Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor a mutánsoknak elég még...

Akkor a mutánsoknak elég még egy adag oltás? A politikusoknak nem kell lezárni többé?

Figyelt kérdés

Olvastam politikai oldalakon egy olyan hírt, melyben a Pfizer cég igazgatója azt nyilatkozta, hogy őszre szabadok leszünk. Még egy oltást (3x kell ezzel együtt) benyomni az embereknek és ezzel elérjük, hogy vége a járványnak. Mivel sok álhírt, oltásellenes híreket írnak politikai médiumokban ezért kérdezem itt, hogy most ezt jól értem-e?


Tehát megjelentek olyan mutánsok, amikről eddig azt hittük hatástalanak a vakcinák és a PCR-es tesztes sem mutassák ki magát az új mutáns vírust.Viszont most ezek szerint elég még egy oltás még az embereknek és védettek lesznek? Nem kell több lezárás többé?


Nem tudom, hogy jól értem-e a logikát. Azt mondják, hogy egy oltás 75%-ra véd meg. A második után két héttel leszel 95%-os a Pfizernél. Ebből az következik, hogy az oltások darabszámával növekedik a védettség. Ebből a logikából számolta ki a Pfizer, hogy ha egy újabb nagyon erős mutáns jött ki afrikában, akkor még egyet talán két-három ugyanolyan oltás kell még egy embernek és védett lesz minden mutáns ellen?


Akkor ha jól értem, minél több oltást kap az ember annál védettebb lesz mindenféle mutációktól? Nem tudom csak kérdezem, mert ez egy friss nyilatkozat. Az afrikai rezisztens mutáns híre meg már egy hónapos?



2021. ápr. 16. 19:41
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
5%

Akik itt diktatúráznak, azoknál komoly baj van a toronyban.

De az biztos, hogy életükben még csak bele sem gondoltak abba, milyen egy igazi diktatúra. Szerintem költözzenek el szépen Putyinisztánba, és osszák ott az észt a diktatúráról.

2021. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
81%
"Putyinisztán" jelenleg a világ legdemokratikusabb országa. Nem nevezném demokratikusnak azt sem, de nem tudok demokratikusabb országot mondani. Viszont ahol ártatlanul házi őrizetben tartják a teljes lakosságot, ott nagyobb diktatúra van, mint valaha bárhol a történelem során.
2021. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
0%
07:40: diagnózis megerősítve.
2021. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 krwkco ***** válasza:
23%

#22

"ártatlanul házi őrizetben tartják a teljes lakosságot"

Nem "ártatlanul". Ha nem tartanák részleges "háziőrizetben" őket, akkor képesek lennének magukat vagy másokat megölni. Súlyos, tartós vagy maradandó egészségkárosodást okozni.

2021. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
82%
#24 Ja bocs, már el is felejtettem, hogy ha valaki elhagyja a lakását este 10 után, akkor automatikusan mind meghalunk :D
2021. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
😂😂
2021. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
26%

"Viszont ahol ártatlanul házi őrizetben tartják a teljes lakosságot, ott nagyobb diktatúra van, mint valaha bárhol a történelem során."

Sztálin, Mao, Pol Pot, az ókori és középkori rabszolgatartó önkényurak bekaphatják! :D

Csak annyi lett volna a teendőjük, hogy arra kényszerítik a népet, hogy üljenek otthon este 8 után. Micsoda kegyetlenség!

2021. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem az ilyen ostobákat mint a 25-ös. "Mé a vírus csak tííz utá fertőz?" Nem. Csak valahol kell egy határt szabni. Ha 8 óra lenne akkor "Méé a vírus csak nyóc utá fertőz" Buta libernyák
2021. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
94%
Off: akkor tudod, hogy képes vagy gondolkodni és önálló véleményt alkotni, ha fideszesnek és libernyáknak egyaránt neveznek a birkák. 25-ös voltam ;)
2021. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%

"akkor tudod tudod, hogy képes vagy gondolkodni és önálló véleményt alkotni"

Végülis, a történelem legynagyobb diktatúrájának tartani az esti kijárási tilalmat tényleg egy önálló vélemény/gondolat. Rajtad kívűl senkinek nem jutott még eszébe ekkora fszság. :D

2021. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!