Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltásellenes fidesz miért...

Az oltásellenes fidesz miért gyűlöli a magyarokat?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy a magyarok nagyon szeretnének végre oltakozni. Erre a magyargyűlölő kormány elajándékozza a vakcinákat külföldre:

[link]

Nem kéne végre olyan vezetés az országnak, amelyik komolyan vehető?



2021. máj. 1. 09:31
 81/92 A kérdező kommentje:
#80 te nem vagy hajlandó kérdezni. De akkor ide írom újra: a következő hozzászólásodban tedd fel a kérdésedet és válaszolok rá. Ha ezek után sem vagy erre hajlandó, arra kell gondolnom, hogy időközben beláttad, semmi értelme annak amit kérdésnek titulálsz csak már túl ciki visszakozni.
2021. máj. 3. 14:32
 82/92 anonim ***** válasza:

#81!


Két napja ott van a kérdés.

Tudod melyik hsz-ben.

Leírtam, hogy nem másolgatok, hibába vered itt magad.

Válaszolj!

2021. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 A kérdező kommentje:

#82 két napja ott van a válasz. Ha még valamire kíváncsi vagy, kérdezz.

Csak, hogy lásd milyen türelmes vagyok, válaszolok újra: nem imádom gyurcsányt.

2021. máj. 3. 14:44
 84/92 anonim ***** válasza:

#83!


Nem ez volt a kérdés. Te is nagyon jól tudod.

Most is mellébeszélsz.

Tudod, melyik mondatról van szó, de nem ez benne a kérdés.

Ideje lenne a kérdésre válaszolnod.

2021. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 A kérdező kommentje:

#84 te akartad.

"""

"Millióktól elvenni -> hipotézis. "

Ezzel azt akarod mondani

"""

Gugli a barátod: [link] milyen idiótának kell ahhoz lenni, hogy ha nem ismersz egy szót, annak ne tudj utána nézni a 21. században?


"""

, hogy az imádott Gyurcsányod

"""

Számtalanszor leírtam, nem imádom. Milyen idiótának kell ahhoz lenni, hogy legalább háromszori olvasatra ne fogd ezt fel?


"""

most csak politikai haszonszerzésből kampányolt a kínai ellen

"""


Fogalmam sincs, mi jár annak a gyökérnek a fejében és nem is érdekel. Milyen látens homoszexuális vágy kell ahhoz, hogy mindenről gyurcsány jusson az eszedbe?


"""

és ha kormányon lenne,

"""

HA nem orbán lenne kormányon és HA gyurcsány lenne??? Ez most komoly? Te ugyan az az idióta vagy aki itt rendszeresen megkérdezi, mi lett volna, ha Hunyadi Mátyásnak lett volna rakétavetője??? Nincsen mi lett volna ha és mi lenne ha típusu vetülete a valóságnak. Ha ezt nem vagy képes felfogni, komolyabb problémák vannak a fejedben, mint az sejthető.


"""

akkor egészen mást tenne, mint amit most állít?

"""

Mint mondtam nem tudom és nem is érdekel. 12 éve nem miniszterelnök (szerencsére).


Akkor most te válaszolj az én feltett kérdésemre:


Szerinted az ország rendben van, a vásárlóerő a nyugati világ élmezőnyében van, az várható életkor rekord magas, az egészségügy a toppon van?

2021. máj. 3. 15:31
 86/92 anonim ***** válasza:

#85!


Én aztán nem akartam, hogy folytasd a mellébeszélést és a hazudozást.

Most éppen azt akarod előadni, hogy nem ismerek egy szó... Két nap kellett, hogy kiizzadd ezt a hamis vádat?

De örülök, hogy képes vagy használni a Google keresőt és már ezek szerint te is ismered a hipotézis jelentését.


Utána előadod, hogy milyen hülye vagyok, mert nem fogom fel, hogy annak ellenére sem fogom fel, hogy nem imádod Gyurcsány, hogy ezt már számtalanszor leírtad.

Ezzel három probléma van:

1. Ez a válasz nem nekem szólt, hanem azoknak, akik csak olvassák ezt a diskurzust. És te hülyének nézed őket. Hülyének nézed őket, mert elhiszed, hogy bedőlnek ezzek a nagyon béna érvelési hibának. Más dolog valamit felfogni és megint más dolog elhinni. Tehát teljesen téves - pontosabban hazug - az a megállapításod, hogy nem fogtam fel.

