Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldogok vagytok, hogy végre...

Boldogok vagytok, hogy végre kordába rakták az Lmbtq propagandát?

Figyelt kérdés
Én, igen.:) https://www.youtube.com/watch?v=qwXyqUHvoHg

2021. jún. 12. 19:42
 71/95 A kérdező kommentje:
69-es nem,nem írhat bárki bármilyen témában cikket az utolsó ráadáule gy orvosi, tudományos magazin. Persze, te a tudósoknál jobban tudod....................
2021. jún. 14. 15:08
 72/95 A kérdező kommentje:
Ja és benned van a hiba!
2021. jún. 14. 15:08
 73/95 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, hogy nálad ki számít tudósnak?

Mindazonáltal akárki akármit ír, akkor sem fogok hátat fordítani a barátaimnak, csak mert a felső vezetés azt akarja, mert szerintük "betegek" és "bűnösök".

Nemi identitásomat tekintve a továbbiakban amőba vagyok. Saját nememhez nem vonzódom, ilyen férfiakra meg nincs szükségem :)

Világ amőbái egyesüljünk!

2021. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
0%
Én is. Már épp ideje volt.
2021. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 A kérdező kommentje:
Persze, mondhatod, hogy a Föld lapos 73-as, de attól még a tudomány álláspontja nem változik!
2021. jún. 14. 18:40
 76/95 anonim ***** válasza:
90%

Az általad belinkelt oldalak a lapos Föld kategória!

A tudomány - mármint ami tényleg az és nem bulvárkategória - álláspontja éppen az, és ez bizonyított is, hogy a nemi orientáció genetikaialg kódolt, amit esetleg elnyomni lehet, de megszüntetni nem.

2021. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 A kérdező kommentje:
76-os, úgy tudtam te szereted a 444-et, mint minden liberális, egyébként az egy eléggé jó ujság, hülyeségeket nem írnak benne, de itt van neked, a Nature folyóirat: [link]
2021. jún. 14. 18:50
 78/95 anonim ***** válasza:
81%

1. NEM vagyok liberális, CSAK normális.

2. Ez az oldal meg semmivel sem tudományosabb, mint a többi, amit belinkelgetsz!

2021. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
75%
Na jó, vezesd le kérlek, abból, hogy nem vagyok hajlandó parancsra megtagadni a barátaimat, mert csak, hogy sikerült kisakkoznod, hogy laposföld hívő vagyok? Érdekelne a gondolat menet.
2021. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem kérem, hogy megtagadd a barátaidat, szeresd őket ugynúgy, mint eddig. nekem sem a melegekkel, hanem a genderlobbival van problémám!


A megjegyzésedre, hogy A Nature magazin tudománytalan lenne, nem igen tudok reaglni, mert dőlök a röhögéstől...........

2021. jún. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!