Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hajtogatják azt a...

Miért hajtogatják azt a vakcina-ellenesek, hogy ők aztán nem hisznek el semmit sem a televíziónak, miközben a magyar hírportálok kamucikkeit ezüsttálcán tálalva fogadják el?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hivatalos szervek oldaláról tájékozódni, miért kell hülyeségeket terjeszteni még azoknak az embereknek is, akiknek nem a munkakörük része a reklámszféra?

Nem csak a televízió hazudik, hanem ezek az undorító hírportálok is, ahonnan a vakcina-ellenesek tájékozódnak. Mindenki megbolondult, vagy mi van? Meg hogy van az, hogy hogyha a média mond valamit, akkor biztosan az ellentettje az igaz? Ha a televíziós média mindig ALAPTALAN dolgokat állítani, akkor nem lett volna nagy jövője pedig...

Emberek akik azt állítják, hogy ők maguktól akarnak döntéseket hozni, meg sem nézik, hogy valójában hogyan is működik egy vakcina. Csak elhiszik, amit a hírportálokon olvastak, majd leírják, hogy ők milyen különlegesek, mert nem a televíziónak hisznek...



2021. jan. 22. 19:33
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
19%
Mert a "rémhírek" alá vannak támasztva tényekkel, míg a média csak propagandát folytat és hazudozik.
2021. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Milyen tényekkel? Semmilyen tényekkel nincsen alátámasztva... Vagy esetleg küldesz linket? Remélem nem Origos lesz... Már mondtam, tessék tájékozódni hivatalos szervek honlapján, vagy pedig orvosoktól... Nem egy magyar osztja meg a tudását és válaszol kérdésekre, miközben a vakcina fejlesztő részlegen dolgozik. PhD-t végzett szakemberek. Mondd, te milyen forrásból tájékozódtál, aki bármilyen rémhírt is alátámasztott volna?
2021. jan. 22. 19:56
 13/52 anonim ***** válasza:
69%

Én nem oltatom magam be de csak azért mert végzős vagyok és nincs kedvem visszamenni suliba (most ugyebár ezt rebesgetik, hogy oltás fejében visszamehetsz)


Majd ha vége a tanévnek talán felveszem.

2021. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 Molyember ***** válasza:
56%
Kérdező, engedd el. Eleve hiány van az oltásból, legalább velük nem kell versenyezni érte. Aztán maradjanak otthon még ezen a nyáron is, engem nem érdekel.
2021. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Áhh, 14-es, igazad van egyébként! :D Én csak azt nem tudom eltűrni, hogy hülyeségeket terjesztenek az interneten. :/ De hát tudod, egy bolond százat csinál...
2021. jan. 22. 20:09
 16/52 anonim ***** válasza:
43%
Ma már az a hülye aki a létező legtöbb forrásból és legszéleskörűbben tájékozódik, aki világhírű immunológusok, virológusok és orvosok véleményét veti össze a rendszer csicskaszakértőinek a bagadozásaival. Az meg a nagy pengeagy aki a politikai propagandát tájékozódás, gondolkozás nélkül nyeli, mint a kérdező. Szép új világ.
2021. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

"Az meg a nagy pengeagy aki a politikai propagandát tájékozódás, gondolkozás nélkül nyeli, mint a kérdező. Szép új világ."

A kérdés a politika propaganda ellen IS irányult, mivel mind a televíziós csatornák mint pedig az internetes hírportálok állami kézen vannak, de ne zavartasd magad.

2021. jan. 22. 20:16
 18/52 anonim ***** válasza:
24%

Fú te jó isten. "az mRNS technológia" de az csak a technológia. Magát az adott oltóanyagot kell x évig tesztelni, nem a technológiáját. Ennyi erővel az oroszt meg a kínait nem is kéne tesztelni mert az a technológia kB évszázados.

Amíg pl a pfizer oltóanyagát nem tesztelték min.5 évig addig nekem mindegy a technológia.

2021. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
18-as, ha ilyen okos vagy, akkor gondolom arról is tudsz, hogy eddig már meglévő vakcinákat alakítanak át... Nem lesz semmilyen hosszútávú melléhatás, és az mRNS-nél nem is lehet!!! Mivel nem marad meg olyan sokáig a szervezetedben. Látszik, nem nagyon értesz hozzá. :(
2021. jan. 22. 20:24
 20/52 A kérdező kommentje:
"Fú te jó isten. "az mRNS technológia" de az csak a technológia. Magát az adott oltóanyagot kell x évig tesztelni, nem a technológiáját." Ez nagyon ellentmondásos, de ha tájékozódott lennél, tudnád, miért... Bár már leírtam. Miért kell butaságokat terjeszteni?
2021. jan. 22. 20:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!