2. Még csak azt sem tudhatod, hogy elhittem-e neked, hogy nem imádod Gyurcsányt. Tehát teljesen téves - pontosabban hazug - az a megállapításod, hogy nem fogtam fel. (Hülye lennék bármit is elhinni annak, aki egy kérdésben két hazug állítást is megfogalmaz és akkora paraszt, hogy kis kezdőbetűvel írja annak a nevét, akivel ill. amivel nem szimpatizál.)

3. Senki sem kérdezte, hogy imádod-e Gyurcsányt.

4. Megszámlálható alkalommal írtad le ebben a beszélgetésben.


Persze a nagy szófosás közepette a kérdésemre véletlenül sem válaszoltál.


Egy kis összefoglaló azoknak, akik már nem tudják követni és már nem tudják, mi volt a téma, amire már 3 napja nem kapok választ:


A "kérdező" (ejtsd: provokátor) azt állította, hogy a kormány "20000 embertől megvonja az oltás lehetőségét". (Ez már alapból hazugság, hiszen senki nem esik el oltástól, hiszen jelenleg több oltóanyag van az országban, mint oltakozó.) Erre jött egy olyan válasz, hogy az ellenzék viszont millióktól vette volna el az oltás lehetőségét, hiszen nem rendelt volna keleti vakcinát.

A "kérdező" válasza erre az volt, hogy ez csak "hipotézis".

A te véleményed az, hogy hipotézis. És - láss csodát - kérdésem is arra vonatkozott, hogy ezzel _te_ valójában mit is mondtál!

Erre itt jössz egy újabb mellébeszéléssel:

"HA nem orbán lenne kormányon és HA gyurcsány lenne??? Ez most komoly? Te ugyan az az idióta vagy..."

Tehát kezdetben volt a hipotézis hipotézis, miszerint semmire nem lehet következtetni Gyurcsányéknál abból, hogy mit mondanak féle éve. Most pedig már ott tartunk, hogy már ezt az érvelést sem mered bevállalni. Gondolom, túl átlátszó lett a dolog.


Íme az eredeti kérdésem:

"Ezzel azt akarod mondani, hogy az imádott Gyurcsányod most csak politikai haszonszerzésből kampányolt a kínai ellen és ha kormányon lenne, akkor egészen mást tenne, mint amit most állít?"


De azt is leírhatod, hogy mire alapozod azt, hogy a jövőre vonatkozóan miértnem lehet semmire sem következtetni a ballib ellenzék kezelmúltban folytatott politizálásából. (Ez egy jó téma, könnyen alátámasztható érvekkel.)

2021. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 A kérdező kommentje:

#86 na mi van, eddig tartott a válság-stáb megbeszélés a pártközpontban, hogy mit is böffents ide?


"Most éppen azt akarod előadni, hogy nem ismerek egy szó..."

És úgy tűnik, az értő olvasás sem megy, mert most sem érezhető a megértés szikrája...


"Utána előadod, hogy milyen hülye vagyok, mert nem fogom fel, hogy annak ellenére sem fogom fel, hogy nem imádod Gyurcsány, hogy ezt már számtalanszor leírtad."

A probléma súlyosabb, mert láthatóan még most sem fogod fel.


"Persze a nagy szófosás közepette a kérdésemre véletlenül sem válaszoltál."

Mint már többször kifejtettem, amit te kérdésnek hívsz az nem az. Tedd fel a kérdésedet egyértelműen! Értem én, hogy a párttagság előfeltétele az alacson iq, de ezt ennél egyértelműbben nem tudom megfogalmazni: TEDD FEL A KÉRDÉST!


"A "kérdező" (ejtsd: provokátor) azt állította, hogy a kormány "20000 embertől megvonja az oltás lehetőségét". (Ez már alapból hazugság, hiszen senki nem esik el oltástól, hiszen jelenleg több oltóanyag van az országban, mint oltakozó.)"

Es speciel több fronton is hazugság.

1) Engem pl még nem oltottak be, pedig regisztráltam hónapokkal ezelőtt, tehát nem lehet több vakcina, mint oltakozó

2) A kormány kilapátol 40000 vakcinát az országból, link az eredeti kérdésben, pedig még vagyunk az országban akik várjuk az oltást

3) A kínai oltóanyag jelenleg nem vakcina. A WHO egy olyan szervezet aminek az a feladata, hogy a hozzá nem értőknek felvilágosítást adjon egészségügyi kérdésekben. A Sinopharm nem szerepel a covid elenni vakcinák közt.


