Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közel a kötelező karantén?...

Közel a kötelező karantén? Ismét be kell vásárolni?

Figyelt kérdés

Orbán azt mondta, amíg nem emelkednek számottevően az esetszámok,betegek,halálozás addig nem zárjuk be az iskolákat, nem lesznek lezárások. Viszont minden fertőzés mutató (esetszám,halálozás,tesztek) rohamosan emelkednek. FB-on azt írják már vásárolni kell tartós élelmiszereket, mert közeli a kötelező karantén. Akkor pedig mindenkinek otthon kell maradni. Nem lesz vásárlás.


Mit hoz a jövő szerinted? [link]



2020. okt. 19. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%

"a médiában nyilván elhallgatják"


Azoknál, akik mindent elhisznek, amit a "médiában" látnak-hallanak-olvasnak, csak azok lehetnek sötétebbek, akik szerint "a médiában nyilván elhallgatják"... :)


Mert ez az egyetlen érvük. Hogy "a médiában nyilván elhallgatják". És ezzel bizonyítottnak látnak MINDENT, amit ők gondolnak. Nekik még egy jól felélpített agymosás sem kell - nincs mit mosni.

2020. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
32%

60


Megint a laposföldes stílus, netán az vagy? Előttem lévő jól mondja! :3 Ezek nem érvek, ilyeneket én is kitudok ám találni!! :) BTW nézz be a chemtrail rajongói csoportba facebookon, ott beszélgethetsz orvosokkal, akár Boldogkőivel is. Ott írd le ezeket :)

2020. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
0%
Még egyszer mondom: attól, hogy a médiában nincs szó róla, még nem feltétlenül hazugság. Azt sem mondták be sehol, hogy ma reggel kakkantottam, pedig így van. Viccet félretéve: sokáig azt sem hangoztatták, hogy mindenkit a koronavírus áldozatának tekintenek, aki valaha elkapta és azóta meghalt, de Cili néni már elismerte.
2020. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
94%

63, továbbra is javaslom, hogy menj, és beszélgess azokkal, akik ezzel foglalkoznak. Az nem érv, hogy a "média elhallgatja". Rakás egészségügyist ismerek, van aki a frontban harcol, dumálhatsz velük te is, mondtam hol. Ott nyomtasd! Ennek így semmi értelme, ugyanis az általad érvként használt anekdoták meg messzemenő féltelezésekkel semmire sem megyünk.


Btw a jelenkori kormány célja inkább lefelé hazudni a számokat, nem fel. Aki szarul kezeli a válságot bukik, márpedig jelen helyzetben nem kezeli jól a kormány, elszabadult a dolog.


Ha a Fidesz beakarta volna záratni minden áron az országot úgy, hogy a nép nem akarja még logikus is lehetne a fszagod, de mivel fordítva van, ezért sajnos azt kell mondjam, hogy nagyon hülye vagy

2020. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
50%

Ha már felhoztad a kretén Boldogkőit, beszélgetett vele helyettem Gődény és Tamasi. Pontosabban inkább beledöngölték a földbe :)

https://www.youtube.com/watch?v=WTIgoWUH9Mo

Ha a kormány lefelé akarná hazudni a számokat, akkor csak azt vennék bele a statisztikába, akinek valóban a koronavírus okozta a halálát.

2020. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
94%

Aha


Hát, mondjuk akinek nem az a fontos, hogy ki ordít hangosabban baromságot, annak pont a 2 lapsi lett a földbe döngölve. Jellemző egyébként a fajtádra, hogy fel sem tűnt, hogy például Gődény hazudott (vagy képtelen volt érzelmezni) a CDC nyilatkozatát.


Nem vagyok rászorulva a videóidra, igen szorosan figyeljük Görényt évek óta, nem kevés feljentést kapott már tavasszal is, ugyanis számtalanszor hazudott a Facebookján akkor is, kellett is törölgetnie posztokat :)

2020. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
0%
Gődény a diktatúra miatt kapott feljelentést, ugyanis ahogy több egyéb dologról, a koronavírusról is tilos igazat mondani. Ha hazudott volna, nem jelentették volna fel, ahogy a mainstream médiumokat sem jelentik fel, pedig folyamatosan hazudnak.
2020. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
0%

Hm, hát azért tudjam már, hogy miért jelentettem fel én, meg nem kevés társam 😂😂😂


Nem, ez megint a lapsi stílus tőled. Bármire ezt mondod, elhallgatják, diktatúra! (Görény NER közeli ember btw, a kormány NEM akarja elhallgattatni sajnos, ugyanis nekik kapóra jön az a paraszt)


BTW az diktatúra, ha például azt az embert elhallgattatom, aki az égő házban azt ordítj, hogy semmi baj, pánik kelés az egész, mindenki maradjon bent? 🤔😂

2020. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
50%
Az nem diktatúra. Viszont ha nem ég a ház, és úgy ordítja, hogy csak pánikkeltés, és emiatt elhallgattatod, az diktatúra. Gratulálok, spiclikém! Ha a régi rendszerben éltél volna, besúgnád a feketén vágókat is, igaz?
2020. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
0%

De a ház ég, itt a gond. 😂


Nem, a nem tettem volna ilyet. Jelentős különbség van aközött, hogy valaki adót csal mondjuk, meg aközött, hogy valaki egy egész ország egészséget, életet veszélyezteti.

2020. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!