Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltásellenes fidesz miért...

Az oltásellenes fidesz miért gyűlöli a magyarokat?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy a magyarok nagyon szeretnének végre oltakozni. Erre a magyargyűlölő kormány elajándékozza a vakcinákat külföldre:

[link]

Nem kéne végre olyan vezetés az országnak, amelyik komolyan vehető?



2021. máj. 1. 09:31
 41/92 A kérdező kommentje:

#40 egér helyett jó lesz a tej.

De mi a kérdés? Mert ha ha #30, akkor nem, nem imádom gyurcsányt.

2021. máj. 2. 07:54
 42/92 anonim ***** válasza:
62%

#39

"Kivonnak vakcinát az országból vagy nem?"

Nem. Neked problémáid vannak az igeidőkkel. Ez sem múlt, sem jelen időben nincs, jövőben talán, de amíg nem következett be, adig ez csak feltételezés, hipotézis. :)


"ECDC, WHO link? Hogy ilyen nincs?"

A WHO-nál pedig zajlanak a jóváhagyási folyamatok. Nem szóltak, hogy a klinikai tesztelések eredményeiről szóló doksiban bármiféle hiányosság lenne. :) AZ Unios engedélyeztetési folyamatnak meg nem része semmiféle tesztelés, csak a gyártó által beadott doksikat böngészik, (ami vagy igaz, vagy nem).


"Addig csak süket duma. Vagy vezéretek és fénylő csillagotok orbán viktor olyannyira felette áll az embernek, mint fajnak, hogy ránézésre megállapítja: jó."

Ránézésre azért nem képes megállapítani, de vannak jó szakemberei és kapcsolatai, akikre támaszkodhat. Egyedül több esze van, mint az EMA-soknak együtt véve, ez van. Tudom, hogy ez nektek fáj, hogy a vakcina sztoriból is győztesen fog kikerülni. :)


"Amúgy a csuti ugye kínait kapott?"

Tudod a választ.


"...nah ez hazugság és csúsztatás is."

Nem hazudtam, és nem csúsztattam.

Itt láthatod milyen arányban kaptak egy es vakcinákból 60 év felett/alatt:

[link]

Ebben van egy táblázat, hogy 80 év felett/alatt hogyan haláloztak el:

[link]


"Kérte vagy nem? Ne maszatolj!"

Kevesebb ember jut emiatt vakcinához, vagy nem? Más ország szerzett be több vakcinát más forrásokból, vagy nem? Ne kertelj, ezekre válaszolj!

2021. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 A kérdező kommentje:

#42 "Nem" tehát a kormányod, ami sosem hazudik, most mégis hazudik..? Lásd linelt kormányoldal.

"A WHO-nál pedig zajlanak..." most akkor kinek is vannak problémái az igeidőkkel? A jelen állás szerint a kínai oltóanyag nem vakcina.

"Ránézésre azért nem képes..." nah, azt a szakértői gárdát, amit nem befolyásol a politika hívjuk WHO-nak. És, hogy én hogy utálom ismételni magam..., a jelen állás szeint a kínai lötty, nem vakcina. Mond csak, hányszor kell valamit elmondani egy átlagos fidesz szavazónak, hogy felfogja?

"Tudod a választ." tudom, ezért is tartom gyomorforgatónak, amit az átlag magyar emberekkel művel.

"Nem hazudtam, és nem csúsztattam." de, ugyanis nem a korosztályos kérdés volt napirenden. De tudod mit? Maradhatunk a linkelt cikkeidnél: 80 év alatt pfizer -> 5, sinopharm -> 12. 80 év felett pfizer -> 108, sinoparm -> 228. Nekem nincs több kérdésem. Jah, mielőtt hőbörögnél, a pfizer-rel kb kétszer annyi ideje oltanak, ezért a normálás a kínain.

"Kevesebb ember jut emiatt vakcinához, vagy nem?" igen, ugyanis a kínai jelenleg nem vakcina, de ha az is lenne a lakosság nagy részének nem helyettesítő termék.

2021. máj. 2. 11:13
 44/92 anonim ***** válasza:
62%

#43


"tehát a kormányod, ami sosem hazudik, most mégis hazudik"

Nem mondtam, hogy sosem hazudik.


"most akkor kinek is vannak problémái az igeidőkkel?"

Nekem semmi bajom vele. Nem azt mondtam, hogy már el is van fogadva, hanem azt, hogy "zajlanak", ami bizonyítékul szolgál, hogy voltak klinikai tesztek.


"A jelen állás szerint a kínai oltóanyag nem vakcina."

Dehogynem. A WHO, EMA, Unio, mindenki a "vakcina" szót használja, amikor beszél róla. Nem úgy mondják, hogy a kínai "nem vakcina", vagy kínai "lötty". :) És még 40 ország hivatalos szervei szerint is úgy van. Nem csak az EMA-s bürokraták szava számít szerencsére.

A DK miért vonta vissza a petíciót? Hát nem érzi kötelességének fellépni a kormány ellen, aki "löttyel" olt? Én azt nem vágom, miért recskázik mindenki a kínai vakcinára. Hát az orosznak sincs engedélye még, miért mindig a kínaival jöttök.


"tudom, ezért is tartom gyomorforgatónak, amit az átlag magyar emberekkel művel."

Hát mit művel szegény átlag magyar emberekekkel, vakcinát szerez nekik? :D


"De, ugyanis nem a korosztályos kérdés volt napirenden."

Én korosztályról beszéltem végig, erre mondtad te, hogy hazudok.

A hazugságot te mondtad, amikor azt mondtad, hogy fiatalokat oltanak a kínaival.


"Maradhatunk a linkelt cikkeidnél: 80 év alatt pfizer -> 5, sinopharm -> 12. 80 év felett pfizer -> 108, sinoparm -> 228."

Hipotézis.


"-Kevesebb ember jut emiatt vakcinához, vagy nem?"

"- igen, ugyanis a kínai jelenleg nem vakcina...."

Modernáról van szó. A Modernából az irreálisan hosszú szállítási idő miatt csak a fele mennyiséget kötöttük le (kb 1.7 milliót). Ebből beérkezett eddig kevesebb, mint 300 ezer. Tökmindegy, hogy Orbán Viktor 500ezret, 1.7 milliót, vagy 3.5 milliót köt le, most akkor is 300ezer lenne. Hogy ehhez hogy jön a kínai vakcina, azt csak te tudod. Gondolod, ha nem rendeltünk volna kínai vakcinát, akkor a Jupiter állása más lenne, és emiatt a Modernából több érkezne be? :D

2021. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:

"Nem mondtam, hogy sosem hazudik"

Tehát oltásellenes, magyarellenes és hazug. Nincs több kérdésem.

2021. máj. 2. 15:22
 46/92 anonim ***** válasza:
45%

#45

Ez csak a saját kis alternatív valóságodban van így. :)

2021. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:

Vakcinát szerez nekik


Mérget szerez nekik és rajtuk kísérletezik, a háttérhatalommal karöltve.

2021. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
#rohaggyonmegbilgécc
2021. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:

#41!


Teljesen egyértelemű, amit kérdeztem.

De felteszek egy egyszerűbb kérdést: Te csak játszod a hülyét?

2021. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:

#49 nem tudok színészkedni.

Most én kérdezek. Kijelenthetjük, hogy a covid halottak száma jelenleg kb 27000 fő magyarországon?

2021. máj. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!