Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diákok azért vannak ennyire...

A diákok azért vannak ennyire felháborodva az iskolakezdésen, mert az elmúlt 1 év után már nem tudnak a szokásosnál 2 órával később kelni, Netflixezni "órák" alatt, összepuskázni a jegyeket és gyakorlatilag átlustulni az egész tanévet?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 22:10
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
4%

"És elég reálisan látják már ekkor a dolgokat."


Röhög a vakbelem. Seggükön a tojáshéj, fingjuk sincs a való világról és annak realitásáról. Tudom, mert én is voltam fiatal, és én is azt hittem végzős koromban, hogy én aztán mindent tudok a nagybetűsről. Aztán az első munkahelyen jöttek is a pofonok, mikor nagyon nem úgy mentek a dolgok ahogy azt vártam.


Nem szidni akarom a fiatalokat, de többségüknek lövése sincs még arról, amibe szeretnének beleszólni.

2021. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

#11

ötgé? chemtrail? Azokban is hiszel?


Kérdező!

Vírustagadó konteós vagy?

2021. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ajándék évről beszélsz? Látszik, hogy nem kellett megtapasztald az online oktatást. Tavaly végeztem, de még a 1,5 hónap online is kaotikus volt, mert mindenki azt hisz h ez móka meg kacagàs, ezért 3x annyi feladatot adtak mint bármikor máskor addig, bezzeg az órákat nem tartották meg Kérèsre sem! Mert hát ők nem értenek a technológiához. Szabadidőmben diákokat korrepetálok, szóval nekem tényleg volt belátásom a jelenlegi helyzetben veled ellentétben . A tanárok nagyon sok esetben 1 év felkészülési idő/lehetőség után sem képesek normalis színvonalú online órákat tartani , ami nem a diákok hibája. Valamilyen szinten a tanàroké, de leginkabb a jelenlegi helyzeté. Az érettségi követelmény 50% pedig az utolsó 2 évből jön. Mint matekból, mint töriből többek között . Nekik pont ez a két év esett ki, szóval le a kalappal azelőtt a diák előtt aki képes volt magának megtanítani két év tananyagát igazi segítség nelkul. De amúgy igazán kivancsi lennék, hogy a te iskolás éveid mi nehezítette meg jobban mint egy világ méretű járvány.

Ja, és csak azert mert láttál pár embert plázázni, az nem azt jelenti, hogy a maradèk ne fèlhetne a vírustól. Ez csak undorító általánosítás. Amúgy sem csak a diák életéről van szó, hanem a szülőéről akinek hazaviszi a vírust . Elgondolkozhatnál egy kicsit mi olyan törés történt az életedben, amitől ennyire tele lettél gyűlölettel minden és mindenki iránt . Mert nem bennük van a hiba , hogy nem szeretnének 2! Hétre visszamenni, hanem benned, hogy téged ez annyire mocskosul zavar, hogy még egy kérdést is kiírtál róla.

2021. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
29%

Az én gyerekem, még az egész haveri köré már várja a sulit.

11. évf.

Látják, hogy így kevesebbet tanulnak.

2021. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Gyerekek, MINDENKI járt iskolába. Influenzaszezonban mégrosszabb volt a helyzet, fiataloknál ennek a betegségnek a lefolyása sem súlyosabb.

Itt egyszerűen elkényelmesedésről, lustaságról van szó. Eleget ültetek otthon, eleget lógtatok, az iskola a munkahelyetek. Mi lesz majd, ha dolgozni kell menni? Ott is hisztiztek a főnöknek, ha nem lébecolhattok home office-ban?

2021. ápr. 8. 00:11
 16/44 anonim ***** válasza:
72%

#15

Jól van konteós, ülj le a fenekedre inkább, és ne szólj bele abba, ami téged nem érint!

2021. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
15%
Örülök ennek az intézkedésnek mert így sok rajongót szerez a felcsúti KISZ titkár, és elvtársai 😁
2021. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem mehetnek iskolába az a baj, mer a zÓrbán, ha meg menniük kellene iskolába az a baj... :D Mindegy mit csinál a csúnya zÓrbán az csak rossz lehet
2021. ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
90%
Hàt jó, egy megkeseredett idiótával nincs mit kezdeni . Utáld akkor őket, meg hisztizz itt gyk-n de csak magadat teszed egyre nevetségesebbé. Azt, meg hogy ez a komolyabb vagy az influenza , pedig inkább a virológusok döntésére bíznám a tied helyett, remélem nem haragszol meg érte... Semmi pozitív oldala nincs ha most újra nyitnak a sulik, belőled is csak a “dögöljön meg a szomszéd tehene is” mentalitás ordít, semmi több.
2021. ápr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Semmi irigység nincs bennem mindenidők legérzékenyebbm leglustább generációja felé. A hátsótok fényesre van nyalva, annyi mindent megkaptok, amit korábban nem kaptak meg az emberek.
2021. ápr. 8. 09:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!