"Erre jött egy olyan válasz, hogy az ellenzék viszont millióktól vette volna el az oltás lehetőségét, hiszen nem rendelt volna keleti vakcinát"

Tudom, hogy bajod van az absztrakt fogalmakkal, de ez a hipotézis, aminek a jelentését nem vagy képes felfogni. Feltételezed, hogy az ellenzék nem rendelt volna kínai oltóanyagot de erre semmi alapod nincs és nem is lehet.


"Tehát kezdetben volt a hipotézis hipotézis, miszerint semmire nem lehet következtetni Gyurcsányéknál abból, hogy mit mondanak féle éve"

Miért, mit mondanak fél éve? Ne beszélj félre!


"Most pedig már ott tartunk, hogy már ezt az érvelést sem mered bevállalni. Gondolom, túl átlátszó lett a dolog."

Ennek a mondatnak meg semmi értelme...


"De azt is leírhatod, hogy mire alapozod azt, hogy a jövőre vonatkozóan miértnem lehet semmire sem következtetni a ballib ellenzék kezelmúltban folytatott politizálásából"

Kérlek írd le, hogy mit poitizált a közelmúltban a "ballib ellenzék".


Gondolom az én kérdésemre nem fogsz válaszolni.

2021. máj. 4. 11:47
 88/92 A kérdező kommentje:

#86

Ajánlok egy egyszerű feloldási lehetőséget a mellébeszélésed helyett.

Egy kérdés -> egy válasz.


Kérdés 1: Tervezi a kormány, hogy külföldre szállít 40000 vakcinát saját készletből?


Kérdés 2: A WHO listáján szerepel a Sinipharm, mint covid vakcina?


Kérdés 3: Van az orszában olyan ember aki szeretne vakcinát kapni de nem jut hozzá?


Három igen/nem/nem tudom-ot kérek majd ezeket alátámasztandó valami link. Értemel szerűen a "nem tudom"-ot nem kell alátámasztani.

Majd várom a te eldöntendő kérdéseidet amire hasonló képpen fogok válaszolni

2021. máj. 4. 11:52
 89/92 anonim ***** válasza:

#88!


Leírtál sok betűt, de válaszolnod most sem sikerült.

Most azt találtad ki, hogy "Mint már többször kifejtettem, amit te kérdésnek hívsz az nem az."

Ami nyilvánvalóan hazugság, mert eddig azt volt a bajod, hogy vissza kellett lapoznod érte.

Megint hülyének nézel mindenkit, mert azt hiszed, hogy az újabb és újabb kifogásaidat bárki is elhiszi. Persze azt, hogy miért nem kérdés, azt nem írtad le sehol. (Mivel egy teljesen egyértelmű, világos kérdésről beszálünk, ezért ezt a kamudat sosem fogod tudni alátámasztani.)


A teljesen fals következtetéseidre nem reagálok, mert tudom, hogy ezzel a terelés a célod. Ha válaszolsz, akkor beszélhetünk másról.


Amúgy valószínűleg már vitáztunk párszor. Volt itt már olyan váresszűjú ballibber, aki mindig mocskolódni kezdett, amikor elfogytak az érvei. (Tehát az első kérdés után.)

Legalább vállalnád fel, hogy nincs válaszod. Vegyél példát imádott Gyurcsánédról! Ő legalább úgy kezdte a kampányát, hogy lemondta, nincs programja. :D

Neked érveid, válaszaid nincsenek. Jelentkezz hozzá kampánytanácsadónak! Beleillesz a csapatba. :D

2021. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 A kérdező kommentje:

#89

Ez most az új fideszes érvelés/védekezés?

Benyögsz valami nonszensz állítást, kérdőjelet raksz a végére, ráböksz kérdés. Majd mindegy, mit csinál az ember, még ha, mint én is, megpróbálja értelmezni a sületlenséget és megpróbálja átadni a tudást, közlöd nem válaszolsz a kérdésre. Mint egy dúrcás óvodás akit rajtakaptak, hogy csokit csent és próbálja mentegetni magát...

De itt a lehetőség bármikor. Tedd fel a kérdésedet egyértelműen, mert úgy tűnik, az eredeti verzió, amiről te is beismerted, hogy egyre gondolunk, számomra értelmezhetetlen. Próbáld meg máshogyan feltenni a kérdést.

És persze annak is örülnék, ha te válaszolnál az én kérdésemre (#85 utolsó bekezdés) vagy esetleg elkezdhetjük az eldöntendő kérdésekkel a játékot (#88). Innen minden rajtad áll, durcizol vagy kommunikálsz?

2021. máj. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!