Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldogok vagytok, hogy végre...

Boldogok vagytok, hogy végre kordába rakták az Lmbtq propagandát?

Figyelt kérdés
Én, igen.:) https://www.youtube.com/watch?v=qwXyqUHvoHg

2021. jún. 12. 19:42
 51/95 A kérdező kommentje:

De, bizony nyugaton már bátorítjék, és engedik, hogy a fiúk szoknyába járjanak az iskolába!


Ráadásul, egyszer egy brit egyetemen egy tanuló azt mondta, hogy a lányoknak nincsen pöcsük és kizárták, az egyetemről!


Ha, ennyire nem vagy képben a témában inkább ne válaszolj!!!!!

2021. jún. 14. 08:12
 52/95 anonim ***** válasza:
73%
52. Na mutass olyan cikket, ami ezt igazolja. Mert az "egyszer olvastam valahol" nekem nem tűnik hihetőnek.
2021. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
64%

52. Sok különbség van az engedik és kötelezik között.


A második meg csak valami baromság lehet.

2021. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


És ez csak néhány példa a genderlobbiról!

2021. jún. 14. 08:21
 55/95 anonim ***** válasza:
54%
55. Jaj, ez az az undorító oldal, ahol a cikkírók lesz*rják a kultúrált megfogalmazást, és egy cikkükben nyíltan kijelentik, hogy szerintük, aki a liberális, támogatja az abortuszt is, meg az LMBT+ közösségnek 100 féle WC-t ki kell találni, mert pl. egy non-binarynak nem tetszene egy csak női vagy férfi mosdó. Komolyan mondom, a kultúra meggyalázása. Egyszer olvastam valamit ezen az oldalon, és azt a napomat el is cseszte. Direkt provokáció.
2021. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:

Aha............tehát te szetnéd azt az agymenést, hogy 100 féle mosdó legyen és, ha egy non-binary elvárásaink nem felem meg akkor pereljen!?!?


Érdekes................

2021. jún. 14. 08:36
 57/95 anonim ***** válasza:
30%
57. Szerinted felcseszett a cikk, ezt szeretném? 🤦🏼‍♀️
2021. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
73%
*ha
2021. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
80%

Biszexuális srác vagyok és leírom mik a problémáim ezzel a törvénnyel.

1. A legjobban talán az háborít fel, hogy egy lapon vagyunk emlegetve a pedofilokkal. Mintha a kormány ezzel is azt akarná sugallni, hogy meleg=pedofil vagy legalábbis, hogy a melegek megrontják a gyerekeket. Nem vagyok gyerekgyalázó! Semmi joguk sincs engem olyan aljas bűnözőkkel, mint a pedofilok egy kalap alá venni. És mégis megteszik.

2. Ez a törvény egyáltalán nem egyértelmű. „Tilos a homoszexualitást népszerűsíteni” – oké, de ez mit jelent pontosan? Ezt ahány ember van, annyiféleképp lehet értelmezni. Sok ember szerint már az is népszerűsítésnek számít ha azt mondom, hogy „léteznek melegek”. Ez pedig már meg is alapozza a következő problémát.

3. Mi lesz így a meleg, biszexuális vagy transznemű tinikkel? Ők már alapvetően nehezebb helyzetben vannak. Ez a törvény megnehezítheti nekik, hogy elfogadják magukat. Ugyanis azt fogják látni, hogy a homoszexualitás/transzneműség (az ő érzéseik) tabusítva vannak. Amúgy nekem a „homoszexualitás népszerűsítése” tényleg segített valamelyest abban, hogy elfogadjam magam és másokat.

4. Bármely két 14 év feletti személy létesíthet szexuális kapcsolatot. Tehát a törvény szerint rendben van az, hogyha két 14 éves lefekszik egymással és az is, hogyha egy 14 éves lefekszik egy 50 évessel. Ezek után az, hogy a homoszexualitásról 18 éves korukig még csak ne is halljanak, eléggé logikátlan.

5. Meddig akarnak még elmenni? Először a transzneműek jogait korlátozták, aztán a melegek örökbefogadását. Most pedig ez. Semmi garancia nincs arra, hogy itt megállnak. Attól tartok, hogy ahogy telik az idő, úgy fogják egyre inkább diszkriminálni az LMBTQ embereket, akik már most sincsenek könnyű helyzetben.

6. Sok ember az ilyen törvények miatt érzi feljogosítva magát arra, hogy bántsa az LMBTQ közösség tagjait. Ezen törvények gyűlöletet szítanak és felerősítik a homofóbiát. Sokszor olvasok olyan kommenteket, amelyek szerint minden b.zit (így engem is) meg kellene ölni, de minimum börtönbe zárni és bár általában túlteszem magam rajtuk, de néha azért be tudnak találni.

7. A gyerekek védelme nekem csak egy kamu indok (lásd 3. és 4. pontok). A kormány valódi célja az, hogy a gyűlöletpolitikájával extra szavazatokat zsebeljen be a közelgő választásokon. 2017-ben is ez volt egyébként, csak akkor Sorossal és a migránsokkal.

Egy-két dolgot zárásképp még megemlítenék.

Egyrészt, nem támogatom a pedofilokat és nem akarok velük közösséget vállalni. A törvény pedofilokra vonatkozó részével még egyet is tudnék érteni.

Másrészt, engem a szüleim heteronormatívan neveltek. Kb. 12-13 éves koromig az sem tudtam, hogy léteznek melegek. Aztán tessék, mégsem lettem hetero.

2021. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos nyugaton tényleg túlzásba viszik az egész LGBTQ mozgalmat és már azt is zavarja, aki egyébként tök elfogadó. Én szeretem a spenótos tésztát, de ha akarattal nyomják le a torkomon, akkor ki fogom hányni.


Viszont a keleti hozzáállás, hogy hátrányosan megkülönböztetjük, akár jogilag(!) azt, aki más, szintén nagyon káros és semmi jóra nem vezet, mint ahogy #59 is már írta.


A legjobb lenne, ha mindenki hagyná a másikat élni. Olyan rövid ideig vagyunk ezen a világon, miért kell mások életét megkeseríteni.

2021. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!