Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 évesen teljesen tudatlanul...

18 évesen teljesen tudatlanul kire és hogy szavazzak?

Figyelt kérdés
Most lettem 18 eves, szoszerint semmit nem tudok a politikarol hiszen eddig nem igazan erdekelt. 2022-ben igye mar szavazni is tudok, honnan tajekozodjak mi alapjan dontsek? Nem azt varom el hogy mindenki leirja hogy kire szavazzak vagy kire ne szavazzak es xy egy szar, hanem pl ti amikor belecsoppentetek a politika vilagaba hogyan tajekozodtatok hogy pl melyik part milyen ertekrendet kepvisel, mennyire tenne jot a jovonek. Nem nezek semmi politikai musort, hallok hireket de magamtol nem igazan tudnam eldonteni hogy mi lenne a helyes, nyilvan csak a szuleim utan tudnek menni de ugy is csak a lathatatlanba...

2021. ápr. 8. 23:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
A Fidesz azt hazudja, hogy keresztény párt és a népet védi de közben ők loptak a legtöbbet el ebből az országból és a valaha volt legundorítóbb pártunk. A Mi hazánk egy Fidesz fiókpárt, nem igazi ellenzék. A rendes ellenzékünk sokak szerint töketlen, engem ez annyira nagyon nem izgat, az összefogásra fogok szavazni, csak takarodjon el ez a mocsok banda már végre.
2021. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
38%
Senkire
2021. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 árokpart ***** válasza:
8%
Senkire itt a megoldás: [link]
2021. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
27%
senkire mert nem lesznek valasztasok ahogy te elkepzeled. Nem a szavazatok fognak donteni.
2021. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Oh rendben:D es ha valasztanotok kene milyen vezetot latnatok szivesen az orszag elen, akar a multbol egy peldat tudtok mondani? Csak erdekel hogy volt e valaha is normalis partunk
2021. ápr. 8. 23:49
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
én anyámékkal beszélgettem. nálunk szerencsére egyetért a család, politikán még sose vesztünk össze. aztán amikor már értettem is valamit a témából, a barátaimmal is elkezdtünk politikáról beszélgetni. a hírek is elkezdtek érdekelni. meg a meme-ek is segítenek, mostanában azokból tudom meg a legfrissebb híreket.
2021. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
21%
Orbán Viktorra szavazz!
2021. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%

5


Sose volt normális pártunk és sose lesz amíg az emberek rá nem jönnek hogy a jelenlegi korrupt politikusokat vagy ki kell zavarni az országból vagy börtönbe dugni őket... De ez soha nem fog megtörténni mert a legtöbben még mindig ott tartanak hogy melyik pártra szavazzanak.Ennyi a szintjük

2021. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
53%
Fogalmazzunk úgy, hogy Orbán és bandája egy gőzölgő nagy kupac szar, az ellenzék meg egy kicsit nedves, rotyogós fing. Egyik sem jó, de amíg nincs más, be kell érnünk a jelenlegi ellenzákkel.
2021. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Én pont a pandémiába szoktam rá a politikai műsorokra...

(Nagyon fel tud néha húzni...)

Én úgy gondolom eléggé tájékozott vagyok, mert mind2 oldalt nézem(, bár így is van amiről nem tudok)


Hát, te is figyeld a történéseket, YB-on visszanézhetsz adásokat, interjúkat... Aztán valahova be kell állni és dönteni kell.

Szóval figyelj, és tanulj!

2021. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!