Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki józan ésszel elmagyaráz...

Valaki józan ésszel elmagyarázná, hogy mi értelme van az esti kijárási tilalomnak, mikor a qrva novemberi hidegben amúgy se szívesen mászkálnak az emberek?

Figyelt kérdés
Most hallottam hogy nemrég lépett érvénybe, miközben a munkahelyemen nyíltan sz**nak a maszkviselésre miközben 15-20 ember van egy szűk légtérben. Akkor mi értelme ezeknek az intézkedéseknek?

2020. nov. 11. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

#5!


Miért rúgnának ki, ha anonim módon jelented?

2020. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Erre nincs józan válasz, teljes agyrém. Arra biztos nem gondoltak hogy nem mindenki jár dolgozni 8 órában és nem 10 percre lakik a munkahelytől, ráadásul nincs otthon nagymama hogy bevásároljon. Én például egész hétre előre vásárolhatok hétvégén, mivel 7 után már zárnak az élelmiszerboltok is.

Ebben az országban már csak adózni és meghalni engednek lassan.

2020. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Este szórják meg nato mozgasok.
2020. nov. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#11: Mivel mikrovállalat és eddig csak én említettem meg a maszkot (kell-e viselni) illetve a kutya nem tudja, hol van a telephely, így mindenki tudná, hogy egy embertől jöhetne max a bejelentés: tőlem.
2020. nov. 12. 11:33
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1079..


Itt egy kérdés gyakoriról. Ezért. Mert vannak akik nem képesek a seggükön ülni és csak a bulizáson törik a fejüket. A téli-tavaszi hullám is úgy kezdődött, hogy a fiatalok terjesztették bulikon még télen és szép lassan 1-2 hónap alatt átszivárgott az idősekre tavaszra, csak akkor jóval kevesebb teszt volt és csak a tüneteket produkálókat tesztelték. Most is bőven a tavaszi eset áll fenn. Nem is értem, hogy szeptember elején miért nem zárták be a szórakozóhelyeket teljesen, időkorlát nélkül, minden más mehetett volna a majdnem megszokott kerékvágásban. Én is szeretek kikapcsolódni, nem bezárva ülni, de fel vagyok képes fogni, hogy majd lesz később is alkalmam.

2020. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Hulyesegeket beszelsz utolso! Boltba munkaba ugyis kell jarni! Pénz aru ugyis forognia kell! Akkor nem mindegy ha este mozoghatsz?

Nyilvan azert nem mert nato este szórja!


Hogy nem latod h ez erről szól?

2020. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

#16

Mit szór a NATO? Bombáznak minket vagy mi?

2020. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Nyilvan azert nem mert nato este szórja!"


WTF? :D :D xD

2020. nov. 12. 20:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy írod, és még tiltva van felemás zokniban fejenállva egy égő gyertyával a fenékben énekelni a Boci boci tarka,se füle se farka.
2020. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!