Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltásellenes fidesz miért...

Az oltásellenes fidesz miért gyűlöli a magyarokat?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy a magyarok nagyon szeretnének végre oltakozni. Erre a magyargyűlölő kormány elajándékozza a vakcinákat külföldre:

[link]

Nem kéne végre olyan vezetés az országnak, amelyik komolyan vehető?



2021. máj. 1. 09:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:

#90!


Másodszorra is beismerted, hogy sík hülye van. Íme:


"Tedd fel a kérdésedet egyértelműen, mert úgy tűnik, az eredeti verzió, amiről te is beismerted, hogy egyre gondolunk, számomra értelmezhetetlen."


Tisztázzuk: Nem ismertem be semmit, mert nem kellett semmit sem beismernem. Végig teljesen egyértelmű volt, hogy melyik kérdésről van szó, csak te nem mertél rá válaszolni. Neked volt kevés az, hogy beírtam a hsz számát. Utána is a kérdést követelted.

Most már az a problémád, hogy - az amúgy teljesen egyszerű és egyértelmű kérdést - értelmezése meghaladja a képességeidet.


De a legszebb ez:

"Ez most az új fideszes érvelés/védekezés?

Benyögsz valami nonszensz állítást, kérdőjelet raksz a végére, ráböksz kérdés."


Szeritem te erről beszélt: "Az oltásellenes fidesz miért gyűlöli a magyarokat?"


Kezdem érteni! Te a saját kérdésedre próbáltál volna válaszolni és azt nem érted.

Így már érthető, hiszen ez tényleg nem kérdés, hiszen a két állításod full hazugság, így a kérdés megválaszolhatatlan.


Teljesen nyilvánvaló, hogy egy ostoba ballib propagandista vagy, aki képtelen beismerni, hogy a saját csapdájába esett. Mivel 4 nap alatt nem voltál képes válaszolni és még azt sem fogtad fel, hogy ameddig nem válaszolsz, addig hiába próbálod elterelni a témá egyéb kérdésekkel, ezért nem követem tovább a témát.

2021. máj. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 A kérdező kommentje:

#91

Ha a kommunikáció során valami félrecsúszik, az három okból lehet.

1, adóhiba

2, csatornahiba

3, vevőhiba

Abban szerintem megegyezhetünk, hogy közvetítő hiba nem áll fenn. Szerintem adóhiba van, szerinted vevőhiba. Valójávan teljesen mindegy, hogy melyik, ezt a helyzetet csak adó oldalról lehet feloldani. Erre nem vagy hajlandó, véleményem szerint azért, mert trollkodsz. De a lehetőség mindig ott áll előtted. Fogalmazd át a kérdésedet, mert (ezek szerint) nem értem, mire vagy kíváncsi. Nem tudom, ezt miért olyan nehéz megtenni, hacsak nem kifejezetten az a cél, hogy terelj.

Vagy kérdezel vagy indirekt módon beismered, hogy szimpla papagáj kommandós vagy.

2021. máj. 5. 08:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!