Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a konzultációban megszavazz...

Ha a konzultációban megszavazzák, akkor tenyleg oltottak se mehetnek étterembe stb?

Figyelt kérdés
Ez ilyen ha megdoglott a tehenem, akkor dogoljon meg a szomszede is effektus? Tenyleg van aki arra szavaz, hogy inkabb senki minthogy csak az oltottak?

2021. márc. 8. 23:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

30!


Védettségek okozó kártya?

Hol tart ma már a tudomány? Mások meg oltakoznak!

:D

2021. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

#31 *igazoló


:D

2021. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Na szerencsére nem a "ha nekem s.zar, neked is legyen az" elv győzött: A résztvevők 58 százaléka szerint kell megengedni a védettségi igazolvánnyal rendelkezőknek, hogy rendezvényekre vagy sporteseményekre menjenek.
2021. márc. 20. 09:39
 34/40 anonim ***** válasza:
4%

33!


Nem a "ha nekem s.zar, neked is legyen az" elv győzőtt, csak te és a hozzád hasonló gyengeelméjűek képtelenek felfogni, hogy 2 opció van:

1. Nem nyitunk, csak a járvány végén.

2. Nyitunk a beoltottak számára.


Te és a hozzád hasonló gyengeelméjűek viszont azt szeretnék, ha azonnal és átgondolatlanul nyissunk. Ti sz@rtok bele és elvárjátok, hogy mindenhol, ahol ügyféllel kell foglalkozni (a pincértől az autószerelőig), ott ők oltassák be magukat és/vagy viseljenek maszkot egész nap.

Az a végső érvetek az oltás ellen, hogy talán évente ismételni kell. Éppen az ilyen oltásellenes hülyegyerekek miatt kell! Elvárjátok, hogy a fél világ évről évre oltassa be magát, mert ti nem akartok (féltek a szuritól) egy-két alkalommal sem oltást.

Ti akartok előjogokat arra a 20-30 évre, amíg lábon ki tudjátok hordani.

2021. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

10:28

Valamit félreérthettél, mert pont ugyanezt mondtam én is, és azt, hogy NEM a "ha neked zsar..." győzött szerencsére. Olvasd el figyelmesebben..

2021. márc. 20. 10:39
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Annyi jogot kapnak, hogy látogathatnak majd rendezvényt.


Azt meg pont leszarom, mert amúgysem szoktam rendezvényre járni.

2021. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem kedves 37-es, miért feltételezed, hogy a terhessége alatt és után mindenki csak zabál és 100 tonnásra hízik. Sajnálom, ha a környezetedben csak ezt látod, meg hogy a legfőbb örömöd az életben, hogy várandós nőknek szólsz be.
2021. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Azért Norbiskodni nem kéne itt..
2021. márc. 20. 23:49
 39/40 anonim ***** válasza:
Orbán is nappal lop, minek akarna bárki éjjel lődörögni? Éttermi moslékot eddig sem ettem, és ezután sem szándékozom.
2021. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#35!


Ja, benéztem.

A megfogalmazás miatt a szokásos hisztinek gondoltam és nem figyeltem a tartalomra.

2021. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!