Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltásellenes fidesz miért...

Az oltásellenes fidesz miért gyűlöli a magyarokat?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy a magyarok nagyon szeretnének végre oltakozni. Erre a magyargyűlölő kormány elajándékozza a vakcinákat külföldre:

[link]

Nem kéne végre olyan vezetés az országnak, amelyik komolyan vehető?



2021. máj. 1. 09:31
 71/92 A kérdező kommentje:
#70 akkor csak nem okoz olyan nagy problémát ide bemásolni amit már írtál. Mint mondtad én hülye vagyok. Habár ugye kértem, hogy a következő bejegyzésed ide egyetlen kérdő mondat legyen. De úgy tűnik, ami egy hülyének nem okoz gondot (leírni valamit újra), az egy fideszes zseninek meghaladja a képességeit. És amúgy már erre is utaltam, amikor kifejtettem, mit érzünk mi 11 éve
2021. máj. 3. 10:27
 72/92 anonim ***** válasza:

#71!


Megint csak hazudozásra, mellébeszélésre telik tőled!


Nem okoz problémát bemásolni a kérdésemet, csak semmi értelme sincs. Már többször reagáltál a 30-as hozzászólásomra, tehát tudod miről van szó. Csak éppen mindig mellébeszélsz és sosem a kérdésre válaszolsz.


Feltettem egy másik kérdést:

"De felteszek egy egyszerűbb kérdést: Te csak játszod a hülyét?"


Erre válaszoltad a következőt:

"nem tudok színészkedni."

Nem én mondtam, hogy hülye vagy, hanem te! Ezt is bevállaltad, hogy ne kelljen válaszolnod. (Szerintem nem hülye vagy, csak takonygerincű.)


"...az egy fideszes zseninek meghaladja a képességeit..."

Ha valaki nem úgy pattog, ahogy te elképzeled, abból nem következik az, hogy képésségei miatt nem teszik azt. Azért nem teszem, mert tudom, hogy ezzel csak terelni akarod a témát, hiszen a Napnál is világosabb, hogy mit kérdeztem.

2021. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 A kérdező kommentje:

#72 te alanyi jogon tudod, hogy hülye vagyok, ráadásul én is bevallottam.

Tedd fel a kérdésed újra! Ha megfelel a kérdés kritériumainak válaszolok rá. Ha bem, akkor szóról szóra rámutatok, hogy mi a baj vele és miért nem kérdés. De tudod mit? Miután ezt megtettem úgy is válaszolni fogok a nem-kérdésedre. Írd ide le újra!

2021. máj. 3. 11:13
 74/92 anonim ***** válasza:

#73!


Leírtam, hogy miért nem írom le újra.

Te meg ismét azon rugózol, hogy írjam le. :)

Nem sikerült felfogni, hogy addig nem vagy komolyan vehető, ameddig nem válaszolsz?

Tudod, melyik hsz-ról vab szó. Le is írtam a számát.

Nem sikerült megtalálni?


"Ha bem, akkor szóról szóra rámutatok, hogy mi a baj vele és miért nem kérdés."

Nem mellébeszélést és hazudozást várok, hanem választ.

2021. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 A kérdező kommentje:
#74 kezd meddővé válni ez a diskurzus. Én leírtam, hogy az a hozzászólás amire hivatkozol miért is nem kérdés. Adtam lehetőséget, hogy a hibádat javítsd. De azóta (is) maszatolsz és terelsz. Én elnézem még egy darabig a vergődésedet, de igazán nem értem, miért jó ez neked.
2021. máj. 3. 12:15
 76/92 anonim ***** válasza:

#75!


Nem írtad le, hogy miért nem kérdes, mert egy teljesen egyértelmű kérdés.

Nem írtad le, hogy miért nem kérdes, hanem mellébeszélsz.


"Adtam lehetőséget, hogy a hibádat javítsd. "

Micsoda nagylelkűség! :D

Csak az a gond, nincs mit javítani.


Te terelsz, hiszen még mindig nem válaszoltál a kérdésre.

Onnantól kezdve meddő a diskurzus, hogy feltettem egy kérdést és te nem válaszolsz rá, nem mindenféle kifogást gyártasz.

2021. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 A kérdező kommentje:
#76 legközelebb, kérlek, csak akkor szólj hozzá, ha hajlandó vagy feltenni a kérdésedet.
2021. máj. 3. 13:30
 78/92 anonim ***** válasza:

#77!


Miért, hogy arra se válaszoljál? :D

2021. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 A kérdező kommentje:

#78 na végre felteszed a kérdésedet. És íme a válasz: minden kérdésre válaszolok amit feltesznek.


Ugye nem is volt olyan nehéz. Remélem most elégedett vagy.

2021. máj. 3. 13:56
 80/92 anonim ***** válasza:

#79!


Hazudsz! Két napja terelsz és nem vagy hajlandó válaszolni.

2021. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!