Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell beleszámolni...

Miért kell beleszámolni azokat is járvány áldozatai közé, akiknek a halálához semmi köze a koronavírusnak?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 27. 13:32
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
A valaha szó elég félrevezető ebben, szerintem arról van szó, hogy Cecilia asszony nem a legjobb fogalmazó, amit már többször bizonyított. Nem tartom reálisnak, hogy valakinél halálokként tüntessenek fel egy betegséget, amiből már igazoltan kigyógyult. Az már elképzelhető, hogy ha valaki aktív fertőzöttként meghal mondjuk háztartási balesetben, akkor rákerül a covid-halottak listájára, de még az is furcsa lenne.
2020. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Tudtommal azóta sem helyesbítette a szavait, és az oldalon sem javították, szóval...
2020. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

"Ez nem jelenti azt, hogy máshol ne számolnának bele boldog-boldogtalant. Többek között Olaszországban és Romániában kiderült már, hogy a statisztikákban szereplő halottak csak egy kis részénél jelölték meg a halál okaként a koronavírust. Romániában konkrétan egy államtitkár ismerte ezt el."


Forrás?


"És mi van akkor, ha a kórházban kapja el?"


Előfordulhat, de ez elenyésző. Ez max akkor derül ki, ha időnként tesztelik, de ilyet nem csinálnak. Max akkor ha időközben még tüdőgyulladása is lesz.


"Ez miért jelentené azt, hogy ne tesztelnék, aki kórházba kerül?"


Öm, nem is tudom, azért hogy takarékoskodjanak a tesztekkel? Azt tesztelik csak, akinek erre utaló tünete van.


"Én meg több, egymástól független, megbízható forrásból hallottam, hogy azokat a halottakat is beírják covidosnak, akik soha nem is voltak fertőzöttek."


Ja, persze :) ha neked lenne olyan ismerősöd, aki volt már Covid-halott, vagy súlyosabb Covid-beteg közelében, akkor nem írogatnál hülyeségeket.


"A sima nátha sem teszi működésképtelenné a tüdőd felét, és a koronanátha sem."


Akkor nézz utána pár szakvéleménynek, ha nem hiszed el. Amúgy meg édesanyám egyik kollégája éppen oxigénpótlást kap, mert a tüdejének a 40%-a működik csak. És az elhízás mellett nincsen semmilyen más alapbetegsége. 48 éves amúgy. Ő is meghalna ellátás nélkül. Ennyit erről. És ő még csak nem is számít "súlyos" Covid-betegnek, mert itthon csak a lélegeztetőgépen lévőket tekintik annak. Azt nem tudod kimagyarázni, hogy dugig van az egészségügy Covidosokkal. Milyen érdekes, ilyen terhelést még egy durvább influenzajárvány sem okoz. Na, ezt mivel magyarázod ki? Bár úgy sejtem azt a hülyeséget fogod írni hogy teljesen feleslegesen tömik tele a kórházakat. Eléggé ismerősnek tűnsz a stílusod és a válaszaid alapján.

2020. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
52%

"Forrás?"

[link]

"A szaktárca államtitkára szerint az esetek 80 százalékában olyan elhunytakról van szó, akik más betegségekbe haltak bele."


"Előfordulhat, de ez elenyésző. Ez max akkor derül ki, ha időnként tesztelik, de ilyet nem csinálnak. Max akkor ha időközben még tüdőgyulladása is lesz."

Akinek gyenge a szervezete, azt a fertőzések is könnyebben megtámadják, és könnyebben fordulnak súlyosra, szóval simán lehet ilyen.


"Öm, nem is tudom, azért hogy takarékoskodjanak a tesztekkel? Azt tesztelik csak, akinek erre utaló tünete van."

Aki kórházba kerül, azt mindenképpen tesztelik, és arról még én is elismerem, hogy van értelme, ugyanis a kórházban fekvő, legyengült szervezetű emberekre még egy ilyen lájtos vírus is veszélyes lehet.


"Ja, persze :) ha neked lenne olyan ismerősöd, aki volt már Covid-halott, vagy súlyosabb Covid-beteg közelében, akkor nem írogatnál hülyeségeket."

Ennek mi köze ahhoz, hogy nem covidosokat is regisztrálnak a koronavírus áldozataként?


"Akkor nézz utána pár szakvéleménynek, ha nem hiszed el."

Szerinted az emberek mekkora hányada vizsgáltatja ki magát rendszeresen? Szerintem nem sokan. Miután a covidból felépültek, jóval többen. Sokan ilyenkor tudják meg, hogy károsodott a tüdejük, és ezt a megrendelt "szakvélemények" a koronavírusnak tulajdonítják, holott fogalmuk sincs róla, hogy a covid előtt milyen állapotban volt ezeknek az embereknek a tüdeje.


"Amúgy meg édesanyám egyik kollégája éppen oxigénpótlást kap, mert a tüdejének a 40%-a működik csak. És az elhízás mellett nincsen semmilyen más alapbetegsége. 48 éves amúgy. Ő is meghalna ellátás nélkül. Ennyit erről. És ő még csak nem is számít "súlyos" Covid-betegnek, mert itthon csak a lélegeztetőgépen lévőket tekintik annak."

Most buktál le, hogy kamuzol, mert aki oxigénpótlást kap, azt is lélegeztetőgépen lévőnek tekintik.


"Azt nem tudod kimagyarázni, hogy dugig van az egészségügy Covidosokkal."

Nincs semmi bizonyíték arra, hogy dugig lenne. És igen, aki kettőt köhög, és a mindmeghalunk-propaganda hatására kihívja magára a mentőket, azt beviszik, és amíg nem tud egymás után két negatív tesztet produkálni - ami rendszerint hetekkel a gyógyulás után sikerül, a sok fals pozitív tesztnek köszönhetően -, addig haza sem engedik.

Viszont azt mivel magyarázod, hogy legalább egy évig terjedhetett szabadon a koronavírus (2019 márciusában már bizonyítottan jelen volt Európában), mégsem voltak túlterhelve a kórházak és mégsem ugrott meg a halálozások száma egészen addig, amíg be nem vallották, hogy Európában van a vírus, és be nem vezették az első korlátozásokat?

2020. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"megrendelt" szakvélemények



Na eddig volt értelme beszélgetni, konteós idióta. Szia

2020. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy az utolsó bekezdésre már nem tudsz mit mondani, trollocska :) Szia!
2020. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Törölték a videót! Vajon miért? Valakinek kínos lett volna?
2021. aug. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!