Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem igazságtalan, hogy amit...

Nem igazságtalan, hogy amit nehezen 1 hónap alatt megkeres az ember, azt egy szakmunkás pár óra munkával elviszi tőle?

Figyelt kérdés

230.000 Ft az egy átlag magyar fizetésnek mondható, átlagosan ezért 1 hónapig kell robotolni hétfőtől péntekig, 8 órában. Erre jön hozzám két rolószerelő, akik szigorúan számla nélkül, 3 óra munkával (6 emberóra összesen) elviszi tőlem a havi fizut. Amikor felvette az adatokat nálam, megkérdezte, hogy is kell írni a zsinórban a 'zs' betűt?

Ja és persze háromszor hívtam, majdhogynem könyörögtem, fenyegettem, mire eljött végre beszerelni.

És ezek az emberek, élnek mint Marci hevesen, következmények és felelősség nélkül....


2020. dec. 9. 08:21
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Ami legjobban zavar az egészban, hogy kvázi én is teljesítményalapon dolgozok, mint a rolós. Csak az én munkám kb 2.500 Ft-ot ér óránként, az övé meg 25.000 Ft-ot.

Én csak úgy tudok magas élet színvonalon élni, ha éjjel-nappal dolgozok, hétvégén is. Őneki ugyanehhez az élethez alig kell valamit is dolgozni egy hónapban.

2020. dec. 11. 13:43
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
#31 Nem, az ő munkája sem annyi órabérben amit te hiszel. A munkaideje nem ennyiből áll, hogy ott van nálad 3 órát.
2020. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Hidd el, nekem sem csak abból az X órából áll a munkám, amit én 2500 Ft-on dolgozok. Megyek a munka után, kapcsolatokat építek ki, kávézok az ügyfelekkel, utazás, adminisztráció, papírmunka...

nekem is, és a rolószerelőnek is van "láthatatlan munkája".

2020. dec. 11. 14:39
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Emelj órabért.
2020. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!