Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én nem akarom beoltatni...

Ha én nem akarom beoltatni magam, lesz bármi hátrányom miatta?

Figyelt kérdés
A családból egyedül a 65 év feletti nagyszüleim jelentkeztek oltásra, mindenki más ellenzi, mert nem krónikusak.

2021. febr. 19. 12:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
A nyugdijas példának semmi köze ehhez szóval ne gyere ezzel te vérnyugger demagóg.
2021. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%
"Társadalmi szolidaritásnak hívjak." hát még ha igy is hivnák se oltatnám be magam egy rakat buta és rosszindulatu ostoba ember miatt.nem érdemlik meg hogy védjem őket.az ilyen dögöljön meg a virusban jobb lesz az országnak is tovább tartunk majd és nem akadályozza a fejlődést.
2021. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
#23 azokon a vidékeken ahol a kijárásit sem ellenőrzik, ott erre 0 az esély. És ezzel te amúgy meg rosszindulatúbb vagy barkinél aki elutasitja az oltást, a degeneráltságot meg hadd ne fejsem ki.
2021. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Hiába törlitek hazaáruló férgek akkor is kirakom.Ha engem erőszakkal akarnának beoltatni ugy hogy egészséges vagyok ráadásul ott én a büncselekmény ellen kényszerités jogosan védekezhetnék akár meg is ölhetném önvédelemből.
2021. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
"#23 azokon a vidékeken ahol a kijárásit sem ellenőrzik, ott erre 0 az esély. És ezzel te amúgy meg rosszindulatúbb vagy barkinél aki elutasitja az oltást, a degeneráltságot meg hadd ne fejsem ki." nem vagyok rosszindulatu veled ellentétben te féreg.a féreg fajtád rámerőlteti az oltás mikor én senkire nem erőltettem semmit.na akkor ki a toleráns?meg se tudod fogalmazni miért lennék rosszindulatubb vagy degeneráltabb mert saját magad projektálod te féreg.képzeld létezik egészséges kétely tudod.utánna nézek dolgoknak ilyesmi.olyan is létezik hogy szabad döntés hogy beoltatom magam vagy nem.bár egy ilyen hibbantnak mondthatom
2021. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
Tudod ezt ugy hivják morális állás foglalás.Igen bizonyos bünöző és egyéb rosszindulatu szarháziak nem érdemlik meg hogy védjem őket.Ezen mit kell még magyarázni?És akkor én vagyok a rosszindulatu.
2021. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#25 bocsáss meg ha magadra vettél valamit. Én egy olyan válaszra írtam a 23-as kommentet amit töröltek azóta. Én sem oltatnám be magam. Bocs.

Az a válaszoló akinek írtam azt kívánta hogy oltásigazolás nélkül ne lehessen utcára lépni sem.


Bocs.

2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!