Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hajtogatják azt a...

Miért hajtogatják azt a vakcina-ellenesek, hogy ők aztán nem hisznek el semmit sem a televíziónak, miközben a magyar hírportálok kamucikkeit ezüsttálcán tálalva fogadják el?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hivatalos szervek oldaláról tájékozódni, miért kell hülyeségeket terjeszteni még azoknak az embereknek is, akiknek nem a munkakörük része a reklámszféra?

Nem csak a televízió hazudik, hanem ezek az undorító hírportálok is, ahonnan a vakcina-ellenesek tájékozódnak. Mindenki megbolondult, vagy mi van? Meg hogy van az, hogy hogyha a média mond valamit, akkor biztosan az ellentettje az igaz? Ha a televíziós média mindig ALAPTALAN dolgokat állítani, akkor nem lett volna nagy jövője pedig...

Emberek akik azt állítják, hogy ők maguktól akarnak döntéseket hozni, meg sem nézik, hogy valójában hogyan is működik egy vakcina. Csak elhiszik, amit a hírportálokon olvastak, majd leírják, hogy ők milyen különlegesek, mert nem a televíziónak hisznek...



2021. jan. 22. 19:33
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
30%

Te egy egyszerű fizetett propagsndista vagy.


Emberek ne hagyjátok magatokat.



Amúgy az érdekelne hogy mennyit fizetnek ezért?

2021. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Nekem semmit, pont a fizetett propaganda ellen szólalok fel. Semennyit sem adnának. De persze, nehéz szembe nézni az igazsággal, megértem, ha úgy érezed, csak egy ilyen kommentre telik.
2021. jan. 22. 20:37
 23/52 anonim ***** válasza:
35%

A vak is látja, hogy az oltástól rettegők 1-2 "választ" hajtogatnak annak, aki meg "merészeli" kérdezni, hogy vajon miért félnek:

1) aki kérdezi az fizetett propagandista

2) nem tesztelték az oltást x évig, miközben az oltás előtt meg azon reklamáltak, hogy az orvosok miért nem jönnek már elő valami gyógyszerrel.

3) Billgécc chipet akar beültetni mindenkibe (azt nem tudják megmondani, hogy miért)

4) valamilyen háttérhatalom akarja az oltást terjeszteni (azt nem tudják megmondani, hogy kik és miért)


Az oltásellenesek és a maszkellenesek és a kijárásikorlátozásellenesek között elég nagy az átfedés, azaz nem akarnak maszkot hordani, nem akarnak korlátozva lenni, de a vakcinát se akarják. Tehát arra számítanak, hogy majd mint a mesében hipp-hopp eltűnik a vírus magától.

2021. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
65%
Na mert a másik véglet jobb? Amúgy is, mindenki virológusnak hiszi magát manapság.
2021. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
46%

24. én pl. nem hiszem maamat virulógusnak, de elolvasom, amit a szakemberek írnak és meghallgatom őket. És pont azért, mert nem vagyok virológus ha valamit nem tudok, nem értek, akkor utánanézek és nem valami ismeretlen által írt blogon, hanem mondjuk az EU honlapján, az amerikai, angol gyógyszert engedélyező hivatalok honlapján vagy valamelyik ismert és elismert tudpmányos oldalon.

Ezzel szemben a konteósok teljesen ismeretlenek által írt zagyvaságokat hisznek el, facebookról tájékozódnak és gondolkodás, kritika, utánanézés nélkül elhisznek mindent ami az ő véleményüket támasztja alá.

2021. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
42%
Egyik szakember azt írja, a másik amazt írja, a harmadik meg a harmadik verziót írja.
2021. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
24%

#25

De miért a face-en tájékozódnak? A facebook nem egy tudományos oldal...

2021. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
70%

27. Miért tőlem kérdezed??? Attól kérdezd, aki ott tájékozódik.

26. Mutass már nekem olyan szakembert, amelyik azt mondja, hogy az oltás veszélyes és a vírus veszélyetelen? Mert pont ezt a hülyeséget terjesztik sokan.

2021. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

24, ki mondta, hogy csak másik véglet létezik? Ezen is látszik, hogy hogyha szerinted valaki nem azt gondolja amit te, akkor ő mindjárt propagandás (pont akiktől ti tájékozódtok), stb... Szégyen. Túl kéne lépni a kettő végleten, én nem az a alapján hozom a döntésemet, hogy melyik oldalt választom. Számomra nincsenek oldalak. Ezt csak ti látjátok így, akik szerint minden és mindenki rossz, aki nem ugyanazt gondolja, mint ti...


"Mindenki virológusnak hiszi magát." Talán nem kamuorvosok hírlapjáról kéne tájékozódni! Lépj ki ebből a közegből, hogy megnyíljon neked a világ, és mást is láss...

2021. jan. 22. 21:20
 30/52 anonim ***** válasza:
53%
Mondhat akárki akármit, úgysem látsz bele a fecskendőbe. Főleg hogy az új mRNS technológia konkrétan a sejtjeidet módosítja, persze hogy óvakodnak az emberek egy egy év alatt létrhozott és "tesztelt" vakcinától. Én igazából egyedül azt ellenzem aki ezt kötelezővé tenné mindenkinek, mivel az zsarolás lenne. Amúgy meg nem unod még a napi oltáspàrti kérdéseidet?
2021. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!