Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudnak a koronavírusró...

Miért hazudnak a koronavírusról a politikusok hogy mindenkire egyformán veszélyes?

Figyelt kérdés

Az én tapasztalatom és ismerösöké is hogy vannak fogékony emberek akik többször fertözödhetnek és súlyos lefolyással szenvednek de a többség immunis rá vagy max náthának éli meg.

Tehát nekem egy rokonom másodjára beteg ahogy munkahelyen is pár honap utan ugyanaz beteg. Nekem semmi bajom se tünet se teszt semmit nem tud kimutatni és hasonlokat hallok. Pedig hivatalosan extrem fertozo és családban mindenki megkapja az élet mégse ezt mutatja.

Vmi nagyon mocskos hazugsag van a poltikusok reszeről



2021. márc. 7. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
24%

Mivel pontosan még nem ismert, hogy milyen tényezők, és miképp teszik egyesek számára súlyos lefolyásúvá, ezért az a legegyszerűbb.


Például a 35 év alatti korosztály ~24%-ánál figyeltek meg később neurológiai szövődményeket, amelyek hónapokig fennálltak.


Egyelőre csak becsléseink vannak arról, hogy a túlélők szövődményei milyen későbbi egészségügyi problémát fognak jelenteni. És ezek a becslések nem valami optimista jövőt vázolnak fel.


A cél az lenne, hogy belegyen oltva mindenki. Ha így folytatjuk, akkor millióknak kell majd hónapokig, vagy akár tovább is ambuláns ellátásra járnia. Ez perpillanat elképzelhetetlen teher, mind anyagilag, mind személyzet téren, nincs is annyi orvosunk, aki ezt a tömeget később eltudja majd látni.

2021. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!