Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldogok vagytok, hogy végre...

Boldogok vagytok, hogy végre kordába rakták az Lmbtq propagandát?

Figyelt kérdés
Én, igen.:) https://www.youtube.com/watch?v=qwXyqUHvoHg

2021. jún. 12. 19:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
84%
Kordába rakták az LMBTQ propagandát? De mit szól ehhez Korda Gyuri bácsi és Klárika?
2021. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
34%
Aki más neműnek érzi magát mint ami, az mentálisan beteg. Ilyen egyszerűen nem létezik. Ha nem mentális betegség lenne akkor nem gyógyulna ki belőle senki. Nem véletlen létezik pszichiáter. Nem zavar, hogy lepontoznak, én szeretnék a normalitásnál maradni. Mégegyszer mondom: Nincs bajom a normális melegekkel.
2021. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 A kérdező kommentje:
Igen a 92-esnek van igaza!
2021. jún. 16. 14:50
 94/95 anonim ***** válasza:
27%
Milyen az a "normális meleg"? Egyik sem normális...Mint ember lehet,de az identitása akkor is defektes.
2021. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
68%
92. Légy szíves, egy olyan embert mondjál nekem aki "kigyógyult ebből a betegségből". Maga a transzszexualitás, mint jelenség igenis létezik. Más kérdés, hogy betegség-e, vagy sem. Szerintem nem. A nemátalakító műtét nem kigyógyulás, nem is értem, egyesek ezt honnan gondolják. Az illető nem meggyógyul, hanem végre azzá válik, aki szeretett volna lenni. Ha egyszer valaki férfiként azt mondta, hogy ő így nem érzi jól magát a bőrében, legbelül nő, akkor egy tucat pszichológust ráküldhetsz, megkínozhatod, tömheted gyógyszerekkel, az érzései akkor sem fognak megváltozni. Maximum elnyomja magában a dolgot, de akkor meg abba bele fog lelkileg betegedni. De ha nekem nem hiszel, nyugodtan megkérdezhetsz egy pszichológust is. Hátha segít neked megérteni ezt a társadalmat.
2021. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!