi pozitívnak kell lennie és teljesen mindegy, hogy milyen betegséged van vagy van e egyáltalán ha beleférsz a napi limitbe pozitív leszel.


Na zsenikém erre mit mondasz?

2020. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
94%

56


hagyjál már a laposföldes szaroddal, múlthéten teszteltek, hót beteg voltam, még sem fogták rám, hogyy covid. Miért kell ilyen legendák alapján érvelni? :D

2020. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
30%
#57 Az, hogy rád nem fogták rád, nem jelenti azt, hogy másra sem.
2020. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
94%

58


Egy Facebook legendán kívűl tudsz bármi mást felmutatni erről? Nem hiszem! Valóság tagadás 1000-el, az megy 😂

2020. nov. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
16%
Attól, hogy te nem tudsz róla, mert a médiában nyilván elhallgatják, még nem feltétlenül valóságtagadás. Én speciel kórházi dolgozótól is hallottam olyat, hogy a kórház pénzt kap azért, ha egy elhunytat covidosnak regisztrálnak.
2020. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!