Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tekintenek úgy rám,...

Miért tekintenek úgy rám, oltatlanra, mintha én valami a társadalomra veszélyes ember lennék?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy jobberekről, balosokról vagy éppen modern libsi centristákról beszélünk, mihelyt megtudják, hogy oltatlan vagyok rögtön elkezdik kérdezgetni, hogy mikor oltatom már be magam, oltassam már be stb. Nekem egyenlőre ez még korai lenne, szeretném várni egy kicsit, hogy lássam, mik a következmények, szóval még nem is vagyok gődényista, oltásellenes, vírustagadó majom, tudom hogy létezik vírus, fontos számomra a társadalmi felelősségvállalás, szóval tartom a szabályokat is (maszk, kézmosás, kézfertőtlenítő, távolság), de nem vagyok egy birka, aki vagy a "bölcs" politikusaink vagy a zombimódra való utcára özönlés hatására azonnal oltat. Úgy tekintenek rám, mintha ez valami negatív tulajdonság lenne. Ez már közel áll a bűnbak kereséshez és a diszkriminációhoz is. Szerintem csak hónapok vagy max. egy félév kérdése és kb. karácsonyra vagy 2022 kezdetére jönnek az olyan megjegyzések, hogy: "Mocskos oltatlanok", "Az oltatlanok miatt van minden probléma". Ha valaki oltatott, nem mindegy neki, hogy más nem? Elméletileg már védett. Vagy ennyire nem magabiztos?


Ez lesz az "új normális"? Mi ez az őrület? Ennyire nem élhet senki szabadságban, hogy a társadalom egy része már azt kinézi, aki szabadon szeretné eldönteni, hogy szeretné-e és hogy mikor szeretné, hogy belefecskendezzenek valamit, amiről egészen eddig az emberiség teremtése óta nem hallott?



2021. jún. 10. 17:56
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

40-es Így van!Agyukra ment a mainstream gci média XD

Jókat röhögök a kommentjeiken mert annyira szánalmasan személyeskednek de tudod a legjobb védekezés a támadás.De mi a faxtól rettegnek ezek ennyire?🤭🤭

2021. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!