Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tekintenek úgy rám,...

Miért tekintenek úgy rám, oltatlanra, mintha én valami a társadalomra veszélyes ember lennék?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy jobberekről, balosokról vagy éppen modern libsi centristákról beszélünk, mihelyt megtudják, hogy oltatlan vagyok rögtön elkezdik kérdezgetni, hogy mikor oltatom már be magam, oltassam már be stb. Nekem egyenlőre ez még korai lenne, szeretném várni egy kicsit, hogy lássam, mik a következmények, szóval még nem is vagyok gődényista, oltásellenes, vírustagadó majom, tudom hogy létezik vírus, fontos számomra a társadalmi felelősségvállalás, szóval tartom a szabályokat is (maszk, kézmosás, kézfertőtlenítő, távolság), de nem vagyok egy birka, aki vagy a "bölcs" politikusaink vagy a zombimódra való utcára özönlés hatására azonnal oltat. Úgy tekintenek rám, mintha ez valami negatív tulajdonság lenne. Ez már közel áll a bűnbak kereséshez és a diszkriminációhoz is. Szerintem csak hónapok vagy max. egy félév kérdése és kb. karácsonyra vagy 2022 kezdetére jönnek az olyan megjegyzések, hogy: "Mocskos oltatlanok", "Az oltatlanok miatt van minden probléma". Ha valaki oltatott, nem mindegy neki, hogy más nem? Elméletileg már védett. Vagy ennyire nem magabiztos?


Ez lesz az "új normális"? Mi ez az őrület? Ennyire nem élhet senki szabadságban, hogy a társadalom egy része már azt kinézi, aki szabadon szeretné eldönteni, hogy szeretné-e és hogy mikor szeretné, hogy belefecskendezzenek valamit, amiről egészen eddig az emberiség teremtése óta nem hallott?



2021. jún. 10. 17:56
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Köszi, hatalmas cuppanós! <3 :-)


Olyan jól szórakozom...

2021. jún. 14. 15:53
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Az csak a te szánalmadat tükrözi XD
2021. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Írjál hasznos válaszokat és kevesebbet személyeskedj! ;-)
2021. jún. 14. 15:55
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet veled vitatkozni, mert szerinted aki nem ért veled egyet, az Orbánista. De szerinted én személyeskedek. Jaa magadfajta meg persze hogy lepontozza azt a választ, ami nem ért vele egyet. Frusztrált vagy :)
2021. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen Orbán a messiása, sőt, soknak Csótány Fletó. XDD Amúgy a Mi Hazánk Mozgalmat támogatom.
2021. jún. 14. 16:01
 36/41 anonim válasza:
22%
Azért mert rengeteg ember aki nem oltat tömi magába az occsó parizert, a mekis kajât, szívja a cigarettát, esetenként egy buliban bedob "ezt meg azt" és úgy àltalánossàgban elmondható, hogy szarik az egészségére.Most amikor végre egyénként tudnànak tenni valamit a világért több évtizednyi kanapén történő s*ggvakarászás utàn... hopp mindenki önkéntes virológussá képezte magàt és okoskodik. Ezen a vakcinán a vilàg legnagyobb koponyài dolgoztak, a vilàg minden pontján, q legnagyobb intenzitással mert a probléma sürgető volt. Majd mikor úgy tűnik megvan a megoldás akkor FotelPista úgy határoz, hogy hát neki joga van nemet mondani és terjeszteni az ostobaságàt a csippekről, ufókról, maszférgekről. És minél több FotelPista hangoskodik az online felületeken, annàl később lesz megoldva a probléma és ez idő alatt rengeteg ember hal meg feleslegesen. Van ko kázata az oltásnak? BIZTOS. Én is aggódva vettem fel.. de ha belenézel egy törikönyvbe, minden nagy járványnak csak a vakcinák vetettek véget biztosra. Rengeteg hozzáértő felelős ember döntött úgy, hogy az oltás a kisebbik kockázat, és én úgy gondolom, hogy ha nem lenne facebook akkor 10ed ennyi embernek nem jutott volna eszébe ágàllni az oltás ellen. Miért van az, hogy ha egy tinipuni kirak ehy videót, hogy boríts magadra jegesvödröt vagy egyèl mentost kólára azt kérdés nélkül csinálja minden majom, amikor pedig felelős döntést kéne hozni akkor meg ez van... persze mindenkinek joga van úgy dönteni, hogy nem oltat és ennek lehet 100 meg 100 helytálló oka is, de kérdésedre vàlaszolva a fent leírt okok miatt durran sok ember agya azonnal a nem oltatásra...
2021. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok beoltva, viszont van ellenanyagom, nem is kevés.
2021. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
2%
Azért kérdező, mert így van. Veszélyes vagy. Oltasd be magad minél hamarabb.
2021. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem tudtad még kijavítani sem amit írtál, gratulálok, elmond rólad mindent.
2021. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ti vagytok a veszélyesek magatokra és a társadalomra, akik itt fröcsögtök hogy így meg úgy oltakozzunk!
2021. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!