Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor a mutánsoknak elég még...

Akkor a mutánsoknak elég még egy adag oltás? A politikusoknak nem kell lezárni többé?

Figyelt kérdés

Olvastam politikai oldalakon egy olyan hírt, melyben a Pfizer cég igazgatója azt nyilatkozta, hogy őszre szabadok leszünk. Még egy oltást (3x kell ezzel együtt) benyomni az embereknek és ezzel elérjük, hogy vége a járványnak. Mivel sok álhírt, oltásellenes híreket írnak politikai médiumokban ezért kérdezem itt, hogy most ezt jól értem-e?


Tehát megjelentek olyan mutánsok, amikről eddig azt hittük hatástalanak a vakcinák és a PCR-es tesztes sem mutassák ki magát az új mutáns vírust.Viszont most ezek szerint elég még egy oltás még az embereknek és védettek lesznek? Nem kell több lezárás többé?


Nem tudom, hogy jól értem-e a logikát. Azt mondják, hogy egy oltás 75%-ra véd meg. A második után két héttel leszel 95%-os a Pfizernél. Ebből az következik, hogy az oltások darabszámával növekedik a védettség. Ebből a logikából számolta ki a Pfizer, hogy ha egy újabb nagyon erős mutáns jött ki afrikában, akkor még egyet talán két-három ugyanolyan oltás kell még egy embernek és védett lesz minden mutáns ellen?


Akkor ha jól értem, minél több oltást kap az ember annál védettebb lesz mindenféle mutációktól? Nem tudom csak kérdezem, mert ez egy friss nyilatkozat. Az afrikai rezisztens mutáns híre meg már egy hónapos?



2021. ápr. 16. 19:41
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
55%

#5

"Ki fognak találni egy olyan mutációt, amire nem hatnak a mostani vakcinák, hogy a diktatúrát fenn lehessen tartani."

Kik?

2021. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
75%
#11 Azok, akik az eddig kitaláltakat kitalálták.
2021. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
74%

Akik az influenzaoltáshoz hasonlítják, ugye vágjátok hogy soha senkit nem köteleznek vagy köteleztek influenzaoltásra és nem volt soha feltétel hogy egy nyomorult repülőre felülhess.

Én örülnék a legjobban ha TÉNYLEG olyan lenne ez mint az influenzaoltással ugyanis akkor ezt is nyugodtan lexarhatnám mint azt.

2021. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
96%
11-es kiknek érdeke szerinted ez a rengeteg "oltàs",ja bocs "védőoltàs" gyàrtàsa és forgalmazàsa?Mit gondolsz?
2021. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
85%
14-es, a gyógyszergyártóknak. Kiknek ellenérdeke? Az összes többinek.
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Erről van szò!
2021. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
71%
De hogy tudták elérni a gyógyszergyárak, hogy lezárják az egész világot, mindenféle mutánst kamuzzanak, stb? A többi sokkal nagyobb tőkéjű vállalkozás ezt miért hagyta?
2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
84%
A hatalom érdeke a mostani diktatúra fenntartása. A diktatúrát legkönnyebb a rettegésre alapozni, a rettegést pedig addig lehet fenntartani, amíg az emberek elhiszik, hogy járvány van.
2021. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem ha rettegésre akartak alapozni elég szar munkát végeztek. Egy 70 plusszosokat és halálos betegeket ölő vírus nem túl félelmetes. A többség nem is veszi komolyan az egészet, nemhogy rettegne. Én a helyükbe valami brutálabbat találtam volna ki. A vakcinát se dobtam volna be iylen hamar, vártam volna még 3-4 évet a "kifejlesztésével" és akkor jobban elhúzhattam volna a diktatúrát.
2021. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
36%
Azé nincs jávány me a Jakab Péter megmóntta hogy Bill Gates vót . Üdv: Lajos 27/F utcaseprő
2021. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!